Chmatákov online


Fórum – Nový server

Fórum » Archiv » Nový server [zamknuto]

[URNA]
uživatel
SZ Mail
Dobrý den rád bych koupil nový server chmatakov s verzí 930 spadal by po portal urna www.urnaweb.cz/news.php a rád bych do kupoval podějí i aktuální verze rád bych se zeptal kolik by to stálo a jestli by to vůbec bylo možné platba by byla ihned a mohl by jsme vám dat reklamu na naše stránky máme tam přes 400 lidi denně tím by se pak i lišila cena posla jsem to na email ale nikdo neodepsal proto pišu i sem prosím o vyjádření gizma přdem děkuji);-));-)
# 15.11.2011 12.23
 

Stránky: 1 2



SZ

koly aneb qqqqqq:

SOJka:Je vám to k ničemu, když nemáte win. servery ;)


CH. server na linuxu nepoběží?



Běží, ale má míň operací/s než na windowsu.
# 16.11.2011 14.29
 
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Aha, no opravdu je z URNY bavil jsem se s nima včera
# 16.11.2011 16.10
[URNA]
uživatel
SZ Mail
Gestapo nevím o co jde vím že mám problém z gramatikou
Ale nejde o to jak píšu ale jak se chovám muže psát noob jako já o server ale můžou se o to strat good lidi a mimochodem sem slyšel na jabku že si prodaval prava tak nevím kdo zneužívá ;-);-);-) ale problém je že urna jede na linu. no prostě chtěl bych slyšet konečné vyjádření Gizma děkuji
# 16.11.2011 20.35
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Flame smazáno.
# 16.11.2011 21.10
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

[URNA:]Gestapo nevím o co jde vím že mám problém z gramatikou
Ale nejde o to jak píšu ale jak se chovám muže psát noob jako já o server ale můžou se o to strat good lidi a mimochodem sem slyšel na jabku že si prodaval prava tak nevím kdo zneužívá ;-);-);-) ale problém je že urna jede na linu. no prostě chtěl bych slyšet konečné vyjádření Gizma děkuji


Není to lepší řešit oficiálně přes mail? Tj. budete mít větší přehled a navíc zdejší uživatelé do toho asi nemají co strkat nos :idea:
# 16.11.2011 21.18
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
[URNA]
uživatel
SZ Mail
JO dík koly prosím o lock
# 16.11.2011 21.37
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Upřímě mě také trochu překvapuje, že někdo jako ty, patří do nějakého portálu.

Jestli píšeš takhle, tak maturitu nemáš, divil bych se, jestli máš ukončené základní vzdělání. A sorry takoví lidé by neměli asi psát návrhy, na nějakém fóru, jelikož to půosbí značně .. no ne moc pěkně. Pošlete radši příště někoho kdo umí psát.

Ináč "problém z gramatikou" je 3. pád a ten je "S kým s čím"
# 17.11.2011 8.06
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nový server [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.