Chmatákov online


Fórum – Problém s přechodem mezi lokacemi

Fórum » Archiv » Problém s přechodem mezi lokacemi [zamknuto]

Zmizík
uživatel
Ve hře: Chobotík
SZ
Tak se mi zase stala chybyčka s přechodem mezi lokacemi.Normálně jedu na chobotovi a když vjedu do toho kolečka a projde to úplně normálně přesně do toho kolečka a stane se mi to stejný jako když jsem omylem jednou prošel za jinej účet vedle toho kolečka.Prostě mi nejde projít žádný kolečko a nevidim žádný hráče.Moje otázka tedy zní co s tím uděláte?Už minule jsem přišel o tolik drahých věcí a nechci aby se to stalo zase. :-! :evil: :'( :'( :'( Eště by mě štvalo přijít o tolik ochočování,lovu,rybaření,atd............
# 20.10.2009 15.46
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
iglu5
zablokován
Obrázek
Ve hře: V CH2: Mazlíček, Kozel
SZ Mail ICQ Skype Web
Starý bug, hledej...
Gizmo verzy 1.5 neřeší.
# 20.10.2009 15.49
Obrázek
Prodám účet na ofíku za 200,- Kč!!
100 lov, 100 ochoč., 45 meditace, 60 obratka, VIP a jako bonus:
150 000 Chk a bílá sniperka!
Zmizík
uživatel
Ve hře: Chobotík
SZ
cože jaký hledej?
# 20.10.2009 15.50
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
Tirian
uživatel
SZ
Omg bylo to tu hodněkrát,i já jsem to tu psal...Takže
hledej!
# 20.10.2009 15.51
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
Zmizík
uživatel
Ve hře: Chobotík
SZ
Já to prostě nemůžu najít prošel sem všechny strany na forum a nic nemuze alspon napsat je to na strane ... ...odzhora ?
# 20.10.2009 16.09
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
wanhelsing2
uživatel
Ve hře: Nehraju
SZ ICQ Skype
[url]http://www.chmatakov.cz/clanky]Chmatakov[/url] Tady je ARCHIV ČLÁNKŮ tady hledej.



Naposledy upraveno: 20.10.2009 19.06

# 20.10.2009 16.28
Obrázek xD

Poďte na [url]www.progi-server.websnadno.cz[/url] Bude to legal a bude mít verzi 877 i ceny jsou už teď sníženy!!! Neváhejte!!!

Obrázek xD
Obrázek xD
Obrázek xD
Obrázek xD
Obrázek xD
Mr.NoXi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Nebo řekni nějakému GM (např.Samovi) ať tě hodí PŘED np
# 20.10.2009 16.49
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
wanhelsing2
uživatel
Ve hře: Nehraju
SZ ICQ Skype

wanhelsing2:Nebo řekni nějakému GM (např.Samovi) ať tě hodí PŘED np


Přesně sem psal já. xD
# 20.10.2009 16.51
Obrázek xD

Poďte na [url]www.progi-server.websnadno.cz[/url] Bude to legal a bude mít verzi 877 i ceny jsou už teď sníženy!!! Neváhejte!!!

Obrázek xD
Obrázek xD
Obrázek xD
Obrázek xD
Obrázek xD
Zmizík
uživatel
Ve hře: Chobotík
SZ
a kde ho asi najdu?
xDlol
# 20.10.2009 20.29
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
Yamallik
uživatel
SZ Mail
třeba napiš Samovi zde na Forum 3-(
# 20.10.2009 20.30
 
XoiL
uživatel
Obrázek
Ve hře: xOil,liOx,AnDy
SZ Mail ICQ
zmiziku ty jSi s odpoustenim Magor!!
# 20.10.2009 22.08
Obrázek
Zmizík
uživatel
Ve hře: Chobotík
SZ
No to už vim no nejsi první kdo mo to řikal.xD lol
# 21.10.2009 8.06
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
Mr. Lugi
uživatel
Ve hře: jen testuji ChO2
SZ Mail ICQ Jabber Web
iglu5: to co se doví zde opíše sem :D jakože fakt malinká dmce :D
# 21.10.2009 16.27
Vytváříme cho2wiki!! - 28.10. Wiki upravena a přidány všechny itemy
Máte jakejkoliv dotaz ohledně chowiki? Pokud ano neváhejte napsat!
iglu5
zablokován
Obrázek
Ve hře: V CH2: Mazlíček, Kozel
SZ Mail ICQ Skype Web

Mr. Lugi:iglu5: to co se doví zde opíše sem :D jakože fakt malinká dmce :D


Malinká? Toto je vetší demence než prvňáčka..
# 21.10.2009 16.42
Obrázek
Prodám účet na ofíku za 200,- Kč!!
100 lov, 100 ochoč., 45 meditace, 60 obratka, VIP a jako bonus:
150 000 Chk a bílá sniperka!
lOl444
zablokován
Obrázek
Ve hře: Nijak :-)
SZ
Jj... je to starej bug ... A je ešte jeden jak sa ide do np ako vchádzaš na 2.rub !
A ked sa odtial nevieš dostať ... John alebo kdo ťe odtál vyvede alebo teleportne k N
p !
# 22.10.2009 9.10
Hele počúvajte to do konca prosím !!
http://www.youtube.com/watch?v=7H4rUCRyiR4
Kdo pozná túto babu ? Za jej nick nebo icq skype dostanete odmenu :-))
Ale ten Rap je nic moc...Ale je pekná :-))
Zmizík
uživatel
Ve hře: Chobotík
SZ
Jj přesně u 2.rubu sem se dostal do bugu....... super a psal sem samovi at me portne k Np tak jenom čekám až půjde chmat 1.5 a skusim jestli už mě portnul...... 3-(
# 22.10.2009 13.16
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!

Fórum » Archiv » Problém s přechodem mezi lokacemi [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.