Chmatákov online


Fórum – Mé nápady

Fórum » Archiv » Mé nápady [zamknuto]

stinovrah
uživatel
SZ
Když jsem si četl forum, tak jsem dostal dva nápady. Upřímně si ale myslím, že tu už byli...

1. Kamarádi
V pravim dolním rohu by se udělal proužek, na kterm by ylo napsáno kamarádi. Když na to kliknete, tak Vám to ukáže, jestli jsou on-line... Do přátel by jste si mohli přidávat lidi tak, že na ně kliknete pravým tlačítkem myši a bude tam obrázek smajlíka a plus. Na to by se kliklo a tím by jste odeslali požadavek o přátelství. Osoba, kterou jste si přidávali to pak už jen přijme nebo nepřijme...

2. Válka cechů
Vytvořil by se ostrov na kterém by se odehrávali války dvou cechů...
# 19.3.2011 14.28
 

Stránky: 1 2

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Metin fan! Tady není tolik lidí, jako na metinu a většinou na sebe máš/te skype nebo icq, zbytečnost... Teda, pro Gizma to je zbytečnost.
# 8.7.2011 19.54
 
SUpervrah
uživatel
Obrázek
Ve hře: SUpervrah
SZ Skype
to je dobrej napad komosi by se vedel jestli sou lajn a treba si na nich psat treba a nebo to udelat jako na 4story!!!! třeba Šeptat atd. :-D
# 10.8.2011 11.32
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Šeptání jde tak, že příjdeš ke hráči a napíšeš ve větě co píšeš "/" Tu zprávu uvidí jenom ten kdo je tuším k tobě okolo +/- 3 políček?

Války cechů? Naco, lidi se můžou dohodnout a nemusí k tomu být žádnej ostov, stačí třeba 4. město.
# 10.8.2011 12.54
 
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Líbí se mi MAKův nápad 'Like it' jako na YT..
# 10.8.2011 20.13
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
Majo
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Skype Web
1. Tohle neni Facebook ;-)
2. Ostrov na to je :)
# 11.8.2011 0.15
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ

Majo:1. Tohle neni Facebook ;-)



LOL pridávanie priateľov má každá sociálna sieť aj každá druhá MMORPG, facebook pridávanie priateľov nevymyslel ...
# 11.8.2011 19.13
 
Bleju
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dřiv replay ..
SZ ICQ Skype Web
PROTI. 3-(
# 12.8.2011 12.48
Jebat ťa

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Mé nápady [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.