Chmatákov online


Fórum – chmatákov už neni co dřív

Fórum » Archiv » chmatákov už neni co dřív [zamknuto]

DisC
uživatel
SZ
Chmatákov - jasně novější a novejší verze jsou lepší a věci jsou hezčí, ale má to i nevýhodu. Nikde na ofiku nejsou žádný bitky, protože je vše drahý a všichni se bojí o svoje věci. nikdo neni ve 4. trh. prostě nikde. V old verzy to ještě šlo. mapa byla menší a skilli byly rychlejší o trochu a věci stáli mín.. prostě lepší. Lognu na ofik a je to jako chat. prodávají s tam VIPka ale k čemu to je.. Hry jsou hlavně o bitkování :)
# 14.11.2010 11.26
 

Stránky: 1 2 3 4 57 8 9 10 11

Jirekcz
uživatel
SZ

palandaa:

hatake kakashi:

Jirekcz:No tak tady je poměr retardů a normálů asi tak 10:1 ...


A proto mám rád Chportál. Tam se dá alespoň pořádně hrát ...


Asi tak, pak se člověk diví, že tu GM nic nedělá, vždyť nemá důvod...



Moderátor tu propaguje jiný server, vrchol !!! xD xD


Navrhuju lepší alternativu. xD
# 18.11.2010 18.11
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

Jirekcz:

palandaa:

hatake kakashi:

Jirekcz:No tak tady je poměr retardů a normálů asi tak 10:1 ...


A proto mám rád Chportál. Tam se dá alespoň pořádně hrát ...


Asi tak, pak se člověk diví, že tu GM nic nedělá, vždyť nemá důvod...



Moderátor tu propaguje jiný server, vrchol !!! xD xD


Navrhuju lepší alternativu. xD



Každý tomu říká jinak .. xDxD
# 18.11.2010 18.13
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ

mykky:Tak když ti tu gm nic nevyřeší, řekne "měls bejt rychlejší"


Život je svině, buď taky.

mykky:ale plně vytížený john, kterej si sotva dokáže psát s přítelkyní


Nějaký problém?

mykky:v podstatě nic jineho na tom pc nedělá


Co ty o tom víš.

mykky:naco ty práva má když tam nic nedělá?


Na okrasu, aby se jimi mohl chlubit, a když by hledal práci, mohl do svého životopisu napsat "Dělal jsem admina 6letým dětem". 3-(

mykky:CO by tam prosimtě řešil?...tisíce případů?


Tu nejde o krátkodobý počet, ale o dlouhodobé, neustálé deptání z Vaší strany.

mykky:Tedkon je na servru online cca 15-20 lidi (kdyz jde) myslis, ze tam je kazdej u johna a neco resi ze je tak vitizenej...?


Představ si johna jako 1GB DDR2 ram, nemůže mít prostě zapnutých tolik procesů... 3-(

mykky:jak tam sem, tak vidim ze jen povida se Santeou


Něco proti?

mykky:Ale tady je asi hodně lidi blbych když si myslej že gm nemusí nic dělat, od toho tam je aby řešil problémy s hráči...


Ne, blbý jsi jen ty. Plať johnovi měsíčně 20.000kč aby mohl opustit zaměstnání, a věř mi, že u toho ch bude klidně i 8 hodin denně a bude se starat o všechny vaše problémy.

mykky:Tak na co tam to gmko ku.va jenom je? ...Podle vašich řečí že nic nemusí, je tam nanic...


Je tam for a reason, s tvojí logikou to těžko pochopíš. Jako kdybych hrách o stěnu házel...

mykky:Jireky... Kdyz nekdo neco potrebuje vyresit, a gm to proste nechce resit, je hned retard?


Není retard, ale pokud bude otravovat, pak ano. John nemusí nic dělat hned, nemusí to dělat ani zítra, ani za týden. Je to jen jeho dobrá vůle...
# 18.11.2010 18.34
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Myslim, že natík ti to vysvětlil dobře a mužeme to ukončit :-D
# 18.11.2010 18.37
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Jirekcz
uživatel
SZ
Ale já si chci ještě zaspamovat odkazy na Chportál. o_O

Kde jinde asi mám? xD
# 18.11.2010 18.39
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Persi:pročítám tvoje komenty a žasnu3-(,název tématu je že Chmat není to co dřív a ty sem taháš takový stupidity.Proč se o mě pořád otíráš?Proč si mě furt bereš do dr.ky?To,že s johnem chodím i v reálu a je to můj chlap,je snad naše soukromá věc,ovlivňujeme tím nějak hru?Ani ho.no3-(Myslíš,že občasný ,,muck,,do hry zapříčinilo to,že chmat hraje míň lidí?To snad nemyslíš vážně3-(Mimochodem,pokud jsi si ,,stačil,,všimnout,do hry si píšeme minimálně.Hraju tu necelý 2 roky a prostě hráči končí z různejch důvodů a john tím důvodem rozhodně není.Myslíš si,že by se s Váma všema jinej GM tak páral?Naflákal by Vám BANy,aby jste do hry už ani nepáchli.Podívej se zpětně na to,kdo si na johna furt stěžuje,jsi to ty a pár jedinců,když pominu njůby,který zavřel a ty hned běželi zatepla prásknout koment na web.Vaše rejpání do jeho rodiny je nechutný a trapný a svědčí to o tom,jak jste vychovaní.Už jsem to psala kdysi,že GM nemá jen tak náhodou a Giz ví,proč to nechal zrovna jemu.Je terčem Vašich nechutných výlevů,jakmile hned ,,neřeší,, Vaše problémy,jako ono to leželo na zemi,on to vzal někdo jinej a pod.tak je to ten největší koko. ve hře.Když hrával Méďa a byl GM,jak často byl ve hře?Minimálně,tudíž řešil úplný kulový.Teď je ve hře člověk (dospělák),kterej to udržuje v nějakejch mezích a vy furt řvete.A vrchol tvý drzosti persi je ten,že dospělýmu chlapovi se.eš,jak dlouho sedí na pc,i kdyby tam dřepěl měsíce,je to jen jeho věc (až dokážeš v životě to co on,pak tady házej machry).Ty víš fakt úplný ho.no o tom,co on musí vyřizovat,logne do hry a všichni se na něj sesypou jak vosy a johne tohle a tohle a tohle,ty sem napíšeš takovou pí.ovinu,že stojí rybaří a muckuje se se mnou3-(Mimochodem jen tak na okraj,tvoje pověst na chmatu je docela ,,nedobrá,,,ani nevíš,co o tobě hráčí píšou,když nejsi ve hře,takže by jsi si měl začít sypat popel na hlavu.Přestaňte sem psát už ty vaše trapný příspěvky,hra je taková jaká je a jakou si ji sami uděláte,GM není tím rozhodujícím faktorem Vašeho chování,to jste Vy sami.Podívejte se,co sem píšete,pak se nedivte,že hra je tam,kde je....
# 18.11.2010 18.40
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Santeo, vyčerpavajicí však pravdivý příspěvek, jen se bojim toho, že to ani nebude číst..
# 18.11.2010 18.43
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ani nevím co řešit jak řekl Pála natík ti všechno řekl takžee se muže LOCK .. nebo se bojím že tu zaspamujete forko ...
# 18.11.2010 18.45
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
Corey
uživatel
Obrázek
SZ Mail Skype
Nojo Mykky, blbcům nevysvětlíš že se mýlí ;-)...a pokud dospělý chlap prosedí volnej čas u pc tak to je jeho blbost a za pár let mu to bude líto =)) - to už závisí jenom na lidech, jestli se jdou bavit radši se známýma nebo pro ně je největší radost rybaření na chmatu 3-(
# 18.11.2010 18.49
.:Life iS Drive:.

Dream Team»The Dreamers° ♥
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
:-D ty něco piš otom kdo co prosedí u kompa, mimochodem, nevim kdo je tu blbej, když vy už nemáte co psát a začináte se zase navažet do soukromího života a nedržite se tématu ..
# 18.11.2010 18.54
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Jirekcz
uživatel
SZ
Lock.

To téma je fakt už o hovně [neviditelná reklama] a kdo je inteligentní, vymyslí jiný řešení než hrát s idiotama. [/neviditelná reklama]
# 18.11.2010 18.56
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.

Stránky: 1 2 3 4 57 8 9 10 11

Fórum » Archiv » chmatákov už neni co dřív [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.