Chmatákov online


Fórum – Mé nápady

Fórum » Archiv » Mé nápady [zamknuto]

stinovrah
uživatel
SZ
Když jsem si četl forum, tak jsem dostal dva nápady. Upřímně si ale myslím, že tu už byli...

1. Kamarádi
V pravim dolním rohu by se udělal proužek, na kterm by ylo napsáno kamarádi. Když na to kliknete, tak Vám to ukáže, jestli jsou on-line... Do přátel by jste si mohli přidávat lidi tak, že na ně kliknete pravým tlačítkem myši a bude tam obrázek smajlíka a plus. Na to by se kliklo a tím by jste odeslali požadavek o přátelství. Osoba, kterou jste si přidávali to pak už jen přijme nebo nepřijme...

2. Válka cechů
Vytvořil by se ostrov na kterém by se odehrávali války dvou cechů...
# 19.3.2011 14.28
 

Stránky: 1 2

Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail

stinovrah:Když jsem si četl forum, tak jsem dostal dva nápady. Upřímně si ale myslím, že tu už byli...

1. Kamarádi
V pravim dolním rohu by se udělal proužek, na kterm by ylo napsáno kamarádi. Když na to kliknete, tak Vám to ukáže, jestli jsou on-line... Do přátel by jste si mohli přidávat lidi tak, že na ně kliknete pravým tlačítkem myši a bude tam obrázek smajlíka a plus. Na to by se kliklo a tím by jste odeslali požadavek o přátelství. Osoba, kterou jste si přidávali to pak už jen přijme nebo nepřijme...

2. Válka cechů
Vytvořil by se ostrov na kterém by se odehrávali války dvou cechů...



1. Tohle není facebook
2. máme na to arénu :-*
# 19.3.2011 14.29
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
[Smiling]
uživatel
Obrázek
Ve hře: [smiling]
SZ Mail

stinovrah:

1. Kamarádi
V pravim dolním rohu by se udělal proužek, na kterm by ylo napsáno kamarádi. Když na to kliknete, tak Vám to ukáže, jestli jsou on-line... Do přátel by jste si mohli přidávat lidi tak, že na ně kliknete pravým tlačítkem myši a bude tam obrázek smajlíka a plus. Na to by se kliklo a tím by jste odeslali požadavek o přátelství. Osoba, kterou jste si přidávali to pak už jen přijme nebo nepřijme...


Odčeho slouží skype, icq a podobné komunity?

stinovrah:

2. Válka cechů
Vytvořil by se ostrov na kterém by se odehrávali války dvou cechů...


Stačí se přeci domluvit a zajít kupříkladu do 4tého města, myšší ostrov, pouště, jížní utočiště apod. Je toho dost.
# 19.3.2011 14.38
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Já bych ale chtěl tady tlačítko "Líbí se mi" ale spíš kvůli funkci jako je na youtube. Tzn jestli si pro nebo proti tomu názoru co někdo vynese.
# 19.3.2011 15.23
 
´SuG4Ru`
uživatel
Obrázek
Ve hře: SuG4Ru
SZ Skype
Napadla mě jedna věc co kdyby se daly vytvořit itemy u kováře pomocí takového svitku [svitek se dá jedině dopnout nebo koupit ad jiného hráče] do toho svitku podle toho na jakej item je třeba nějaká čepka tak na to nějakou koži dropnete u těch divnejch hadů potom ptačí pero to dropnete z nějakýho ptáka atd chápete ne a k tomu zaplatíte u kováře nějakej poplatek za to že vám to sestrojí nebo řemeslník s mystikem by to mohl spojit pomocí alchimie ale potřeboval by k tomu pár přísad navíc a tím by si mystici na koutzelné hulky a itemy ke kouzlení a zbraně pruty čapkyy normální by mohl sestrojit řemeslník :D doufám že se vám líbí nápad
# 10.6.2011 21.35
▒▒▒▒▒▒▒▒▒´SuG4Ru`▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
Nic proti ale toto neni metin
# 10.6.2011 22.32
Valentino Rossi <3
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Kéž by byl!
# 11.6.2011 6.53
 
Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
:D nechci tady metin je to kravina
# 11.6.2011 13.09
Valentino Rossi <3
eLeMenTaLuiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The OFFSprinG, LiSBoA,...
SZ Skype
Souhlasím Quatro ;-)

Stino: Je tu od toho aréna v poušti...
# 11.6.2011 13.15
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Ten nápad s kamarádama není uplně špatnej,hru by to trochu oživilo...
# 12.6.2011 14.10
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Mně se ten nápad z kamarádem taky zamlouvá, vždyť chmatakov vznikl jako CHAT, do kterého se dávaly různé doplnky. A až pak se z něj stala MMORPG.
# 12.6.2011 15.06
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Toto není DarkOrbit :D
Navíc, bylo by to docela složitá záležitost s těma kamarádama :-) No, nápady dobrý, ale já bych asi nezvykl xD
Mám rád Chmatákov takovej, jakej je ♥
# 12.6.2011 19.34
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
V darkorbitu je uplne jiný system nez tu navrhuje.

Jinak bylo by to k ničemu. proti
# 16.6.2011 18.09
 
Denilson
uživatel
Obrázek
SZ Skype Web
Stinovrahu 1. Aby jsi viděl jestli jsou kamarádi online ?
Od toho máš v levém panelu " Uživatelé na webu "
# 8.7.2011 16.45
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Ale to ti je na ho*no, protože nevíš jestli jsou ve hře a někteří třeba mají na webu ban nebo tady vubec nemají založený učet. A ne vždy když je někdo ve hře tak i na webu. Jo a ten panel neukazuje kdo je ve hře ale kdo je na webu. (jen kdyby jsi to nevěděl)
# 8.7.2011 17.39
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Denilson
uživatel
Obrázek
SZ Skype Web
groku já to vím já myslel že to myslí na webu.
# 8.7.2011 17.42
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Mé nápady [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.