Chmatákov online


Fórum – Než koupím :)

Fórum » Archiv » Než koupím :) [zamknuto]

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Ahoj, už se vám taky stalo, že jste si prohlíželi předmět v obchodě a uvažovali jestli ho koupit? Např. klobouk nebo čepici? Koupili jste a pak se vám na vaší "hlavičce" nelíbil?

Uvítali by jste možnost vidět prodávaný předmět na sobě než si ho zakoupíte?
Některé věci jsou přecejen trochu dražší a vyhodit statisíce za věc která se vám pak nelíbí je síla. (ne všechny předměty můžeme vidět na spoluhráčích) např. já jakožto marnivá ženská uvažuji nad tou korunkou, která není zrovna laciná a od koupi mě odrazuje jen to, že nevím jak bude na hlavičce vypadat a ještě jsem neviděla jinou hlavičku co by ji ve hře nosila :D

Zajímal by mě i váš názor a samozřejmě Gizma jakožto autora, který by tuto možnost mohl-nemohl do hry vložit.
# 4.1.2012 10.24
Obrázek
  • Možnost vyzkoušet předmět
  • ano chci5 hlasů, 45 %45 %
  • ne nechci, zbytečné6 hlasů, 55 %55 %
  • nevím0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 11 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype

MAK:
Mě to příjde zbytečné.. tohle se mi na chmatu líbí :) že si to musím představit. Podle mě by tím hra hodně ztratila. A ty klobouky jsou tak levné, že když je koupíš a nelíbí se ti můžeš je prodat. Což je další důležitý aspekt hry - obchod.



No možná u čepic a klobouků za 300, ale mě šlo třeba o tu drahou korunku (pro lady) a ta je už sakra drahá a ještě jsem ji na nikom ve hře neviděla. Díky neXouškovi už vím, jak na postavě vypadá a za ty prachy co stojí se mi zdá, že není skoro vůbec na té hlavičce vidět.

Ale ok, uznávám, že jinak by to bylo možná příliš mnoho práce pro Gizma na to, že většinu levnějších věcí lze shlédnout na ostatních. Takže beru svůj návrh zpět :(
# 5.1.2012 16.02
Obrázek
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Neboj, stůj si za svém .. Gizi když bude mít čas a chuť tak buďto návrh schválí nebo ho zakope do hlubin tohoto fóra. ;) Nesmíš jim tolik ustupovat .. xD

Jinak kdyby někdo ještě potřeboval screen s nějakým itemem tak nebude nejspíše problém. Stačí napsat PMku ..
# 5.1.2012 16.05
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Než koupím :) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.