Chmatákov online


Fórum – VIP chráněná zóna – vylepšení

Fórum » Archiv » VIP chráněná zóna - vylepšení [zamknuto]

čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Zdravím. Moc se mi líbí VIP chráněná zóna, kterou Gizmo "vybudoval" pro ty z nás, kteří na Chmatákov aspoň trošku přispěli. Je fajn, že tam může jen opravdu málo hráčů, kteří jsou slušní, ale na druhou stranu je tam jen banka, což je docela chudé. Napadly mě dvě věci, jak jí vylepšit, ale zároven to (snad) nepřehnat...

1) Ten krb by mohl sloužit jako spalovna. Ta se v podstatě používá jen pro spalování hnědých chobotníků, takže by to jejich ochočovatelé měli blíže.
viz screen screenshot.cz/PH9L/chz.PNG

2) Mohl by se tam také nacházet nějaký port, který by vedl na nějakou vzdálenější část mapy. Kupříkladu na lávový ostrov / rudé ostrovy / "druhá" těžba .... Na tom u tolik nesejde:-)


Co si o tom myslíte? :-)
Najde si i Gizmo čas pro vyjádření? :-[:-)
# 16.6.2009 10.36
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
  • Líbí se vám nápad?
  • Ano, protože mám VIP21 hlasů, 51 %51 %
  • Ano, přestože nemám VIP13 hlasů, 32 %32 %
  • Ne, takhle to stačí0 hlasů, 0 %0 %
  • Ne, protože nemám VIP7 hlasů, 17 %17 %
  • Celkem 41 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

SaLy
uživatel
Obrázek
SZ

hatake kakashi:Jupisek: S hráči, kteří nijak nepodpořili hru příspěvkem se gizmo nemá co bavit. Buď raději ticho a zaplať si VIP..

BTw, zavedl bych možnost v VIP chráněné zóně těžit s novou sbíječkou a rovnou tam kameny prodávat, protože tam alespoň nikdo krást nebude. Samozřejmě zakázat skillení..

Dále bych tam zavedl nějaké věci pro různé povolání, které nejdou nikde ve hře koupit, a to především pro více povolání naráz.. (Tedy nějakou horninu, kterou by mohl vytěžit jen řemeslník, dále lovec který by např. lukem se 100 % lovu mohl zabít nějakého chobota a získal by z něj věc, kterou by mohl něčím spojit s tou horninou, také bojovník, který by musel zabít nějakého chobotníka a z něj by vypadla nějaká věc - prostě aby všechny povolání spolupracovali. Samozřejmě by chobotník měl velmi dlouhý respawn, aby daná věc nebyla tak levná mezi hráči, a VIP hráči by si mohli nějak přividělat.)

V VIP chráněné by si řemeslník koupil věci, s kterými by mohl tyto věci dát dohromady..

Bylo by toho více, ale pochybuji že by se gizmovi něco takového chtělo dělat, protože toho času nemá zrovna nejvíce...


Dobrý nápad jedině souhlasim :-D
# 19.6.2009 6.53
 
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ

čiro161:Takhle to spíš bylo původně myšleno (dobře). Jenže každý lovec prodává choboty za směšnou cenu... Tudíž si je nikdo od NPC nekoupí. Když někdo nabízí například Krystalového chobota za 1k, dostane většinou odpověď už jednoho mám a koupil jsem ho za 500. Což je opravdu směšné, když jde ochočit až od 100% skillu. :-(



Ano směšné to opravdu je. Ty ceny mezi hráči jsou opravdu šílené, ale nenapadá mě jediný způsob, jak ceny zvíšit. Jedině snížit čas obnovování chobotů a zvíšit to ubírání životu, jak už jsi psal.

Jenže hráči (konrétně ty hnědé choboty) berou podle toho za kolik je spálí, takže se cena pohybuje kolem 400+, ale kdyby za jeho spálení nebylo nic, lovci by se snažili tu cenou zvednout, jenže tím by pak byla palírna zbytečná ....
# 19.6.2009 9.39
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
Gizmo
autor hry
SZ
Spalovna je určena pro největší zevláky, kteří takto vydělají alespoň něco. Ta částka za chobota totálně ničí cenu, až budu mít čas, snížím to tak na 50. Jen tak lze zvednout ceny, spolu s úpravou náročnosti ochočení,
# 19.6.2009 10.01
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Gizmo, jménem všech ti chci poděkovat, že se věnuješ i CH1, přestože na CH2 je práce, jak na hradě...
Snížit cenu, je raz dva, ale jak přesně udělat to "ztížení" ochočení? :-)
Už víš?
# 19.6.2009 12.42
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
chmat_player
uživatel
SZ
sewer: Mno ja bych do VIP chranenky dal oziveni, kdyz me na rubu killnou tak jdu do chranene a to je daleko tak ze by ve VIP chranence byla dole u banky nemocka
# 30.7.2009 7.22

Obrázek
majkl123
uživatel
Ve hře: kiplik
SZ ICQ Web
No já bych nechal tu cenu hnědého chobota aspoň maj lovci peníze kdyby se to snížilo nebyl by to potom ten spávnej chmat :).
# 12.9.2009 22.22

koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Sleduj stáří témata
# 12.9.2009 22.38
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » VIP chráněná zóna - vylepšení [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.