Chmatákov online


Fórum – Server pro chmatákov

Fórum » Archiv » Server pro chmatákov [zamknuto]

!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Našel sem server na kterym by moh chmatákov běžět, jeho správce je můj kámoš ze třídy a patří mu, je pravd aže už dělá na urně a běží na tom několik her jako counter strike source, lineage 2 apod.
háček je v tom že by se muselo něco platit a to je jen pro hráče kteří mají o chmat zájem.
Server by jel 24/7
# 20.12.2010 20.27
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5

VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
To je samozřejmost. Jenže když už VIP máš a chceš poslat větší částku, tak nemůžeš vymýšlet kraviny.
# 25.12.2010 11.30
Obrázek
►»F€aTh€®«♫
uživatel
Ve hře: FeaTHeR_R, FeaTHeR
SZ ICQ Jabber Skype Web
VladdiS naprostá pravda, ale také bych do Obchodu zahrnul i nějaké Itemy které ve hře nejdou koupit. Nebo také bych na straně Gizma povolal nějakého Grafika který by byl schopný dělat Skiny které by nebyli v žádném Neofiku(Jenom když tam bude majitel tak mu se to nějak dá to se ještě domyslí) jenom v Ofiku.. Atd prostě by to vypadalo např. takhle
Obrázek
# 25.12.2010 11.37
Ale jo nějaký podpis mám... lol
Jsem vph chlapec který rád hrává Chmatákov... xD

Co o sobě říci, prostě Zdravím vás... 8-)
Gizmo
autor hry
SZ
Na CH teď nemám čas a nejméně půl roku mít ještě nebudu. Pak se možná začnu věnovat opět CH, spíše CH2.

Nicméně pokud chcete server online jako dřív, tak stačí pár příspěvků, zbytek si klidně doplatím, ale chěl bych jen vidět, že někomu o hru skutečně jde.
# 25.12.2010 11.38
 
►»F€aTh€®«♫
uživatel
Ve hře: FeaTHeR_R, FeaTHeR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Gizmo já bych klidně přispěl nějakou tu korunu, ale bohužel mi je jenom 11 let a rodiče mi to nedovolí. Ovšem až mi bude 12-13 let tak klidně přispěji v hodnotě 500,§ korun českých.

Jestli jde o server. Samozdřejmě že mi o něj jde vždyť toto je ta nejlepší hra co mě mohla v životě potkat. Jak vidím tak tady dementů už není ani 4 a to už je co říci. Nikdo tu už tak nepyskuje.

Jediné co bych zpravil je Chraněná zóna. Od čeho pak je když se tam dá zabíjet. Chápu že je V.I.P zóna, ale dej ohled taky na nějaké NewBiky kde se mají schovat?

EDIT: Beru zpět je tu jeden dement z Nickem Resa!
# 25.12.2010 11.41
Ale jo nějaký podpis mám... lol
Jsem vph chlapec který rád hrává Chmatákov... xD

Co o sobě říci, prostě Zdravím vás... 8-)
[Smiling]
uživatel
Obrázek
Ve hře: [smiling]
SZ Mail
Feather: Nevím jak dlouho hraješ, ale kdysi chráněná zona byla opravdu " chráněná " . Po delších uprávach se tam dalo zabijet, poté skilit, a tak dále..
Sice to není chráněná zona, ale zase místo pro kilery.. Red zonu máš až v ostrovicích, a tam opravdu nikdo nechodí =) Kde potom máme kilit ? =)
Jinak, koupě VIP itemu by se mohla zase rozjet, určitě by to tomu pomohlo.
# 25.12.2010 11.47
 
►»F€aTh€®«♫
uživatel
Ve hře: FeaTHeR_R, FeaTHeR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Smillingu Ano, hraji Chmatákov už necelých 2,5 roku určitě znáš Golden_Man... Já vím že to je killiště pro killery, ale na co je pak 4.město ? Nebo-li Rub... Rub ještě chápu, ale co 4 ta je jen samotná a chodi tam newbici se zabíjet kulama.. Kdysi jak jsem začínal mě 5 mystiku vedlo k lékarně do 4.města a tam sami killeři
Ano přesně pomohlo by to
# 25.12.2010 11.51
Ale jo nějaký podpis mám... lol
Jsem vph chlapec který rád hrává Chmatákov... xD

Co o sobě říci, prostě Zdravím vás... 8-)
Yamallda
uživatel
SZ Mail
Sem rád že se tam dá killit, konečně nějaké místo kde se killí, když byla chráněná tak se skoro nekillilo, občas na rubu nebo v kobce, jinak vůbec... Jen mě zaráží proč nikdo nekillí ve 4. pamatuju dřív ty verze s dýkou, kdy hrálo ještě opravdu dost killerů tak to sme se rubali ve 4. furt...
# 25.12.2010 12.01
 
►»F€aTh€®«♫
uživatel
Ve hře: FeaTHeR_R, FeaTHeR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Yamall právě že naopak na rubu byli skoro furt v kobce občas, ale taky se tam žilo... Chraněna zóna je od toho aby si tam hráči pokecali a byli vklidu že je nikdo nezabije....
Takže asi tak
# 25.12.2010 12.08
Ale jo nějaký podpis mám... lol
Jsem vph chlapec který rád hrává Chmatákov... xD

Co o sobě říci, prostě Zdravím vás... 8-)
Opavia
uživatel
Obrázek
SZ
Ani by se nemuseli posílat příspěvky Gizmovi, ale stačilo by, aby se zapl obchod. Na VIP se už skoro nevidělává, proto bych zavedl do obchodu i VIP itemy.
Ovšem cena by nemusela být 50 kč za 1 VIP item, ale rovnou 100 Kč.
Každý, kdo má o některé konkrétní VIPko zájem, by si určitě rád tuto částku zaplatil.
Pokaď se do obchodu zavedou VIP itemy, mohla by se cena určitého VIP itemu určovat i podle množství ve hře. Např.: Rudý drak je ve hře pouze 1 (majitel Spek) - mohl by se prodávat za 100 Kč a naopak zelenáčů je ve hře více jak 10, mohla by být cena 50/70 Kč.
Myslím si, že by to bylo ku prospěchu Chmatu. Gizmo si vydělá a ofík bude po obnovené Chmazce o něco pestřejší.
# 25.12.2010 12.54
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Ohledně zpestření hry. Myslím, že je na čase povolat do zbraní dalšího aktivního a schopného správce hry. Ano, vím, že John je spolehlivý a všechno ostatní ale co hrají tak on tu hru neumí zpestřit tak jako např. Sam nebo Bigdragon. Ano, víme své, že bigdragon byl přísný správce, banoval, dával NP atd. Jenže, mělo to své +. Dělal Questy, snažil se provozovat akce atd. Co vím, tak i Gizmo dělal bezva Questy, které nebyly o nic horší než dělal třeba Sam. Jenže pak přišel ten osudný den, kdy přišli na heslo na Gizmův účet a Gizmo nemá zájem být ve hře.

Vím, že teď Gizmo nemá čás být ve hře ale co bych dal za to, abych ho tam ještě někdy uviděl.
# 25.12.2010 13.18
Obrázek
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Vláďo??? nebo ►»F€aTh€®«♫, nebo jak se tu hlásíš??? Až se budešš chovat normálně(platí to i pro ostatní) tak Q budou,ale nemíním řešit co kdo komu čornul a kill při Q,nebo nadávky na mě.TAKŽE do tý doby máte smůlu xD xD xD
# 25.12.2010 16.34
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Vladis: Takhle se chováte na Ukrajině? :-O
# 25.12.2010 16.39
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
►»F€aTh€®«♫
uživatel
Ve hře: FeaTHeR_R, FeaTHeR
SZ ICQ Jabber Skype Web
john1 ale my se chováme dobře jak se procházím po serveru tak každý rybaří nebo killi ale málo tkže... Jestli tomu říkáš nevychovanost tak se nedivím že u vás je normální dělat deme*** :o)
# 25.12.2010 16.57
Ale jo nějaký podpis mám... lol
Jsem vph chlapec který rád hrává Chmatákov... xD

Co o sobě říci, prostě Zdravím vás... 8-)
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
jestli je normální krást a nadávat na GM tak nwm jak to vypadá u vás (radši si to nechci ani představit)3-(
# 25.12.2010 17.02
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
►»F€aTh€®«♫
uživatel
Ve hře: FeaTHeR_R, FeaTHeR
SZ ICQ Jabber Skype Web
A já snad kradu a nadávam GM ?? Vspamatuj se ;-)
# 25.12.2010 17.14
Ale jo nějaký podpis mám... lol
Jsem vph chlapec který rád hrává Chmatákov... xD

Co o sobě říci, prostě Zdravím vás... 8-)

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Server pro chmatákov [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.