Chmatákov online


Fórum – chmatákov už neni co dřív

Fórum » Archiv » chmatákov už neni co dřív [zamknuto]

DisC
uživatel
SZ
Chmatákov - jasně novější a novejší verze jsou lepší a věci jsou hezčí, ale má to i nevýhodu. Nikde na ofiku nejsou žádný bitky, protože je vše drahý a všichni se bojí o svoje věci. nikdo neni ve 4. trh. prostě nikde. V old verzy to ještě šlo. mapa byla menší a skilli byly rychlejší o trochu a věci stáli mín.. prostě lepší. Lognu na ofik a je to jako chat. prodávají s tam VIPka ale k čemu to je.. Hry jsou hlavně o bitkování :)
# 14.11.2010 11.26
 

Stránky: 1 2 3 4 57 8 9 10 11

Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
Jo myslel ... ale sewer to neví a taky vědět nemusí ;) a už to tady neřešte řešte to v Game ;) Když je off ? tak čekat ;)

Co se týká Patase : nedal bych mu UNBAN ;) už že cca před týdnem mi pořád vtíral bugovací program ,,prý nějaký new,, a pak cca 2 dny z5 mi psal na FB že je Nod (Terinečka) a jestli mu nedám acc :D při tom na Noda mám FB a vím kdo to je ;) ale tak snažil sa ;)
# 18.11.2010 15.04
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype

Majestyy:Jo myslel ... ale sewer to neví a taky vědět nemusí ;) a už to tady neřešte řešte to v Game ;) Když je off ? tak čekat ;)

Co se týká Patase : nedal bych mu UNBAN ;) už že cca před týdnem mi pořád vtíral bugovací program ,,prý nějaký new,, a pak cca 2 dny z5 mi psal na FB že je Nod (Terinečka) a jestli mu nedám acc :D při tom na Noda mám FB a vím kdo to je ;) ale tak snažil sa ;)



Nevím o co tu jde, tudíž se omlouvám i za OT, ale figuruje tu moje jméno, tudíž se ptám, z jakého důvodu? :)) A CHO, jestli má být jako dříve, chtělo by to, aby se vrátila aktivita všech, kteří mohou chmatákovu pomoci..
# 18.11.2010 15.17
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Dpajac
uživatel
Obrázek
SZ
:D Pěkna vyprávěčka :) Ale pravdivá :-P Řekni mi jaky ma FB :)
# 18.11.2010 15.19
 
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
prostě Patas mi psal na FB a říkalže jsi ty :D jelikož tebe na FB mám a moc dobře vím kdo jsi tak jsem to ignoroval ;)
# 18.11.2010 15.19
 
Dpajac
uživatel
Obrázek
SZ
Majestyy a na moji otázku neodpovíš ? :D
# 18.11.2010 15.21
 
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
Patasek Buger Chmatu : jeho acc na FB

Profilovka : takovej maléj ušák ;)
# 18.11.2010 15.27
 
Dpajac
uživatel
Obrázek
SZ
:D Co to je za nočni můru má uplně hnusné oči nechápu jak se to mohl taovy zmetek všechno naučit :D
# 18.11.2010 15.54
 
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
Na internetu najdeš vše ;)
# 18.11.2010 16.02
 
Dpajac
uživatel
Obrázek
SZ
hledám sem hacky na chmat a nic krom WPE takže nenajdeš Vše.
Info:To že jsem hledal hacky neznamená že tu chci bugovat vžádnem případě nechci být BuGGeR :)
# 18.11.2010 16.24
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
mykky : nebudu tu rozebírat to,co jsi tu psal,ALE ,uvědom si co děláte,když nekomu neco čorneš při killu,tak si ten druhej jde okamžitě stěžovat(sám to 1oo% dělaš taky,ale nechci obvinovat),podivejte jak se tam chováte všichni do jednoho(jedno hezký příslový:Kdož jseš bez viny,hoď kamenem),sem zvědavej kolik by jich mohlo hodit.3-(
# 18.11.2010 16.25
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD


SZ
Sewere, jak můžeš vědět jak sem to na johna chrlil?... Přišel si tam až po tom.. Jo myslel sem toho vip modrého. Nekradu...(kdyby sem ukradl tak vím že bych za to šel do np do kud to nedám.) Ale to už zřejmě neplatí... Tak proč nekrást?
Sewer: Jinak...Pleteš se do všeho a víš o tom úplný ho*no,...
# 18.11.2010 16.32
 
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Byl jsem u toho, když jsi tam na johna hulákal, tak nám tady nelži.
To, jak se vyjadřuješ tady dost nasvědčuje tomu, že mám pravdu...ale co? Když o tom vim hovno, tak už se do tvej životních komplikací s "ukradenym" chobotem plíst nebudu...jen jsem se ti snažil vysvětlit PROČ se o to john nezajímal.
# 18.11.2010 16.56
Obrázek
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
sewerku : máš pravdu předsedo xD
# 18.11.2010 17.01
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD


SZ

Karel Kryl:Byl jsem u toho, když jsi tam na johna hulákal, tak nám tady nelži.
To, jak se vyjadřuješ tady dost nasvědčuje tomu, že mám pravdu...ale co? Když o tom vim hovno, tak už se do tvej životních komplikací s "ukradenym" chobotem plíst nebudu...jen jsem se ti snažil vysvětlit PROČ se o to john nezajímal.



Fail. Kolik ti je Sewere? Cca okolo 25 let podle fotek? ... Johnoj kolik? Má syna Palu, 15 let, takže tak okolo 37-40? Celej den sedíte na pc na nějakej hře? To je normální? :-DDD... Chci vědět jakej si z tebe (převážně z Johna) vemou jeho děti příklad... Kdyby můj otec seděl denně na pc okolo 10 hodin a to ještě ubírám, tak bych seděl na tom pc taky pořád...
Jestli řekneš že je to vaše věc, je ale, tohle je spíš vaše životní komplikace...
# 18.11.2010 17.08
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

mykky:Chci spátky Mattyho jako gm.


Uhm, s tímto názorem bych raději na toto fórum nevstupoval.

První věc, kterou bych udělal, by byla ta, že bych detailně prošetřil Vaše drzé chování k johnovi, pak by v případě jen malé zmínky letěl ban na všechny acc.


Jak řekla santea, tohle by jste nepřežili.

Mykky: Nes()r se ostatním do života, je to sakra jejich věc, co a jak řeší či dělají. Až budeš mít vlastní rodinu, pak se starej, ale do té doby drž ústa.
# 18.11.2010 17.28
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...

Stránky: 1 2 3 4 57 8 9 10 11

Fórum » Archiv » chmatákov už neni co dřív [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.