Chmatákov online


Fórum – Lovec

Fórum » Archiv » Lovec [zamknuto]

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Tak už jsem to trpěl, dlouho, ale už mi ruplo v bedně a napíšu to sem.

Lovec jako povolání je ted strašně nevýhodné. Může mít jenom 150šípu, a tuším že bojda nábojů muže něco okolo 500. Takže to je 1 nevýhoda.

2. nevýhoda - SKILLING. Mystici mužou mizet ryby a bojovníci střílet do terčů, ale co my lovci? Lovec nemuže střílet ani do zvířat... aha, to je dobrý ''lovec''. Takže 2 nevýhoda lovec nemá kde skillit.

Určitě bych ještě něco našel, ale tohle je asi největší error u lovce, dřív to bylo krásné povolání, dnes je co nejvíc vykořist'ováno a je přibližováno k úrovni Léčitele (který se taky moc nepoužívá).


Takže navrhuji aby lovci měli také aspon 500 šípů a aby se vytvořili nějaké terče na skillení lovu.

Děkuji.
# 7.2.2012 11.22
 
  • Líbí se vám muj napad?
  • Ano12 hlasů, 100 %100 %
  • Ne0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 12 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Kdysi to bylo tak, pokud třeba člověk zabil harpunou chmatosaoura, tak mu šel lov na 0% (možná i u jiných zvířat, to jsem nezkoušel, stalo se mi tohle) Nevím jak je to teď, ale riskovat to nebudu :))
# 7.2.2012 15.00
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Pokud vím, tak to tak bylo jen u střelný, lov na zvířatech nebyl možný nikdy; vím, že byla chyba, bylo možné střílet lukem do terčů a ubíralo to náboje, nevím jestli to ještě jde a jestli to něco přidává..
# 7.2.2012 15.04
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Koly, jak píšu, stalo se mi, že jsem s lovcem trefil chmatosaura a lov mi šel na 0.
# 7.2.2012 15.06
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Nejde na ně střílet kuší, lukem ani harpunou, zbraněma i bleskovku jde
# 7.2.2012 15.07
 
Gizmo
autor hry
SZ
Takže ještě jednou: jde lukem/kuší střílet na zvířata?
# 7.2.2012 15.08
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ne
# 7.2.2012 15.10
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype

Palandaa
Amulet na Lov tam bohužel není ..



Mám amulet štěstí a ten by měl přece fungovat ne všechny skilli, nebo ne?

Gizmo
Jj, lov na zvířata udělám, ani jsem nevěděl, že to nejde - byl jsem si celkem jistý, že ano. Nejde na ně ani střílet?



Šípama nejde střílet ani na jedno jediné zvíře, ale nábojema/střelnou zbraní ano.
# 7.2.2012 15.28
Obrázek
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Zryclist rychlost luku nebo kuše.. :) + potom bych tak přidal i amulet na na lov, harpuna je sice pomalejší ale má solidní DMG i proti bojdovy s kulasem se to dá vyhrát, ale dkyž se dáz 10 ran 4x miss tak to je naprd.. :)
# 7.2.2012 16.56
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Mont!ku: skill lov je opraven, prozatím to locknu, kdyby jsi ještě potřeboval něco připsat, napiš mi a já to odemknu

Lock
# 7.2.2012 19.57
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Lovec [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.