Chmatákov online


Fórum – Koupim veci

Fórum » Archiv » Koupim veci [zamknuto]

Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Cuz, koupim Bilou snipu, rotacak, savla, ovocnaka, glada, proste itemy, ktere nejsou bugly. Platim jenom CHK, nevymenuju. Najdete me dole pri bance.
# 30.8.2010 17.44
 

Stránky: 1 2

Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Vis jak mi je to jedno, obvinuje me z neceho co sem ani nevedel ze je mozni.
ESTE JEDNOU: Prachy sem odevzdal kubovi a kuba je odevzdal Johnovi. A MIMOCHODEM: Nemusel sem nikomu o tych penezich rict a taky o tych Itemu co mi ten grazl dal a mohl sem si je uzivat, kdyby sem nebyl spravedlivy hrac tak by sem vse neodevzdal kubovi hned jak sem to dostal, este by ste mi meli dekovat ze je o 5 itemu a 3 mega od bugera min.

Speku kdyby byl ten "kluk" tak dobrej jak rikas, nehadal by sem se s nim kvuli veci kterou sem se snazil vyresit co nejrychleji a taky sem ji dost rychlo vyresil. A nech nepise BAN IP kdyz za to ani nemuzu, nebo se fakt nase.u.



Naposledy upraveno: 31.8.2010 19.45

# 31.8.2010 19.43
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype

Matomi:Mas pravdu, na me si hubu otevirat nebudes. Mas stari tak 5 a machrujes tu jak kdyby si mela vsechny VIP na serveru. Nikdy si me ani ve hre nevidela a rikas tu o me doslova nechutnosti, kdyz vis o tom kulovy. Zavidis jak 6 lety dite co se diva na lizanku druhyho ditete. Schop se a prestan tu delat OT. Kdyz chytas s prutem za 30chk ani se ti nedivim ze zavidis i lamce s 2 stari, ze ma pisecaka a ty jednou tlustou rybu. Kazdy vydelava inak, ja vydelavam po svim, John a Santi vi jak, takisto Ody s Majestym, ale co vedi taky, ze to bugama neni. Prachy ma uz davno John pokud nectes forko. Uz prosim te prestan, lebo kdyz si precte poskytovatel meho internetu tvi prispevky tak mi prijde sebrat Router a dum mi zapali... locknete to uz.



Blázne, kolik Ti je ? Neptám se na IQ, ikdyž bude Tvému věku velice blízké. Hraju sice chmatákov 3.rokem, ale nejde o to, jak dlouho to hraješ, ale jak se chováš. OT tu netvořím, napsal jsem názor na Tvé téma :)
# 31.8.2010 19.44
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
To je poradku, nazory beru v klade. Ale nechapu proc pses hned BAN IP, kdyz si ani poradne nedocetl muj prispevek. Vsechno je vyreseny, myslim si ze spravedlive.

A utoceni na IQ, muj vek, moji rodinu etc. ignoruji na plne care, je to ubohe.
(Jen taka poznamecka: Kdyz sem buger kuli tomu ze mam 500k a ze sem je vydelal tak jak sem vydelal tak potom je stejni buger jako ja Odysseus, Majesty ;-))
# 31.8.2010 19.51
 
-dj barta-
uživatel
Obrázek
Ve hře: dj barta,kdo by to cekal?
SZ Mail ICQ Skype Web
Tak proč jsi ty peníze přijímal 3-(
# 31.8.2010 20.51
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Nevedel sem ze je to bug, psal ze konci s hrou ze ho to nebavi. Tak proc nesebrat tolik penez? Guala! byly "falesne".
# 31.8.2010 20.55
 
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
já s Odym jsme měli našetříno cca 3 mega :D dokud nebyla aukce ;'((
takže je možné,že i on má našetříno

Jinac k tématu - Teď jsem byl u banky a nebyl jsi tam jak jsi psal tak jak ? :D :D :D
# 31.8.2010 21.53
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
:D Stejne nic neprodas:D Uz je i tak Rollback takze nejsou penize, musim znova vydelat, kdyz budem mit znova 500k ozvu se, prichystej si bilou lamu:D
# 1.9.2010 13.23
 


SZ
kvůli roll backu mám kitemy které jsem po rollbacku prodal Odymu, Ale nemám zase 2x red zevloně, vodního a blastra z Q... :-(
# 1.9.2010 15.37
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Muhehe já mám aspon 2k, a to jsem měl 0 :D
# 1.9.2010 15.46
 
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ

mykky:kvůli roll backu mám kitemy které jsem po rollbacku prodal Odymu, Ale nemám zase 2x red zevloně, vodního a blastra z Q... :-(




Mno my s Odym jsme měli plno věcí které teď nejsou ... ale o ty by ani tak nešlo jde o moje Skilly ... vyskilil jsem si řemdu na max kromě výroby ... teď jsem logl a hurá jsem v NP a mám 1 K šutrů + skilly jenom zručnost 100 ... takže s CHO končím ;) mějte se tu a přeji všem pěkný drop s Q a plno skillů :D :P ;))
# 1.9.2010 17.18
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Majesty, snad se nanaštveš kuli takové kravine, je to jenom hra ne? :)
# 1.9.2010 18.13
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Koupim veci [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.