Chmatákov online


Fórum – Než koupím :)

Fórum » Archiv » Než koupím :) [zamknuto]

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Ahoj, už se vám taky stalo, že jste si prohlíželi předmět v obchodě a uvažovali jestli ho koupit? Např. klobouk nebo čepici? Koupili jste a pak se vám na vaší "hlavičce" nelíbil?

Uvítali by jste možnost vidět prodávaný předmět na sobě než si ho zakoupíte?
Některé věci jsou přecejen trochu dražší a vyhodit statisíce za věc která se vám pak nelíbí je síla. (ne všechny předměty můžeme vidět na spoluhráčích) např. já jakožto marnivá ženská uvažuji nad tou korunkou, která není zrovna laciná a od koupi mě odrazuje jen to, že nevím jak bude na hlavičce vypadat a ještě jsem neviděla jinou hlavičku co by ji ve hře nosila :D

Zajímal by mě i váš názor a samozřejmě Gizma jakožto autora, který by tuto možnost mohl-nemohl do hry vložit.
# 4.1.2012 10.24
Obrázek
  • Možnost vyzkoušet předmět
  • ano chci5 hlasů, 45 %45 %
  • ne nechci, zbytečné6 hlasů, 55 %55 %
  • nevím0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 11 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Gizmo
autor hry
SZ
Hmm no teoreticky by to asi možné bylo, že by v okně obchodu byla zobrazena postava s daným skinem a na ní ta věc. Ale je to dost práce, tak uvidím až opravím urgentní chyby, o kterých vím.
# 4.1.2012 10.28
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Mno když už jsi u upravování chyb, osobně beru za chybu i to, že jsme mohli ve vykopaných truhličkách najít předměty, které nelze použít. Trochu divný poklad ne? Např. kamarád vykopal 2 čepice - červené s bílým okem, ale nejdou nasadit. :-|
# 4.1.2012 10.34
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
čepice? Nebylo to náhodou oko v kaluži krve? :) Ne všechny předměty jdou použít, některé jsou prostě jen raritní. Časem nějaké užití možná přidám.
# 4.1.2012 10.37
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Asi máš pravdu, ono to bylo dost těžko poznat co je to za věc a ten kamarád říkal, že je to klobouk s rybím okem :D

Časem nějaké užití možná přidám.


jo to by chtělo, protože jinak nevím na co bych měla předmět, který mi může jen zabírat místo v bance.

P.S. Jsem ráda, že jsi udělal změnu ohledně map, už vykopaných pokladů, konečně budou mít někteří hráči po srandě :D

(no nic, sice jsem ráda, že jsi hned odpověděl, ale nebudu už spamovat ať se mohou vyjádřit i jiní)
# 4.1.2012 10.42
Obrázek
Kubas_2
uživatel
Ve hře: Boxer, KuBaS2
SZ
Myslím si že je to celkem zbytečné..
# 4.1.2012 10.44
 
Gizmo
autor hry
SZ
Ono u těch map je bohužel problém - že je prázdná zjistíš až ve chvíli, kdy ji přečteš. Takže doporučuji nekupovat mapy od hráčů..
# 4.1.2012 10.45
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Pěkný nápad, jinak stou korunkou ti mohu pomoci. Zda máš zájem napiš mi do PMky jaký máš skin a následně ti pošlu screeny .. ;)
# 4.1.2012 14.08
 
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Gizi a nešlo by simulovat, že by ,při kliknutí vyzkoušet, se ti ta věc nasadila jako normální item, ale po 15 sec. by zmizela?
# 4.1.2012 16.51
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Amazonka celkom dobrý nápad. Taktiež súhlasím aj so Sojkou, aby hráč videl item aj z ostatných strán.
# 4.1.2012 16.55
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Asi bych to přímo na hráče nedávala, přecejen je ve hře příliš mnoho "inteligentů", kteří by jistě našli cestu jak této půjčky zneužít a předmět by jim zůstal bez placení. Úplně by mělo stačit pár obrázků v obchodě.
# 4.1.2012 17.24
Obrázek
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
A jak by to mělo jít, prostě by ten předmět dostal ID a to ID by se automaticky třeba po 15 sec zničilo. To nebude tak těžké ;)
# 4.1.2012 17.52
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Moc děkuji neXouškovi za screeny, abych pravdu řekla tak se mi ta korunka/čelenka nakonec moc nelíbí, ještě štěstí, že jsem si ji nekoupila, byla bych zklamaná :(
# 4.1.2012 21.09
Obrázek
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Rádo se stalo .. ;)
# 4.1.2012 21.51
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Mě to příjde zbytečné.. tohle se mi na chmatu líbí :) že si to musím představit. Podle mě by tím hra hodně ztratila. A ty klobouky jsou tak levné, že když je koupíš a nelíbí se ti můžeš je prodat. Což je další důležitý aspekt hry - obchod.

Za mě určitě PROTI
# 5.1.2012 7.07
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype

MAK:Ty klobouky jsou tak levné, že když je koupíš a nelíbí se ti můžeš je prodat.



MAK ale nie každý, ešte k tomu nováčik si vie dobre zarobiť v hre...Keď stále len loví ryby, tak amazonka čo to hráva tak 3 týždne môže mať tak 1500 a keď si kúpi klobúk za 300, nikto ho nekúpi a ona si kúpi další, máš 600chk down = 900. To len za klobúk :)
Napríklad ja som mal 6k (moc nehrávam), kúpil som si kucharku a zistil som že mi nesadne xD
# 5.1.2012 12.06
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Než koupím :) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.