Chmatákov online


Fórum – Žije to tu?

Fórum » Archiv » Žije to tu? [zamknuto]

xeroxx
uživatel
SZ Mail ICQ
Jak to prosím vás vypadá s Chmatákovem dnes? Nebyl jsem tu tak 5-6 let a absolutně se tu nevyznám... Jede vývoj dál nebo se z toho Big G konečně zbláznil? A zůstal tu vůbec někdo ze starý party dřevorubců ? ;)

Díky za odpovědi.
# 8.2.2012 23.48
 

Stránky: 1 2

ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
Mě tu znát nebudeš :D Hrával sem kolem roku 2007 jako nick sem měl CAMEL :D Lama jako hrom :/
# 9.2.2012 20.15
 
xeroxx
uživatel
SZ Mail ICQ
Paráda takže živo živo :) No... že by ožívali vzpomínky ani ne ale je pěkný že to neumírá :-)
# 9.2.2012 21.48
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

xeroxx:Paráda takže živo živo :) No... že by ožívali vzpomínky ani ne ale je pěkný že to neumírá :-)



Ještě před 3 měsíci by sis řekl, že tu nikdo není, ale gizmo se teďka asi 2 měsíce o hru dost stará, tak sem přicházejí noví hráči. Myslím si, že ze starých dob tu zbylo fakt hodně málo hráčů a komunita je zde úplně jiná...
# 9.2.2012 22.00
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Dle mého názoru fórum oživilo toto: http://forum.chmatakov.cz/tema/11771-obnoveni-mimo-misu-edit-personalu ---> znovuzavedení "Diskuse mimo mísu".

Ohledně hry Gizmo děla co může, ale myslím si, jestli to takhle půjde dal(Zmatky se skinama atp.) tak se ocitnéme ve stejné situaci, jako před pár měsíci.
# 9.2.2012 22.20
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
xeroxx: žije to tady pořád, i když nějaký úpadky taky byly, ale vrací se pár dobrejch, starejch hráčů, takže by to snad nemuselo být zase tak špatný :)


VladdiS:Dle mého názoru fórum oživilo toto: http://forum.chmatakov.cz/tema/11771-obnoveni-mimo-misu-edit-personalu ---> znovuzavedení "Diskuse mimo mísu".

Sorry, ale to je totální kravina, forko oživilo hromadný množství updatů, který jsou od prosince, od tý doby sem chodí hodně lidí a je tu dost příspěvků

VladdiS:Ohledně hry Gizmo děla co může, ale myslím si, jestli to takhle půjde dal(Zmatky se skinama atp.) tak se ocitnéme ve stejné situaci, jako před pár měsíci.

Zmatky nejsou žádný, na ofiku je ve skinech pořádek, pouze nemá Giz čas nastavovat ty nový. Bugy (ty nejhorší) jsou opravený, tak mi moc není jasný, o jaké situaci před pár měsíci mluvíš...Je tu dost solidních hráčů, hra běží v poho, je plno novejch věcí, forko funguje, nejsou tu žádný spamy a sprostý nadávky a o to jde, takže pro xeroxxe: jj žije to tu :)
# 9.2.2012 22.40
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Santí: Asi myslí to, že se na to Gizmo vykašle a nebude mít náladu starat se o hru, když ho pořád někdo otravuje s nesmyslama :)
# 10.2.2012 6.20
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Fabí: ok, pokud to tak myslel, tak se omlouvám..:)

Jinak ale vše běží dobře, lidi se vrací do hry, je často plno, tady na forku, kde bylo donedávna mrtvo, to taky ožilo, až na pár blbců, co nečtou novinky atd. a pak sem píšou bludy, je to tady taky solidní.
Ve hře je toho hodně novýho, chystá se novej ofik, takže je toho dost dobrýho. Přijde mi to, jako že ofik vstal z popela po x letech :)
# 10.2.2012 10.24
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Gizmo | 9.2.2012 19.40 |

... Jestli vám to nestačí, nebudu se hře věnovat už vůbec.

Citováno z hlavní stránky.

Já si myslím, že pokud si někteří jedinci si toto neuvědomí, tak to Chmatákova může mrzet. :-!
# 10.2.2012 14.32
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Žije to tu? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.