Chmatákov online


Fórum – Chmazka *

Fórum » Archiv » Chmazka * [zamknuto]

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Úvodem zdravím Vás všechny…

Určitě všichni víte co jsem zač a ti co to zatím nevědí, věřím tomu že mě určitě poznají. Teď k tématu, CHMAZKA..
Někteří vědí, že jsem přemýšlel o „otevření“ a je to tu, hráč MoMo/Splendit mě nakonec ukecal a to tím že by šel do toho s semnou a nebylo by vše na mě..

Jednoduchá otázka:

° Obnovit

° Váš názor + všechny připomínky + návrhy + vše kolem. Všechno nás zajímá..

Zatím jde JEN o názor Vás, kterej nás zajímá..


MoMo/Frankenstain



Naposledy upraveno: 16.2.2012 16.07

# 15.2.2012 22.53
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Stránky: 1 2



SZ
Tak určitě.Když to tak vemeš tak je na serveru celkem nuda.
Dával bych tak 1-2 akce denně.
Zkusit by se to mnělo.
Btw:Možná bych poprosil Matomiho,aby jste mněli NEW skin ve vektoru,chtěl bych vědět jak to vypadá.Když už to má CHTS,tak proč ne Chmazka.
# 15.2.2012 22.56
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Fores:Dával bych tak 1-2 akce denně.

Kde žiješ?..

Frankie: jako Chmazku si tě pamatuju, dělali jste moc dobrý akce, ale Chmazka je totálně u ledu, členem je jen Sewer, ten ji chtěl obnovit a nějak to jde z kopce...Otázka právě je, co s tím dál, jestli má význam Chmazku vůbec obnovovat, když bude novej server...
# 15.2.2012 23.16
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
vždycky to šlo z kopce ..
# 15.2.2012 23.19
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
pala: Ani ne, pamatuju doby kdy Chmazka dělala ty nej akce. Nebyly moc často, ale dost často na to, aby se měl člověk vždycky na co těšit. Jenže tenkrát se dávaly VIPka ap.:-D

cola: Jasně, že jo. Nebudu přece sám proti soběxD. Kdokoliv se toho ujme bude jistě vítán.
# 16.2.2012 0.40
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Obnova? Už zase? :) Podle mě absolutně zbytečné, protože to vydrží zase pár měsíců a konec :) ... A to ChmÁzka se mi tedy taky nelíbí ;)
# 16.2.2012 6.20
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Přesně, obnovil to sewer nedávno, jak dlouho mu to vydrželo? A kde je odměna za indície? 3-( Nedávám ti žádnou šanci :)
# 16.2.2012 6.22
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Na jednu stránku jsem pro, je to jakési chvilkové zpestření hry, které bohužel nevydrželo nikdy moc dlouho, ale třeba by se Vám to povedlo.. No ale co si myslím, je to naprosto zbytečné z důvodu brzkého spuštění nového serveru, tak jedině třeba až tam, ale nikdo nevíme, jak to má Gizmo vymyšlené tam. ;-)
# 16.2.2012 8.16
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
_Bobek_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vše s mým skinem, BobešeQ
SZ Mail Skype
Nevím, uvítal bych to moc rád, ale taky nevěřím tomu, že se to nějak udrží.
K tomu všemu bude za nedlouho nový server s kterým má Gizi velké plány, takže spíš ne hoší.
# 16.2.2012 10.32
Vyjímka, komu jsem skin povolil je kuba 4ewer. (Autor)
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Souhlasím s ostatními, jelikož už ji obnovoval Mattyzem, Sewer a kolik to vydrželo? měsíc. Už ať je dobrá chmazka tedy na novém servru, protože z tadytoho na nový přejde většina hráčů, zkratka sorry, ale jsem PROTI
# 16.2.2012 11.46
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.


SZ
Chmazku tenkrát obnovil Sewer a nebylo to jen na pár měsíců už to nevím přesně .. ale vydrželo to krásnou dobu.Jenže jsem na to byl skoro sám..
Jinak hoši pokud vás baví dělat soutěže tak vy to zvládnete i bez chmazky.Jinak máte můj hlas :)
# 16.2.2012 13.02
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Frankie, pár hráčů, co ji obnovovali, už bylo. Když se tam chtěli dostat, dělali soutěže a snažili se, jakmile dostali skin, práva a hp, tak se na to vykašlali, udělali tak jednu, dvě soutěže a nazdar.
Počítej taky s tím, že hráči už nejsou to, co bývali, jsou zhýčkaní (ne všichni) a nějaká red sbíja, zevloň nebo bojovka, už je nezajímají, chtějí hlavně vipka. Pokud jim je nedáš, prospamujou ti celou soutěž nadávkama, urážkama a hádkama (to byl taky důvod, proč Chmazka skončila).
A další věc je ta, že si na věci budete muset vydělat, nikdo vám chk nedá.

Zvaž tohle všechno, jestli ti to za to stojí a pokud jo, tak soutěže můžete klidně dělat i bez skinu, hp a práv, stačí jen napsat místo a čas tady na forko do sekce Chmazky, chodí sem dost lidí, tak by se o tom snadno dozvěděli
# 16.2.2012 13.14
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Asi takto :
1) Sem pro , si jeden ztěch schopnějších , ale! Sewer je určitě schopnej , a koukej jak to dopadlo ( ale to je tím , že nemá čas)
2) Určitě by se to mohlo zkusit.
Btw: Soutěže se daj dělat i bez práv , skinu , hp.
+ jak napsala Santea : Dostali práva a sraly na to..
Fores : Si se posral? 2 soutěže za den? to neni Jabko demente..
Tady se nedává bůh ví kolik mega na měsíc na soutěže..

//Bez nadávok by to nešlo? Warning ti nedám, ale upokoj sa. Každý má vlastný názor, JokeR™
# 16.2.2012 13.46
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
1. Chcel by som by sa obnovila...
2. Dúfam že to vydrží viac ako Sewerovi
3. Keby sa obnoví, bolo by dobré keby bola aspoň 1 akcia za týždeň

# 16.2.2012 15.30
 
Ciper
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ciper
SZ Web
Jsem PRO !:D Dobrý napad
lol
# 16.2.2012 15.37
Pepicek se chce koupat s maminkou tak se s ni koupe a maminka mu rika:
Pepicku nekoukej se pod vodicku.
Pepicek se tam podiva a pta se maminky.
Maminko co to je.
To je pristav Pepicku.
A pepicek se zepta a maminko muze tam moje lodicka.
A maminka mu odpovi ne Pepicku tam muze jenom tatuv titanic.
lol
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Jsem pro, a zároveň je to hodně hnusné od Sewera, který všem tvrdil že je ve hře každý den, přitom vůbec nehrál ;-) Pak udělal soutěž s indíciemi co neměla konce a ani jí nedokončil a pak se na všechno vybodl.
# 16.2.2012 15.40
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Chmazka * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.