Chmatákov online


Fórum – Obrana na léčitele útočníka

Fórum » Archiv » Obrana na léčitele útočníka [zamknuto]

vtipoman1
uživatel
SZ Mail
Ahoj,asi mě zase odsoudíte,ale stejně bych to chtěl zkusit.Navrhuji,aby obrana platila i na toho,kdo útočníka nejméně dvakrát vyléčil/oživil.Když nyní obrana funguje na víc lidí,tohle by podle mě bylo taky dobré.A v praxi?Hráč A v obranné zóně napadne hráče B.Ten napíše obrana a hráč A zemře.Ale hráč C útočníka oživí a ten pokračuje v zabíjení hráče B.Tak co si o tom myslíte?
# 11.2.2012 13.23
 
  • Co si myslíte o mém návrhu?
  • Líbí se mi!4 hlasy, 27 %27 %
  • Potřebuje vylepšit.1 hlas, 7 %7 %
  • Je to blbost.3 hlasy, 20 %20 %
  • Nepochopil jsem to.7 hlasů, 47 %47 %
  • Celkem 15 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Tohle by vyřešilo, kdyby hráč co byl zabit obranou se mohl oživit např. jen ve 4.měste, nebo u np ..
# 11.2.2012 13.30
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
a už vidím jaký s tim pak budou poděli...Založíš si acc, někdo ochotnej tě 3x oživí pak si s ním rubneš do blue acc a dáš mu obranu.. :-O
# 11.2.2012 13.32
 
vtipoman1
uživatel
SZ Mail
Mario:super nápad :-)
Jasper:no holt by se přestalo oživovat ze soucitu,do města to moc daleko není... (a nováčci se rádi projdou xD)
# 11.2.2012 13.43
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Oživka je k tomu aby oživovala a ne, aby jsi za to dostal obranu. Určitě blbost.
# 11.2.2012 14.56
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Proti... je to napsaný nesrozumitelně, nakonec jsem to ale pochopil. Ale četl jsem to 4x xD
Takže Ne :P



Naposledy upraveno: 11.2.2012 15.02

# 11.2.2012 15.01
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
vtipoman1
uživatel
SZ Mail
Erektus:když oživuješ cíleně někoho kdo zabíjí v obrané?
# 11.2.2012 15.02
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Chmatákov je i o zabíjení. Navíc oživka není ve hře jen tak ... :)
# 11.2.2012 15.14
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Ano Chmatákov je i o zabíjení, ale to co popisuje vtipoman jsem zažila jako čerstvý začátečník a vím jak to bylo nepříjemné. Je to hrozná bezmoc bránit se jen obranou, když je útočník neustále oživován a kamarádi mu vrací jeho zbraň. Je to už vlastně obtěžování hráče, který nemá šanci. Je zabit a okraden. Jediné co může je odlgnout a doufat, že útočníci odejdou a on bude mít chvíli klid.

Oživování by se v tomto mělo upravit. Co se týče rekillu, který je v této verzi zakázán, věřím, že tam by pomohlo, kdyby hráči museli doktorovi za oživení platit. Nevím jestli by to šlo udělat, ale třeba první 2-3 živení zdarma a další za poplatek.

Co se týče oživky, možná by mohla odebírat hráči třeba manu, ale ve velkém.
# 11.2.2012 16.17
Obrázek
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
vtipoman1: nic proti,ale vem to všeobecně,kolik lidí tu řvalo na giziho,že nejde skill sběračství,kolik lidí řvalo,že tu není nic na obratku,udelal sbírání jablek a kolik lidí tam bylo???,na terčích nikoho nevidíš,a statečně rekillí dál,myslim že takový přízpěvky jsou na ..... nechci bejt sprostej:-O
# 11.2.2012 17.30
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
vtipoman1
uživatel
SZ Mail
john1:jenže je na každém jestli bude sbírat jabka,nebo jestli bude expit na terčích.Ovšem když mě někdo kdo používá tuto taktiku napadne,sám jsem se pro to nerozhodl a nestojím o to. :-)
# 11.2.2012 17.35
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Je blbost, aby byl Léčitel trestanej za léčení, omg, kde žijete?
nechal bych to tak jak to je.
# 11.2.2012 17.40
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
vtipoman1
uživatel
SZ Mail
palandaa:Ano,léčitel by měl být trestaný za léčený,jako bojovník za bojování,pokud tím pomáhá bojovat proti poctivému hráči v obranné zóně.;-)
# 11.2.2012 17.50
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
vtipoman1: ja tě chápu,ale zase (jak psal palanda) trestat nějakýho lečitele je blbost.Pokud tě killi někdo opakovaně ,tak to je trestny,ale nemužeš trestat někoho kdo oživuje nebo lečí(myslim si ,že těch léčitelů moc ve hře není)
# 11.2.2012 17.53
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Je kravina aby jsi trestal někoho kdo oživuje ..
a je jedno jestli tebe, tvýho kámoše nebo nepřítele ..
# 11.2.2012 17.57
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype

john1:vtipoman1: Pokud tě killi někdo opakovaně ,tak to je trestny,ale nemužeš trestat někoho kdo oživuje nebo lečí(myslim si ,že těch léčitelů moc ve hře není)



Máš naprostou pravdu Johne, je to trestné, ale bohužel s tím stejně nikdo nic nedokáže udělat. Je to prostě o úrovni hráčů.
Ano je blbost trestat léčitele za to že dělá to jediné co umí.

Přesto, a doufám, že teď nebudu mluvit jen za sebe, ale právě za vtipomany a pod. Chtělo by to něco na tento způsob podělávání vymyslet. Hraješ narozdíl ode mě už leta. Možná nám dokážeš něco účinného poradit, jak na to reagovat. Kolik nováčků toto chování už asi odradilo od hry? Třeba právě ty hráče co by dokázali zvednout úroveň Chmatovské komunity. Já sama jsem po této zkušenosti, která se mi na počátku opakovala 2x měla chuť na Chmat zapomenout. Naštěstí se mě ujala Santea, která mě ledacos vysvětlila, pomohla a já si díky ní mohu užívat hru.

Bohužel já zatím znám pro nováčky jen jedno řešení. Odlognout a přijít později.
# 11.2.2012 18.36
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Obrana na léčitele útočníka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.