Chmatákov online


Fórum – Lovec

Fórum » Archiv » Lovec [zamknuto]

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Tak už jsem to trpěl, dlouho, ale už mi ruplo v bedně a napíšu to sem.

Lovec jako povolání je ted strašně nevýhodné. Může mít jenom 150šípu, a tuším že bojda nábojů muže něco okolo 500. Takže to je 1 nevýhoda.

2. nevýhoda - SKILLING. Mystici mužou mizet ryby a bojovníci střílet do terčů, ale co my lovci? Lovec nemuže střílet ani do zvířat... aha, to je dobrý ''lovec''. Takže 2 nevýhoda lovec nemá kde skillit.

Určitě bych ještě něco našel, ale tohle je asi největší error u lovce, dřív to bylo krásné povolání, dnes je co nejvíc vykořist'ováno a je přibližováno k úrovni Léčitele (který se taky moc nepoužívá).


Takže navrhuji aby lovci měli také aspon 500 šípů a aby se vytvořili nějaké terče na skillení lovu.

Děkuji.
# 7.2.2012 11.22
 
  • Líbí se vám muj napad?
  • Ano12 hlasů, 100 %100 %
  • Ne0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 12 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Lovec nemá být killer, ale má ochočovat.
S tím, že nejde nikde skillit to sem stačí normálně napsat a nemusíš se stekat :))
# 7.2.2012 11.24
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
[DyStReA]*
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ignorant, KeaNe
SZ ICQ Skype
Bohužel s tebou pálo nesouhlasím. Myslím, že když si lovec vydělával spalováním chobotů za 400chk, tak to bylo super. Ale teď se v podstatě nemá jak uživit, když neberu v potaz rybaření. Jestli se nepletu, tak teď si spálením invu hnědých chobotů vyděláš 12x25, což je 300chk, to je ubohé. A jak tu Gizmo kdysi psal, že se tím zvýší cena chobotů, pche, reakce byla spíš opačná, naopak už po chobotech není ani poptávka.

A když už jsme u toho, nelíbí se mi, že povolání nejsou vyvážená, taková alchymie, by mělabýt spíše u léčitele. Když je x skillů na 100 u řemeslníka, tak pak není divu, že skoro žádné jiné povolání ve hře není.

Toť vše.:twisted:
# 7.2.2012 11.33
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
řemeslník si sice vydělá, ale nikoho nikdy nezabije (relativně) nedokáže se ubránit .. oproti tomu je bojovník a mystik, ty si zase nevydělají, ale dokáží kohokoliv zabít .. Pobuda si moc nevydělá, nikoho nezabije, ale dokáže solidně okrádat, Léčitel je léčitel, co k tomu dodat se svojí obratností se taky dokáže ubránit.

A lovec?
To, že v tuhle chvíli nevydělá není chyba herní postavy, ale toho, že je toho ve hře ranec, každej tam má v podstatě všechno a nikdo se nebude starat o obyčejně chobotníky, kteří se daji chytit, ovšem si asi nepamatuješ, jakou cenu měl hloupej hnědej (růžovej) chobot, když bylo tehdy wipe, prodával se za vysoké sumy a čim vyšší si měl skill, tím sis solidně vydělal, já si pamatuju, jak se jsem kupoval láváka za 7K ..
navíc (když pominu to, že se špatně skillí lov) má dobré zbraně s dobrým dmgem.. Lovec je asi nejvíc použitelná solo postava .. 100 rybaření 100 ochočování na vydělávání a 100lov na boj
# 7.2.2012 11.41
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
[DyStReA]*
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ignorant, KeaNe
SZ ICQ Skype
Sám nevěříš tomu, co píšeš,
Že pobuda dokáže solůidně okrádat? sám jsem pobudou nic jiného než rybu, nebo nějakou jinou zbytečnost neukradl :-D.
Léčitel snad není vyskillený ve hře ani jeden.
A čím to bude? protože si každý založí raději řemeslníka, který má v podstatě všechno.

Do teď se mi líbil mystik, měl vědu, mohl ochočovat hnědé choboty a tím si dokázal vydělat sám na sebe. Což třeba bojovník nemůže.

proto jsem byl fandou CH2, kde sis mohl navolit skilly, které sis chtěl a které jsi uvážil za vhodný a nemusel bys mít tucet dalších účtů, abys ve hře něco dokázal.
# 7.2.2012 11.48
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ale, MMORPG hra je o spolupráci, né že si každej bude dělat svoje
samozřejmě sem pro, aby se udělali terče pro lovce ;)
# 7.2.2012 11.51
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
kdyby byli ve hre choboti za vysokou cenu a byli by ochocitelni jen lovcem, mel by si lovec jak vydelat :)
# 7.2.2012 12.08
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Montik_obnova2
uživatel
SZ
No, dřív sem chobotam vydělával. Ale to bylo este za kompletní PXA verze. Ale o to mi ani tak nejde, vydělám si tím, že prodávám láhve. Ale když du dát něco do banky a nákej floutek mě začne obtěžovat a já než se trefím... když nemám 100 lov a není kde vyskillit + 150 šípu se vypotřebuje hned.
# 7.2.2012 12.21
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype

palandaa
Lovec nemá být killer, ale má ochočovat.



Nemá být killer? Tak proč má zbraň? A k čemu je teda ten skil lov? Nakonec ani na sebeobranu se nehodí, protože proti kulasu nebo bleskovce nemá šanci ani s bonusem na harpuně.

Sice jsem nakonec našla dobrý způsob, jak se rychle vyskillit, ale bylo to o velké spolupráci s mystikem, který mě nechal na sebe střílet. (upozorńuji že to nebyl rekill!!)Byla to obrovská spotřeba šípů, luků, ale také mutů u mystika. Ovšem i já bych přivítala nějaký terč na kterém by šlo skillit tak jak to dělají bojdové. Ti už mají terče jak na přesku tak na obratku.

Mont!k: Ano i mě zaráží, že když mám vyskilený lov na 100% tak se 3x za sebou netrefím do cíle, který vyloženě stojí a čeká až na něj vystřelím. Kdyby to bylo v opravdovém boji asi bych si myslela, že jsem klikla vedle. A rovněž i mě silně irituje, že nemohu střílet na zvířata tak jako bojda. Jakoby šíp byl v tomto méněcený.

Když se vrátím ke skilu ochočování, v tomto má pravdu Palandaa, je přechobotováno, nikdo nemá zájem o choboty "nižší" kategorie. Nedávno zde bylo téma skill jezdectví. Bohužel to vyšumělo. Určitě by to chtělo nějak dotáhnout, aby si hráči začali vážit i nejobyčejnějšího chmatopíra. A aby byl větší zájem o povolání lovec bylo by možná dobré snížit počet chobotů u NPC. Pro jejich rozmanitost je raději vložit na nějaké ostrovy k ochočení. Takhle lovce nikdo o chobota nežádá, protože si prostě koupí lamu v obchodě a má vystaráno. A nebo jejich cenu rapidně zvýšit, aby nebyl tak rychle dostupný. I jako úplný začátečník při spolupráci s přítelem jsem si byla schopná za 1 den vydělat 10K. Takže cenu chobotů u NPC rozhodně nahoru.
# 7.2.2012 13.10
Obrázek
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Amazonka, ikdyž máš skill 100 přesností, tak se cca každou 3 ránu taky netrefíš (tuším), od toho je ve hře Amulet na přesnost, který ti dá přesnost 105 a třefíš se pokaždé ..

Amulet na Lov tam bohužel není ..
# 7.2.2012 13.12
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Určitě máš pravdu, chtělo by to ale kompletně všechny povolání domyslet tak, aby každé mělo v něčem výhodu i nevýhodu. Záleží ale jen a jen na Gizim, jak to vymyslí a jak se k tomu postaví. Kompletně bych to zde nějak promyslel a sepsal, víc hlav-víc ví. :-)
# 7.2.2012 13.15
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Je pravda, že od té doby, jak byla opravena chyba za prodej chobotů ve spalce (dřív 400, teď 50 chk), tak si hráči lovce moc nezakládají, protože skillit pouze lov se jim nechce (btw.když není celkem jak). Proto jsem taky PRO nějaký terče nebo spíš pro možnost, aby se dalo skillit na zvířatech, když je to lov
# 7.2.2012 14.02
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Jen dodám menší chybu, bojovník také může mít jen 150 nábojů.
S tímto bych navrhoval celkové zvýšení limitů, jak šípu, nábojů, tak many. Lovec je schopný "bojovník", ale díky pomalé rychlosti harupy se nemá šanci bojovníkovi s kulasem ubránit. Ale o tom to je, kdo chce, udělá si více postav, komu se nechce, hold musí spolupracovat.
# 7.2.2012 14.09
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Pepsimus_
uživatel
SZ
ten limit je podle mě naprosto v pořádku. nevim čim si pomůžeme, když se zvíší limit . Dřív se s lovcem dalo killnout i mystika ,teď už to pravda asi nebude.
# 7.2.2012 14.28
Gizmo
autor hry
SZ
Jj, lov na zvířata udělám, ani jsem nevěděl, že to nejde - byl jsem si celkem jistý, že ano. Nejde na ně ani střílet?
# 7.2.2012 14.39
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Střílet jde zbraněma, ale nejde skillit lov



Naposledy upraveno: 7.2.2012 15.05

# 7.2.2012 14.40
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Lovec [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.