Chmatákov online


Fórum – Vraciam sa :)

Fórum » Archiv » Vraciam sa :) [zamknuto]

DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Zdravím komunitu oficiálneho serveru Chmatákova :)

Prinášam vám, pre niektorých zlú, pre niektorých dobrú správu.

Čítal som posledný príspevok na hlavnej stránke ktorý pridal Gizmo. Od začiatku môjho Pseudo odchodu čakám na túto chvíľu, kedy sa znovu Chmatákov spustí. Táto chvíľa prišla práve teraz. Svoju redaktorskú činnosť som ukončil, pretože som usúdil, že pre tých "piatich" ľudí to nemá cenu (áno, vyhováram sa 3-( ). No vidím, že oficiálny server chmatákova sa ide znova spúšťať. Priznám sa, už sa nemôžem dočkať, keď zas lognem do hry, a uvidím aspoň niektorých známych :-[ . Najviac sa teším na domácich Johna a Santeu, ktorý občas zavítali pozrieť aj na CH Portál, kde sme si znovu super pokecali :) Tak isto sa vraciam k svojej redaktorskej činnosti, a už čo nevidieť uvidíte zase nové výplody mojej práce. Znovu to budú kroniky, záhady, atp. pretože to ma baví najviac, a to mi aj ide najlepšie. Možno ma niektorý nemáte radi, no verím, že niektorý áno, a aspoň trochu ste sa potešili že sa znovu vraciam :-[ .

To je odomňa všetko :) A dúfam, že som nezaložil zbytočné téma, a nenapália mi varn xD.
# 27.2.2011 12.40
 

Stránky: 1 2

Majo
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Skype Web
to je super :D tesim sa na tvoje new clanky :D
# 27.2.2011 20.41
 
Dirtx^^
uživatel
Obrázek
Ve hře: DJFJDHGKJFG
SZ Mail

MAK:xD Sice si porušil pár pravidel, kdy takový topicy bejt nemaj ale co.. xD nebudem to hrotit stejně se tu nic neděje


Hochu, kdyby toto provedl na chportále, tak by dle nastoleného komunistického režimu byl již zabanován. lol
# 27.2.2011 21.00
LUKÁŠ BAUER.
MAK_obnova2
uživatel
SZ
? :D Na ch portalu za tohle banujou? :D

Hej taky tam maj trochu jinou aktivitu xD

Ináč fabo trhni si :D bo na tebe pošlu moju mafianskou rodinu
# 27.2.2011 21.51
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

DanG:Na to tu máme trebarz Hattakeho alebo MAKa, ktorý majú trochu vyššie kontakty :)


Mě? :-O

No, možná bych někde v historii našel itemy, které se mají do hry přidat. :-[

Dirtx, Mak: Ne, za takovýhle témata se nebanuje. Hlavně ne u lidí, kteří (jsou|byli) nějak (důležití|známí) ve světě chmatákova. Ano, trestá se tam více, ale zas takto bych to neviděl. Prostě jen tam chtějí udržet normální komunitu.
# 28.2.2011 0.47
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
spiker!
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpikeR,ReSaRix
SZ ICQ Skype Web

john1:Čůsik Dangu lol pod drn se ještě nechystám,takže se mě jen tak nezbavíte xD
Faboškuuuuu :tebe tam rád uvidím,třeba si zařádím taky za herní postavu xDxDxD

pro Resu : (dotyčný ví o koho jde,nebudu tu vypisovat jeho acc) jseš jak korouhvička ve větru,otáčíš jak se ti to hodí(jednou ofik,pak chportál,jabko a pod..) než něco někde budeš psát,tak třeba trochu zapřemýšlej,než zas někde něco vybleješ xD



JJ..já vím ale prostě na ofíku se mi líbí nejvíc..vím že z toho nemáš radost ale už je to tak :D
# 28.2.2011 13.09
Obrázek

Obrázek

Obrázek

:( Chmatákov 2 Vrať se!!

Dirtx^^
uživatel
Obrázek
Ve hře: DJFJDHGKJFG
SZ Mail

john1:Čůsik Dangu lol pod drn se ještě nechystám,takže se mě jen tak nezbavíte xD
Faboškuuuuu :tebe tam rád uvidím,třeba si zařádím taky za herní postavu xDxDxD

pro Resu : (dotyčný ví o koho jde,nebudu tu vypisovat jeho acc) jseš jak korouhvička ve větru,otáčíš jak se ti to hodí(jednou ofik,pak chportál,jabko a pod..) než něco někde budeš psát,tak třeba trochu zapřemýšlej,než zas někde něco vybleješ xD


Podle mě je jedno kde bude hrát, nemyslíš?
# 28.2.2011 18.18
LUKÁŠ BAUER.
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Dangu jsem rad ze se vracis. Tesim se na clanky a drzim palce //Mobil
# 1.3.2011 18.56
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Tesim sa na teba, konecne nejaky Slovak co stoji za to:)
# 1.3.2011 19.02
 
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail

Matomi:Tesim sa na teba, konecne nejaky Slovak co stoji za to:)



No dovol D:
# 2.3.2011 12.49
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
No sorrac, na teba som uz zvyknuty:D Ty si do poctu samozrejme:D
# 2.3.2011 14.22
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Vraciam sa :) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.