Chmatákov online


Fórum – Povinné uložení zbraní v ochrance

Fórum » Archiv » Povinné uložení zbraní v ochrance [zamknuto]

vtipoman1
uživatel
SZ Mail
Ahoj,přemýšlel jsem(chvíli)jak zamezit zabíjení v chráněné zóně.(různé gangy a spol.).Vím že gizmo nic nepřidává,ale třeba,kdyby někdy chtěl upravit obranu,je tu tenhle návrh.Navrhuju,aby u vstupu do chráněné zóny byli nějaké jakože banky,do které by se dali uložit jen zbraně.Každý by měl svou jako u normální banky.Pak teprve by šlo vstoupit do chráněné(bez zbraní).Až by člověk z obrané zóny odešel,mohl by si zbraně zase vzít.Co se týče zbraní zakoupených v chráněné zóně,byl by v obchodu taky vstup do boxu pro zbraně.Kdo by do ní zbraň nevložil,logicky by nemohl odejít.Sice by tak v obranné byli zbraně,ale nikdo by tam nedostal věci jako bleskovka,apod... a navíc by mohl být jen na tom jednom území,což je velká nevýhoda.Případně by to šlo nějak upravit.Zdá se mi to jednoduché na udělání a výsledek by byl skvělý.Díky za odpovědi.Návrh budu upravovat podle nových návrhů v komentářích(samozřejmě se jménem autora).
Omlouvám se za nepřidání ankety.Zapoměl jsem na ni.Mohl by ji někdo přidat?Díky
# 31.12.2011 22.55
 

Stránky: 1 2

eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Když jde proti tobě ten tvůj ''gang'' tak musíš rychle napsat obranu a rychle utíkat... Myslím že už tu není nic k řešení... :)
# 2.1.2012 12.51
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Je to blbost, seš akorát línej si dojít do Chobotova do banky a v chraněný tě killej, tak tu vymýšlíš tuhle blbost. PROTI kámo. ;)
# 2.1.2012 12.56
 
vtipoman1
uživatel
SZ Mail
eazzy8:ok,zkusím se přiučit :)

Mont!k:omg,chráněná zóna=obranná zóna=první ostrov,první město=místa kde funguje obrana.Není tak těžké pochopit,že zóna kde se killuje není chráněná ne?... 3-(
# 2.1.2012 15.32
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Chráněná zóna je jen ten ostrov, na který vede port u té cedule. A i ten už nefunguje jako chráněná, ber to tak. Jenom z tama nebyl odstraněn nápis, protože je chráněná nová, jenom pro VIP hráče. Takový ten žlutý port.
Pochop už, že je to normální ostrov, kde je normálně povolen killing.
# 2.1.2012 15.40
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Montik_obnova2
uživatel
SZ

vtipoman1:eazzy8:ok,zkusím se přiučit :)

Mont!k:omg,chráněná zóna=obranná zóna=první ostrov,první město=místa kde funguje obrana.Není tak těžké pochopit,že zóna kde se killuje není chráněná ne?... 3-(


Už je to nákou dobu, co byl update a Chraněná zona ztratila ,,ochranu'' :D A dá se tam killit, tak to prostě pochop no, už je to něco jako 4té město, tam se taky událo hodně killingů. ;)
# 2.1.2012 15.45
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Vtipoman to jaksi nechápe. Prostě tam nechod tečka ;)
# 2.1.2012 15.48
 
vtipoman1
uživatel
SZ Mail
To si asi nerozumíme.Podle tebe nemám chodit na první ostrov kde se objevím a do města...Každopádně to nemá cenu řešit (a já to řeším...xD).
# 2.1.2012 17.15
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ

palandaa:afk být můžete, gm, chts vás max kickne,
nesmíte u toho mít ale žadný makro




Páálo to bych se hádal,Mario mi za to dal i NP :D
# 2.1.2012 17.35
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Povinné uložení zbraní v ochrance [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.