Chmatákov online


Fórum – Vraciam sa :)

Fórum » Archiv » Vraciam sa :) [zamknuto]

DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Zdravím komunitu oficiálneho serveru Chmatákova :)

Prinášam vám, pre niektorých zlú, pre niektorých dobrú správu.

Čítal som posledný príspevok na hlavnej stránke ktorý pridal Gizmo. Od začiatku môjho Pseudo odchodu čakám na túto chvíľu, kedy sa znovu Chmatákov spustí. Táto chvíľa prišla práve teraz. Svoju redaktorskú činnosť som ukončil, pretože som usúdil, že pre tých "piatich" ľudí to nemá cenu (áno, vyhováram sa 3-( ). No vidím, že oficiálny server chmatákova sa ide znova spúšťať. Priznám sa, už sa nemôžem dočkať, keď zas lognem do hry, a uvidím aspoň niektorých známych :-[ . Najviac sa teším na domácich Johna a Santeu, ktorý občas zavítali pozrieť aj na CH Portál, kde sme si znovu super pokecali :) Tak isto sa vraciam k svojej redaktorskej činnosti, a už čo nevidieť uvidíte zase nové výplody mojej práce. Znovu to budú kroniky, záhady, atp. pretože to ma baví najviac, a to mi aj ide najlepšie. Možno ma niektorý nemáte radi, no verím, že niektorý áno, a aspoň trochu ste sa potešili že sa znovu vraciam :-[ .

To je odomňa všetko :) A dúfam, že som nezaložil zbytočné téma, a nenapália mi varn xD.
# 27.2.2011 12.40
 

Stránky: 1 2

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

DanG:Najviac sa teším na domácich Johna a Santeu




Na mě? xD ,na starou vydru? xD .Jinak ať se ti daří a dobrý články :-D



Naposledy upraveno: 27.2.2011 13.03

# 27.2.2011 12.53
 
spiker!
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpikeR,ReSaRix
SZ ICQ Skype Web
To je dobře ať ti to vydrží těším se!!:D
# 27.2.2011 12.55
Obrázek

Obrázek

Obrázek

:( Chmatákov 2 Vrať se!!

DanG
uživatel
Obrázek
SZ

Santea:Na mě? xD na starou vydru? xD Jinak ať se ti daří a dobrý články


Jasné že na teba D: Veď vy dvaja ste hviezdy Ofíku :D Nemôžem sa vás dočkať :D
# 27.2.2011 12.57
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

DanG:Veď vy dvaja ste hviezdy Ofíku :D Nemôžem sa vás dočkať :D




No ...xD ,myslím, že pár lidí by nás nejraději zakopalo xD
# 27.2.2011 13.06
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ

Santea:

DanG:Veď vy dvaja ste hviezdy Ofíku :D Nemôžem sa vás dočkať :D




No ...xD ,myslím, že pár lidí by nás nejraději zakopalo xD


Tých pár ľudí by som zakopal ja :)
# 27.2.2011 13.11
 


SZ
Tvoje články byly dobrý, ale štvalo mě na tom to, že si jich psal hafo a celá titulní strana byla zaspamovaná nějakýma záhadama...Zkus spíš jeden precizní článek za 1-3 týdny, né to že se hledá nějakej vrah...=)
# 27.2.2011 13.15
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
ALe potom sa nečuduj témam, ktoré protestujú proti neaktivite redaktorov D:
# 27.2.2011 13.24
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ

DanG:

Santea:

DanG:Veď vy dvaja ste hviezdy Ofíku :D Nemôžem sa vás dočkať :D




No ...xD ,myslím, že pár lidí by nás nejraději zakopalo xD


Tých pár ľudí by som zakopal ja :)



Jojo.. se Santeou a Johnem se vždy nejlíp pokecá. Hlavně o zdravotních problémech, že Santí? :D

Jinak Dangu, možná začnu hrát taky ofik a těším se na tvé články, drž se ! :D
# 27.2.2011 13.31
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD Sice si porušil pár pravidel, kdy takový topicy bejt nemaj ale co.. xD nebudem to hrotit stejně se tu nic neděje
# 27.2.2011 13.37
 
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web

DanG:ALe potom sa nečuduj témam, ktoré protestujú proti neaktivite redaktorov D:


Podle mě by redaktoři neměli psát vymyšlené kraviny 3-( , ale skutečné události ze světa Chmatákova...kterých snad přibude, když bude server znovu spuštěn :-)
# 27.2.2011 13.45
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Dyť se v chmatu nic moc neděje a vymýšlení to akorát oživí, škoda že CH nenabízí možnosti jako wowko a podobné MMORPG, které pomocí eventů dokážou krásně vymodelovat takovou vymyšlenou událost
# 27.2.2011 13.47
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ

Karel Kryl:

DanG:ALe potom sa nečuduj témam, ktoré protestujú proti neaktivite redaktorov D:


Podle mě by redaktoři neměli psát vymyšlené kraviny 3-( , ale skutečné události ze světa Chmatákova...kterých snad přibude, když bude server znovu spuštěn :-)


Niesom na takom vysokom poste, aby som stíhal aledovať VŠETKO dianie Chmatu. Na to tu máme trebarz Hattakeho alebo MAKa, ktorý majú trochu vyššie kontakty :)
# 27.2.2011 13.50
 


SZ
Dangu, ale pochop, že někoho to bavit nemusí, a po estetické stránce je tím web přímo zaspamován...Radši si někdy přečtu sto let starou novinku a jeden článek nad tim i kdyby to bylo takhle 2 tejdny, a ne takto...:) A já si na to ani nenadávám.
# 27.2.2011 14.56
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Abych nezakládal zbytečný topic, bo by mi MAK dal naprdel :-[ :D

Chtěl jsem Vám jen říct, že budu o5 aktivně řádit na oficu, tak se máte na co těšit :twisted: xD
# 27.2.2011 15.04
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Čůsik Dangu lol pod drn se ještě nechystám,takže se mě jen tak nezbavíte xD
Faboškuuuuu :tebe tam rád uvidím,třeba si zařádím taky za herní postavu xDxDxD

pro Resu : (dotyčný ví o koho jde,nebudu tu vypisovat jeho acc) jseš jak korouhvička ve větru,otáčíš jak se ti to hodí(jednou ofik,pak chportál,jabko a pod..) než něco někde budeš psát,tak třeba trochu zapřemýšlej,než zas někde něco vybleješ xD
# 27.2.2011 15.48
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Vraciam sa :) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.