Chmatákov online


Fórum – Server pro chmatákov

Fórum » Archiv » Server pro chmatákov [zamknuto]

!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Našel sem server na kterym by moh chmatákov běžět, jeho správce je můj kámoš ze třídy a patří mu, je pravd aže už dělá na urně a běží na tom několik her jako counter strike source, lineage 2 apod.
háček je v tom že by se muselo něco platit a to je jen pro hráče kteří mají o chmat zájem.
Server by jel 24/7
# 20.12.2010 20.27
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5



SZ
Přispěl bych, ale když vidimvto jak se chová GM k hráčům, tak fakt ne..
# 26.12.2010 20.13
 
D   
uživatel
SZ Web
Matomi, zaleží i odkud to posíláš, banky si berou různě za převod ze Slovenska k nám. Některé mají malý poplatek, některé více +/- 200kč za převod.
# 26.12.2010 20.15
Vybavení pro dům a zahradu
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
3-( Tyhle prispevky hned mazte, bez debaty. (myslim mykkyho prispevek).

D__ to je v pohode, ja vim jak na to:)
# 26.12.2010 20.15
 


SZ
Matomi, dost na tom záleží..
# 26.12.2010 20.19
 
Djom
uživatel
SZ ICQ
Prominte jsem tu nový a představa že bych mněl platit hru , bez urážky která jak se zdá je ještě ve vývoji tak mně to děsí , ale jinak tahle hra je dobrá z mého hlediska výborná,dobře ovladatelná :-) né vážně patřím do kategorie hráču od 16-ti let a platit bych zani opravdu nechtěl , ale kdybych si mněl vybrat mezi Přestat hrát nebo zaplatit já nevím třeba SMS 100 Kč na pul roku hraní tak bych to samozřejmně zaplatil . Tímto jsem jen chtěl říct že by byla škoda tuhle hru Ztáhnout-ukončit i když je ještě ve vývoji rád ji hraju jen mně štve že není více online . PS-Chmatákov Jablko mně nebaví moc lidí rychlé zvíšení levlu npř. rybaření a divní hráči :D. Nashledanou a kdybyste chtěli odepsat tak E-mail - Divis21@seznam.cz . Zatím ;-)
# 14.1.2011 19.24
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Old topic is old. 3-(
# 14.1.2011 19.30
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Server pro chmatákov [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.