Chmatákov online


Fórum – Obrana na léčitele útočníka

Fórum » Archiv » Obrana na léčitele útočníka [zamknuto]

vtipoman1
uživatel
SZ Mail
Ahoj,asi mě zase odsoudíte,ale stejně bych to chtěl zkusit.Navrhuji,aby obrana platila i na toho,kdo útočníka nejméně dvakrát vyléčil/oživil.Když nyní obrana funguje na víc lidí,tohle by podle mě bylo taky dobré.A v praxi?Hráč A v obranné zóně napadne hráče B.Ten napíše obrana a hráč A zemře.Ale hráč C útočníka oživí a ten pokračuje v zabíjení hráče B.Tak co si o tom myslíte?
# 11.2.2012 13.23
 
  • Co si myslíte o mém návrhu?
  • Líbí se mi!4 hlasy, 27 %27 %
  • Potřebuje vylepšit.1 hlas, 7 %7 %
  • Je to blbost.3 hlasy, 20 %20 %
  • Nepochopil jsem to.7 hlasů, 47 %47 %
  • Celkem 15 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Trestat za healovani? Nebo za ozivovani? Trosku blbost .. Spis by to melo mit nejake "omezeni" .. Aby to vzalo treba celou manu nebo neco .. Ale aby na lecitele kvuli tomu sla obrana je blbost .. A jak server rozlisi, jestli ozivil nekoho, kdo zabijel a dostal obranu nebo ozivil nekoho jen tak ? :)
# 11.2.2012 19.21
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Povoliť oživenie až po určitej dobe od smrti. Viac úmrtí behom nejakej doby = po každej smrti dlhší a dlhší čas na možnosť byť oživený (samozrejme, s nejakým maximom).
# 11.2.2012 19.24
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
jedine tak no, jinak to snad omezit nepujde.. Nebo potreba mit k tomu nejaky svitek, ktery by mohl padat z nejakeho NPC treba :x
# 11.2.2012 19.28
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype

Sam #12:Povoliť oživenie až po určitej dobe od smrti. Viac úmrtí behom nejakej doby = po každej smrti dlhší a dlhší čas na možnosť byť oživený (samozrejme, s nejakým maximom).




jj toto je vono ;-)
# 11.2.2012 19.40
Obrázek
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Podle mně je už tak léčitel dost nevyužité povolání. Obvazy byly odstraněny z obchodu (teda myslím) a teď tohle. Berte to jako velkou výhodu pro léčitele i když nováčci z toho budou hodně zmateni...
# 11.2.2012 19.46
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Lenže vyjebávanie so systémom nemá byť ako kompenzácia toho, že je to povolanie low. To chce zásah niekde inde ale to už je iná téma (je založená?xD).
# 11.2.2012 19.53
 
Akacko
uživatel
Obrázek
Ve hře: SienPre
SZ Mail
spíš bych to udělal že by šlo z oživkou oživovat jen v zónách kde platí obrana
# 12.2.2012 10.54
[center]Obrázek[/center]

[center]Obrázek[/center]
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Akacko a duvod? 3-(
# 12.2.2012 11.01
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
vtipoman1
uživatel
SZ Mail
Akacko:to právě ne... 3-(
# 12.2.2012 13.00
 
Jur00b
uživatel
SZ Mail
Schopnosti povolaní sa nemusia kompenzovať, každy si môže spraviť povolaní koľko len chce a každá slúži na niečo iné, preto majú zmysel aj napriek rozlišnej intenzite schopností, hej. A riešiť tento problém by sa dalo reálnejším a menej komplikovaným spôsobom, napr. ako napísal Sam, hej.
# 12.2.2012 20.38
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Obrana na léčitele útočníka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.