Chmatákov online


Fórum – Pobuda a léčitel

Fórum » Archiv » Pobuda a léčitel [zamknuto]

Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Ahoj, mám takový menší nápad jak poupravit pobudu a léčitele. U pobudy by bylo dobré, kdyby na kradení 100 ukradl předmět napodruhé nebo alespoň na potřetí. To jak ho krade teď, tím stylem že ukradne věc jednou za 10 pokusů je hrozný a je to víceméně k ničemu. Dále 100 plížení by mohlo zajistit pohyb skrytý alespoň 5 políček a né že se po 2 políčkách objevíte, sice to není pravidlem, ale těch 5 políček by mohlo být na 100% abych měl jistotu a po 5 ušlích políčkách se skreji znovu :) No a u toho léčitele by bylo dobré zlevnit obvazy třeba na 50chk, nebo zrychlit skill léčení, nebo ještě najít jinou metodu jak to skillit :) Jelikož kdo skillil léčitele, ví že léčení výjde na cca 200k.

To je vše, díky :)

//Chyba bola odstránená
# 4.1.2012 6.01
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:

Stránky: 1 2 3

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ta druhá není v prodeji
# 4.1.2012 21.28
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Ano Santeo pochopila jsi to správně. Vypadla mi z truhly ta co je na screenu, hned jak se půjde přihlásit do hry to odzkouším a pokud budu ít v ruce broku, udělám Gizmovi obrázek přímo ze hry :)
# 4.1.2012 21.42
Obrázek
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Nebo já, jelikož jsem ji taky získal :X
# 4.1.2012 21.46
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ta hůl, o které píšeš, se zobrazovala jako broka už dávno předtím, než byly do hry daný truhly, takže jiný povolání než léčitel si ji nasadit nemohlo, protože ostatní ji viděli jako zbraň
# 4.1.2012 21.47
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Pak by to ale nemělo jít do nasazovacího políčka vůbec, docela jsem tím nováčky vyděsila xD

Vylepšený prut do ruky taky nejde dát pokud se nesplní podmínky, tak by to mohlo být podobné i s tímto. Nepatří ti to? Tak to nepude nasadit.
# 4.1.2012 22.01
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Potřeboval bych to ID, zkoušel jsem dvě a obě vidím.
Případně až půjde server, tak to zkusíme.
# 4.1.2012 22.14
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Gizmo, da se koupit ve 4 meste hned u banky jak je v tom obchodu dc cepka a lama :-)
# 4.1.2012 22.16
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
V IDéčkách není možný to najít, není tam psaná jako léčitelská hůl, nevím jakej název jsi tomu dával
Zkus -46
# 4.1.2012 22.39
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Hůl na léčení - ID (-46)

edit: Gizmo na ICQ máš odkaz na dost zajimavý soft. Jsou tam čistě nová ID. Myslím si, že v této fázi vývoje se ti to může hodit.
# 4.1.2012 23.04
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Pobuda a léčitel [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.