Chmatákov online


Fórum – Povinné uložení zbraní v ochrance

Fórum » Archiv » Povinné uložení zbraní v ochrance [zamknuto]

vtipoman1
uživatel
SZ Mail
Ahoj,přemýšlel jsem(chvíli)jak zamezit zabíjení v chráněné zóně.(různé gangy a spol.).Vím že gizmo nic nepřidává,ale třeba,kdyby někdy chtěl upravit obranu,je tu tenhle návrh.Navrhuju,aby u vstupu do chráněné zóny byli nějaké jakože banky,do které by se dali uložit jen zbraně.Každý by měl svou jako u normální banky.Pak teprve by šlo vstoupit do chráněné(bez zbraní).Až by člověk z obrané zóny odešel,mohl by si zbraně zase vzít.Co se týče zbraní zakoupených v chráněné zóně,byl by v obchodu taky vstup do boxu pro zbraně.Kdo by do ní zbraň nevložil,logicky by nemohl odejít.Sice by tak v obranné byli zbraně,ale nikdo by tam nedostal věci jako bleskovka,apod... a navíc by mohl být jen na tom jednom území,což je velká nevýhoda.Případně by to šlo nějak upravit.Zdá se mi to jednoduché na udělání a výsledek by byl skvělý.Díky za odpovědi.Návrh budu upravovat podle nových návrhů v komentářích(samozřejmě se jménem autora).
Omlouvám se za nepřidání ankety.Zapoměl jsem na ni.Mohl by ji někdo přidat?Díky
# 31.12.2011 22.55
 

Stránky: 1 2

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Asi nehraješ moc dlouho, ale asi před rokem sloužila chráněná zóna jako chráněná, a prostě tam nešlo killit. Pak se to zrušilo, aby se zamezilo afkování..
# 31.12.2011 23.08
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

vtipoman1
uživatel
SZ Mail
afkování?Takže když vás gang zabíjí ve městě,je to lepší než když někdo AFkuje...AFkování aspoň nekazí hru ostatním.
# 31.12.2011 23.17
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
je to pitomost, sory

ale umíš si představit, že vylezeš z té tvé zóny bezezbraně mezi vrahy? jen co se objevíš mimo tu zónu si mrtvý :D
# 1.1.2012 0.40
Obrázek
MeCksák
uživatel
Obrázek
Ve hře: Snoopy
SZ Skype
Omg, vtipomane můžeš mi vysvětlit proč furt tady meleš takovéhle magoroviny o nějákém posraném gangu? Ti to už něják ten gang leze na mozek ne? :-D


Už nespamuj. Nestiko:)
# 1.1.2012 1.30
Obrázek
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
AFK-ovaní vadilo pretože si tam hráči nahrávali hodin aby mali väčšiu šancu dostať sa o nejakej organizácie alebo tak...Potom sa Gizmo nasrdil a nastavil aby sa tam dalo zabíjať :)
# 1.1.2012 1.50
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

vtipoman1:afkování?Takže když vás gang zabíjí ve městě,je to lepší než když někdo AFkuje...AFkování aspoň nekazí hru ostatním.



Afkování možná ne, ale v té době, kdy se to rušilo byl ještě server plný. Hráči bez VIP se prostě jen tak lehce do hry nedostali. A mnozí AFKovali, aby si třeba o hodinu později zahrály a aby jim tam ty místa prostě někdo nezaplnil. Ještě si pamatuji na ty časy, když jsem 10 minut klikal na OK nebo přihlásit bo co tam bylo. Ještě horší byly ty starší verze, kde tě to koplo po přechodu portem nebo mezi lokacemi. Člověk se bál chodit do města, aby nemusel hodiny klikat na přihlášení. Nebo jak jsem z kámošem vztával ve 4 nebo 5 ráno, když byl server prázdný, aby jsme se tam dostali. :)

Navíc se k tomu vytvořila VIP chráněná, pro VIP hráče.
# 1.1.2012 1.58
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

DisC
uživatel
SZ
podle mě.. píšete tady blbosti.. Když afkuje, nabíhají hodiny. Když bude afkovat, vy ho zabijete.. tak i duch nabírá hodiny ne? takže afkuje dále a nahrává hodiny
# 1.1.2012 10.01
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
afk být můžete, gm, chts vás max kickne,
nesmíte u toho mít ale žadný makro
# 1.1.2012 10.50
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Killení nekazí hru ostatním, je to součást hry... Je to kravina
# 1.1.2012 11.13
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
WolFic3K
uživatel
Obrázek
Ve hře: Wolfi, WolFic3K
SZ

Ghoom:Killení nekazí hru ostatním, je to součást hry... Je to kravina

# 1.1.2012 11.36
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Pěkná blbost... Co tě to tak najednou popadlo sem psát už 2. téma? Přišel si o prut? Sorry kámo, ale mě taky párkrát zabili, ale představ si, že to je součást týhle hry... :)
# 1.1.2012 11.41
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
Mr.Barth
uživatel
Obrázek
Ve hře: King Laus Krab
SZ
Když tě tam zabíjej tak tam prostě nechod a jdi do jiný banky, třeba ve městě.
# 1.1.2012 12.47
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
no nechtěla jsem se do toho vkládat, ale oni nekílili dole u banky ale u rybáře Lojzy, vtipoman špatně popsal místo

A killeli tím stylem, že trefovali nováčky, po té co on napsal obrana, tak druhý útočníka oživil a když nováčka nakonec zabili ukradli mu věci. To už není normální killení ale terror nováčků.

byla jsem tam taky a zkoušeli to i na mě
# 1.1.2012 13.12
Obrázek
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Od toho je obranu ;) Co víc k tomu říct...
# 1.1.2012 14.45
 
vtipoman1
uživatel
SZ Mail
obrana ti je k ničemu,když je ten mrtvý oživenej a dostane zpátky bleskovku...Mě se to stalo ve městě... (chráněném)
# 2.1.2012 12.32
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Povinné uložení zbraní v ochrance [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.