Chmatákov online


Fórum – VIP chráněná zóna – vylepšení

Fórum » Archiv » VIP chráněná zóna - vylepšení [zamknuto]

čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Zdravím. Moc se mi líbí VIP chráněná zóna, kterou Gizmo "vybudoval" pro ty z nás, kteří na Chmatákov aspoň trošku přispěli. Je fajn, že tam může jen opravdu málo hráčů, kteří jsou slušní, ale na druhou stranu je tam jen banka, což je docela chudé. Napadly mě dvě věci, jak jí vylepšit, ale zároven to (snad) nepřehnat...

1) Ten krb by mohl sloužit jako spalovna. Ta se v podstatě používá jen pro spalování hnědých chobotníků, takže by to jejich ochočovatelé měli blíže.
viz screen screenshot.cz/PH9L/chz.PNG

2) Mohl by se tam také nacházet nějaký port, který by vedl na nějakou vzdálenější část mapy. Kupříkladu na lávový ostrov / rudé ostrovy / "druhá" těžba .... Na tom u tolik nesejde:-)


Co si o tom myslíte? :-)
Najde si i Gizmo čas pro vyjádření? :-[:-)
# 16.6.2009 10.36
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
  • Líbí se vám nápad?
  • Ano, protože mám VIP21 hlasů, 51 %51 %
  • Ano, přestože nemám VIP13 hlasů, 32 %32 %
  • Ne, takhle to stačí0 hlasů, 0 %0 %
  • Ne, protože nemám VIP7 hlasů, 17 %17 %
  • Celkem 41 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Gizmo
autor hry
SZ
Porty tam udělám, spalování chobotníků je chyba, díky které jde dobře vydělat.
Možná sem přidělám nějaké další věci, protože není grafika do CH2, takže když mám čas, mohu upravovat CH1.
# 16.6.2009 10.48
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Spalování chobotníků je chyba? Já jsem si myslel, že je to jen možnost, jak může lovec vydělávat :-[
Nicméně jsem rád, že říkáš, že jí ještě vylepšíš :-)
# 16.6.2009 10.52
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Gizmo
autor hry
SZ
Lovec má prodávat choboty hráčům, proto jsou od NPC tak drahé..
# 16.6.2009 10.53
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Takhle to spíš bylo původně myšleno (dobře). Jenže každý lovec prodává choboty za směšnou cenu... Tudíž si je nikdo od NPC nekoupí. Když někdo nabízí například Krystalového chobota za 1k, dostane většinou odpověď už jednoho mám a koupil jsem ho za 500. Což je opravdu směšné, když jde ochočit až od 100% skillu. :-(
# 16.6.2009 10.55
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Gizmo
autor hry
SZ
Jejich blbost, že kazí ceny.
# 16.6.2009 11.13
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Možná by mohli chobotníci rychleji ubírat životy (nebo více životů), aby bylo těžší je ochočit, čímž by mohla vzrůst jejich cena :-D
# 16.6.2009 11.22
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
JJ a trvalo by třeba 3 minuty než se ochočí a aby to nešlo klikerem ale normal klikat,pak by to bylo těžší
# 16.6.2009 16.07
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
z0r0
uživatel
SZ

Ghoom:JJ a trvalo by třeba 3 minuty než se ochočí a aby to nešlo klikerem ale normal klikat,pak by to bylo těžší


to by bylo dobrý
# 18.6.2009 10.50
 
dmk
uživatel
Obrázek
SZ Web
jj to jsou dobré napady.

Možná to tu už padlo a budu se opakovat, ale dnes jsem byl zabit v ochranné zoně a nebyl jsem sám. Bohužel zde funguje ohnivá hůl a muže se sní utočit. Hráč volakus tohotu bugy vidět velice využívá a obohahatil se o hromadu věcí včetně mojí bílě lamy, lovecké od dalšího hráče raketomet atd...bohužel tyto věci byli právě nedávno zakoupeny(jako přispění na ch2..) tak mě to zamrzelo že jsem si jich pořadně ani neužil.

Moje vip věci nějak již neřeším jen přijde mi to nefér, vip hrači zde mají najít chvilku klidu, ale opak je pravdou musí se mít zatím stale napozoru aby je někdo nezabil a nevzal jejich vip věci...

ps: tento příspěvek slouží jako další napad na vylepšení k tématu, budu rád pokud nebude smazán jako nevhodný...
# 18.6.2009 11.27
Gizmo
autor hry
SZ
Když jsem před delší dobou psal, ať mi napíšete, zda v chráněné zóně nejde něčím zabíjet, nikdo se neozval..a najednou se dozvím, že tam jde zabíjet ohnivou holí. Někdo to měl nahlásit, nevím, kdy se dostanu k opravě.
# 18.6.2009 11.41
 
dmk
uživatel
Obrázek
SZ Web
Dřív jsem bohužel něměl povolen vstup do teto zony...:). A ti co to věděli si to nechali pro sebe jelikož na tom slušně vydělavali. A ti co byli zabiti netuším proč se neozvali.
# 18.6.2009 13.26
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Jo v té nové chráněné jde zabíjet ohnovou?:-O
A co ve strané?:idea: "neVIP" tam ne?

Zjistit, pokud není známo ;-)
# 18.6.2009 15.20
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
jupisek
uživatel
Ve hře: bob a bobek,LoSKaRLoS
SZ ICQ Web
se sewerem nesouhlaism protože nemam vip a eče kvuli tomu že mame blbe styky inak bych byl pro ale nejsem pro sem PROTI
# 18.6.2009 21.31
klikejte pls http://valenth.com/info/466111/Stuffed+Sprite a krmte :-Plol:-OxD prosim a posilejte inim at mi to KRMÍ xD
hatake kakashi
uživatel
SZ
Jupisek: S hráči, kteří nijak nepodpořili hru příspěvkem se gizmo nemá co bavit. Buď raději ticho a zaplať si VIP..

BTw, zavedl bych možnost v VIP chráněné zóně těžit s novou sbíječkou a rovnou tam kameny prodávat, protože tam alespoň nikdo krást nebude. Samozřejmě zakázat skillení..

Dále bych tam zavedl nějaké věci pro různé povolání, které nejdou nikde ve hře koupit, a to především pro více povolání naráz.. (Tedy nějakou horninu, kterou by mohl vytěžit jen řemeslník, dále lovec který by např. lukem se 100 % lovu mohl zabít nějakého chobota a získal by z něj věc, kterou by mohl něčím spojit s tou horninou, také bojovník, který by musel zabít nějakého chobotníka a z něj by vypadla nějaká věc - prostě aby všechny povolání spolupracovali. Samozřejmě by chobotník měl velmi dlouhý respawn, aby daná věc nebyla tak levná mezi hráči, a VIP hráči by si mohli nějak přividělat.)

V VIP chráněné by si řemeslník koupil věci, s kterými by mohl tyto věci dát dohromady..

Bylo by toho více, ale pochybuji že by se gizmovi něco takového chtělo dělat, protože toho času nemá zrovna nejvíce...
# 18.6.2009 21.50
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ

jupisek:se sewerem nesouhlaism protože nemam vip a eče kvuli tomu že mame blbe styky inak bych byl pro ale nejsem pro sem PROTI


My sme spolu měli někdy nějakej styk? :-O Bože bože.....
# 19.6.2009 6.48
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » VIP chráněná zóna - vylepšení [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.