Chmatákov online


Fórum – Koupim veci

Fórum » Archiv » Koupim veci [zamknuto]

Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Cuz, koupim Bilou snipu, rotacak, savla, ovocnaka, glada, proste itemy, ktere nejsou bugly. Platim jenom CHK, nevymenuju. Najdete me dole pri bance.
# 30.8.2010 17.44
 

Stránky: 1 2

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Lol, ty se přiznáš, že máš nabugované money, že ti je někdo dal a teď si za ně chceš kupovat itemy? 3-(
# 30.8.2010 19.06
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥


SZ
Ten to zabil :D
# 30.8.2010 19.08
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
BAN him.. Jsi moc hochu..
# 30.8.2010 19.12
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Omfg mam 500k vlastnej. Terinecka ty se totez kontroluj, pises ban ban kazdymu ale VIP vic nez GM.... (buglych). "Holko"....

To jenom pro vysvetleni. Za bugovane prachy kdyby sem koupil itemy, to jako kdyby sem si koupil bugly item. Z toho by sem nic nemal. A nenavazejte se do me hned jak spravim nejakou chybu o ktere vlastne ani nevim.
# 30.8.2010 19.23
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Víš co je zvláštní? :) že si to napsal zrovna dnes 8-) Těch 500k si určitě nevydělal za dnešek .. a nebo je to proto, že je ve hře tolik VIP itemů a jejich hodnota klesla? =O
# 30.8.2010 19.26
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Omfg tech 500k mam ze sazek. A napsal si naprostou hovadinu. Napsal sem to dneska protoze dneska sem dostal 3 mega od toho hrace a kdyby si cetl i jinou temu "pane Inzinire" tak by si se dozvedel ze 3 mega buglych mi dneska da se rict nekto "podstrcil". A taky bys asi vedel ze je chci okamzite jak to bude mozne se lognout (kvuli plnymu serveru a offline CHTSakum), odovzdat. Sazkoval sem dost dlouho aby sem mel 500k takze se nenavazej do me ze sou taky bugli, kdyz o tom vis kulovy.
# 30.8.2010 19.28
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ale to mi je jedno :D Proč to chceš kupovat zrovna dneska?:D Prostě je to zvláštní, že v den, kdy se do hry vypustilo několik mega, několik VIP itemů a ty chceš zrovna něco koupit :-O
# 30.8.2010 19.31
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Kdybys vedel, a kdyby sem to napsal i sem tak sem mel zajem o Savla, rotacak, bilou snipu = itemy, ktery bugly nejsou.

Resis tu kazdej detail, kdyby vcera byl Killici Q a nekto by pri nem cornul AK, a ty by sis ho koupil v tom case napr. od Childa a pak by zvalili na tobe, ze si ho cornul - byla by to ta sama situace. Nemas zadny dukazy, kterymi by si zvratil to, ze za bugly penize chci koupit VIPka. Bude i tak Rollback anebo WIPE na ktery se ja osobne velmi tesim, a taky na muj novej skin a klan.

Darmo me obvinujes z neceho, coho sem v skutocnosti nebyl/neni schopnej a ani nebudu. Mas strasne zavadejici informace stejne jako Terinecka, ktera nikdy nevydrzi zdrzet se komentare kdyz se jedna o slovo "bug". Navyse ti prachy nejsou bugly, takze bych si za ni mohl nakoupit vsechny treba vsechny VIP. Co spravim sem ti napsal do temy "V ktere se ma resit tohle".
# 30.8.2010 19.43
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Však i kup co chceš, proboha :D Jen je hezké, že si ty "buglé" prachy ani neodevzdal a už chceš něco kupovat, ale tvoje věc, dělej si co chceš =o)
# 30.8.2010 19.47
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Yamallda
uživatel
SZ Mail
No ono se to celkem vyplatí, koupit nebuglé VIP itemy za buglé chk že??
# 31.8.2010 13.52
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Omfg ze te to bavi provokovat. Penize sem davno odovzdal CHTS tak to prestan resit.
# 31.8.2010 14.16
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype

Matomi:Omfg mam 500k vlastnej. Terinecka ty se totez kontroluj, pises ban ban kazdymu ale VIP vic nez GM.... (buglych). "Holko"....

To jenom pro vysvetleni. Za bugovane prachy kdyby sem koupil itemy, to jako kdyby sem si koupil bugly item. Z toho by sem nic nemal. A nenavazejte se do me hned jak spravim nejakou chybu o ktere vlastne ani nevim.



Na mě si hubu otvírat nebudeš, na to si dost hloupý. Ještě jednou mě z něčeho obviň, já, který jsem nebyl ještě nikdy v NP, všechny věci poctivě koupené, vydělané, ničeho nevyužito!

A těch 500K máš taky beztak buglých :)
# 31.8.2010 19.27
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Mas pravdu, na me si hubu otevirat nebudes. Mas stari tak 5 a machrujes tu jak kdyby si mela vsechny VIP na serveru. Nikdy si me ani ve hre nevidela a rikas tu o me doslova nechutnosti, kdyz vis o tom kulovy. Zavidis jak 6 lety dite co se diva na lizanku druhyho ditete. Schop se a prestan tu delat OT. Kdyz chytas s prutem za 30chk ani se ti nedivim ze zavidis i lamce s 2 stari, ze ma pisecaka a ty jednou tlustou rybu. Kazdy vydelava inak, ja vydelavam po svim, John a Santi vi jak, takisto Ody s Majestym, ale co vedi taky, ze to bugama neni. Prachy ma uz davno John pokud nectes forko. Uz prosim te prestan, lebo kdyz si precte poskytovatel meho internetu tvi prispevky tak mi prijde sebrat Router a dum mi zapali... locknete to uz.
# 31.8.2010 19.37
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Terinečka hraje asi 3x děle než ty :D
# 31.8.2010 19.39
 
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Lol, 5 stáří? xD xD xD xD
Pane bože, uklidni se matomi, nechci pěstovat OT, ale tohle je moc, vědět o Terim víc (Je to kluk), tak tohle nepíšeš xD
Teri je super mužskej, kterej rád poradí ve všem, žjó? ^.- :-P
# 31.8.2010 19.41
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Koupim veci [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.