Chmatákov online


Fórum – Petice za našeho grafika!

Fórum » Archiv » Petice za našeho grafika! [zamknuto]

mr.sonďas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ Mail ICQ Skype
Jsem sám, kdo vidí, že hra se za poslední 2 měsíce neustále vyvyjí nejen kvůli Gizimu, ale i kvůli našemu oblíbenému grafikovi Matomimu.. Pokavaď ho všichni zajebete samejma hámotinama, nemůžete se divit, že přestává kreslit.. Vždy jsem si myslel, že to dělá jen kvůli penězům, ale je v tom mnohem více.. Po dlouhé konverzaci s ním jsem si uvědomil, že je to obyčejný člověk, který má obrovské plány a né tvrdnout 24h za PC a dělat něco, co vám připadá jako samozřejmé.. Když už něco Matomi pro někoho vytvoří a ten člověk mu za to nezaplatí, připadá mi to vrchol demence..Ale pamatujte si, že všechno co nakreslil je pro vás, teda lépe řečeno pro spestření hry, kerou vy hrajete.. Po tom co mi napsal Matomi by našemu nejhlavnějšímu taky neuškodilo trochu respektu tomu, co Mato dělá. GJ Mato, Pokračuj;-)
# 23.10.2011 14.20
Obrázek
Yes, maybe it's true!xDxD
  • Chcete aby \"Matomi\" pokračoval?
  • Jen tak dále Matomi ;)18 hlasů, 75 %75 %
  • Ne, svoji práci už odvedl6 hlasů, 25 %25 %
  • Celkem 24 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Já vím, že nekempí u počítače, nikdy to tak ani nebylo, co si pamatuju :D Sice kdysy byly nové verze pořád, ale já ho chápu :) Můžeme být rádi aspoň za to málo, co máme :)
# 25.10.2011 10.34
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Gizmo
autor hry
SZ
Ono když polovinu času trávím v zahraničí na služebních cestách, po návratu do ČR se mi fakt nechce zase čumět do PC a hrabat se v CH. Někdy ano, ale můj věk se už zaokrouhluje na 30, takže mám i jiné starosti :)
# 25.10.2011 11.25
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Však ti to nikdo nemá za zlé :) Je jasné, že všechen tvůj volný čas nebudeš věnovat CH.. a když už nějáký čas věnuješ, většina to nedokáže ocenit a bere to jako samozřejmost :)
# 25.10.2011 12.01
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Varloň
uživatel
Ve hře: Losos
SZ

john1:fabo: gizimu neni 15 ,tak nekempí u PC věčnost(ma holku,věnuje se rodině,nebo příjemějším věcem xD nwm ),to by si měl uvědomit i matomi,prostě Giz si udělal nějaký projekt,maty ted kreslí pro hru(dobře mu tak potvoře xD ) tak se maj respektovat,prostě ten druhej nemá TEN čas kempit u PC furt



...no od tebe to zní dobře :D ...ten kdo má u počitače snad i zachod s barem... 3-(
# 25.10.2011 13.24
Vůbec nevim proč tu chodim!! lol

Jirka smrdi jak zdechly kocour ;-)
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Zabudol si sprchu!!! :D
# 25.10.2011 20.13
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Varloň: Idylka je záchod, tam pc, po pravici lednice (v ní pivo, jogurty a buřty), napravo kávovar ;-)

Abych nebyl off: Matomi, díky za tvoji práci, cením si jí. Teď to ale ber tak, že máš na půl roku odmakáno, bav se a nedělej si vrásky z toho, že tvoje dílo se objeví až za čas. Já klidně počkám :-D
# 26.10.2011 14.11
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Petice za našeho grafika! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.