Chmatákov online


Fórum – Problém s přechodem mezi lokacemi

Fórum » Archiv » Problém s přechodem mezi lokacemi [zamknuto]

Zmizík
uživatel
Ve hře: Chobotík
SZ
Tak se mi zase stala chyba že nemůžu projít žádnym kolečkem a to jsem vlezl přesně do toho kolečka.Tady na forum mi řekli ať napíšu nejakému GM např:Samovi aby mě přesunul třeba před NP že to prej pomůže tak se chci zeptat jestli to skusíte?
# 21.10.2009 8.11
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
Gizmo
autor hry
SZ
Už předtím jsi zřejme vlezl jinudy. Nikdo jiný s tím, jak vidíš, problémy nemá.
# 21.10.2009 8.53
 
Zmizík
uživatel
Ve hře: Chobotík
SZ
To sice jo vlez sem jinudy ale za jinej účet a teď prostě jdu vlezu normálně jdu dál a když vlezu na to kolečko tak nic......... :evil:
# 21.10.2009 9.02
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
Gizmo
autor hry
SZ
Tak si prostě normálně nevlezl...to by se stalo více hráčům. Uvědom si, že to běží už nejméně 2 roky v tomto stavu (přechody).
# 21.10.2009 9.24
 
Zmizík
uživatel
Ve hře: Chobotík
SZ
njn tak nic
# 21.10.2009 10.52
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
A nick si mám domyslieť?:-O
# 21.10.2009 10.54
 
Niker(Chlup)
uživatel
Obrázek
Ve hře: chlup
SZ ICQ Skype
no tak to je moc :)
# 21.10.2009 11.02
Obrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
lOl444
zablokován
Obrázek
Ve hře: Nijak :-)
SZ
Seš v bugu a tí kolečka to sou porty :-))
# 21.10.2009 12.42
Hele počúvajte to do konca prosím !!
http://www.youtube.com/watch?v=7H4rUCRyiR4
Kdo pozná túto babu ? Za jej nick nebo icq skype dostanete odmenu :-))
Ale ten Rap je nic moc...Ale je pekná :-))
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
I někdo z CHTS ho může portnout,bohužel,když nenapiše nick,nebo si nekoho neodlapí ve hře,tak má smůlu no :-D
# 21.10.2009 14.33
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
XoiL
uživatel
Obrázek
Ve hře: xOil,liOx,AnDy
SZ Mail ICQ
johne se koukni na jeho profil a mas tam ucet ve hre
# 21.10.2009 14.45
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Kdo má vědět, že mluví o účtu, co má v profilu? Většina hráčů má více účtů...
Dle pravidel hry, když chcete pomoct, máte napsat na jakém účtu - nikdo se nebude zdržovat a ptát se vás, když to máte psát automaticky.
# 21.10.2009 14.49
 
Zmizík
uživatel
Ve hře: Chobotík
SZ
Ve hře jsem opravdu jak mám v profilu Chobotík.A odlapit někoho ve hře asi nemůžu protože nevidim hráče.
# 21.10.2009 16.11
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
XoiL
uživatel
Obrázek
Ve hře: xOil,liOx,AnDy
SZ Mail ICQ
Zmiziku ty jsi debil proste tu napis samykovy pMku nebo nakemu chts,Gm nic vic delat nemusim a nezapomen mu napsat nick ve hre
# 21.10.2009 16.21
Obrázek
Zmizík
uživatel
Ve hře: Chobotík
SZ
ok to jsem udelal ted jenom čekat
# 22.10.2009 13.13
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!

Fórum » Archiv » Problém s přechodem mezi lokacemi [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.