Chmatákov online


Fórum – Pobuda a léčitel

Fórum » Archiv » Pobuda a léčitel [zamknuto]

Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Ahoj, mám takový menší nápad jak poupravit pobudu a léčitele. U pobudy by bylo dobré, kdyby na kradení 100 ukradl předmět napodruhé nebo alespoň na potřetí. To jak ho krade teď, tím stylem že ukradne věc jednou za 10 pokusů je hrozný a je to víceméně k ničemu. Dále 100 plížení by mohlo zajistit pohyb skrytý alespoň 5 políček a né že se po 2 políčkách objevíte, sice to není pravidlem, ale těch 5 políček by mohlo být na 100% abych měl jistotu a po 5 ušlích políčkách se skreji znovu :) No a u toho léčitele by bylo dobré zlevnit obvazy třeba na 50chk, nebo zrychlit skill léčení, nebo ještě najít jinou metodu jak to skillit :) Jelikož kdo skillil léčitele, ví že léčení výjde na cca 200k.

To je vše, díky :)

//Chyba bola odstránená
# 4.1.2012 6.01
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:

Stránky: 1 2 3

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jo je to dobrej napad, ale s tim kradenim no nwm no :-D
# 4.1.2012 6.28
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
S tím kradením souhlasím, skiluješ ho hrozně dlouho a navíc máš ješte červenou karmu takže do tebe muže jít každej..

S těma obvazama ne, podle mě Léčitel není pořádně dodělaný i když máš teď 100 léčení je to celkem k ničemu :)
# 4.1.2012 7.11
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Vyskillit léčení stojí kolem 200k, protože jinak než obvazama, který jsou drahý, to nejde. Na léčení léčitelskou holí je potřeba i mana, což je naprd a léčení obvazama je skoro k ničemu, protože je jich potřeba několik, než se hráč vyléčí na max. A žádnej hráč nebude platit nějakýmu léčiteli za to, že na něj přetáhl pár drahejch obvazů, to si raději koupí meditku.
Povolání léčitel je ve hře téměř na nic, protože nemá skoro žádnou možnost oproti ostatním si vydělat (myslím skill na 100)
# 4.1.2012 9.24
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Vrak: Není to k ničemu, tou léčitelskou holí to healuje slušně
Santea: Právě že je to dobrý, vezmeš hůl, tak 8 many, zbytek léky... kámoš killí ty ho healuješ, když dostáváš načítáš, já myslím žeje to celkem logické... Obvazy brát nebudeš protože ty healují málo..
# 4.1.2012 9.50
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Gizmo
autor hry
SZ
Je možný, že u kontroly pozic jsem spec.prut zapomněl přidat. Večer se na to podívám.
# 4.1.2012 9.55
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Clicku, ale pokud ten hráč nemá řemdu, bude si muset manu kupovat chápeš a vydělat nemá celkem možnost. Hůl léčí dobře, to jo, přidává rychle hp, ale mana je právě problém
# 4.1.2012 10.12
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Gizmo: Díky
Santea: Ano ale berme v potaz to že by si nikdo léčitele nezakládal bez řemdy.. A pokud ano musel by si ho později stejně založit, nebo kupovat manu od někoho, já bych třeba léčení vyskillil rád kdyby nebylo tak drahé :)
# 4.1.2012 10.38
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Gizi když už se tu řeší léčitel, tak po nasazení léčitelské hole se hráči objeví v ruce brokovnice
# 4.1.2012 10.51
 
Gizmo
autor hry
SZ
Ok, na to se také podívám. Ale je mi divné, proč to někdo nenahlásil dřív.
# 4.1.2012 10.52
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web

Santea:Clicku, ale pokud ten hráč nemá řemdu, bude si muset manu kupovat chápeš a vydělat nemá celkem možnost. Hůl léčí dobře, to jo, přidává rychle hp, ale mana je právě problém


Ano ,to máš sice pravdu. Ale to samé je bojda , když potřebuje opravit zbran.
Chmatákov je zaměřený na propojení všech povolání (aspon podle mě)
# 4.1.2012 16.24
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Theo jasný, je to propojený, já to ale myslela tak, že když máš samostatně pouze léčitele (někdo prostě chce mít jen 1 postavu ve hře), tak to povolání má problém si vydělat a nebo i něco vyrobit
# 4.1.2012 16.30
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Souhlasím se slevněním obvazů, aspoň na těch 50 chk... pak by to už bylo rozumné vyskillit léčitele :)
To s tím pobudou: To plížení bych souhlasil :) ... to s tím kradením ani ne.
# 4.1.2012 17.13
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
Gizmo
autor hry
SZ
Nějak se mi to nedaří s tou léčitelskou holí - vidím hůl a ne brokovnici, i ostatní..
# 4.1.2012 20.02
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Zkus to dát na jinou postavu než léčitel
# 4.1.2012 20.04
 
Gizmo
autor hry
SZ
Zbraně nejsou nijak závislé na povolání. Jinak mě jsem to na bojovníkovi.
# 4.1.2012 20.05
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Pobuda a léčitel [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.