Chmatákov online


Fórum – Nový design

Fórum » Archiv » Nový design [zamknuto]

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Omlouvám se Mikymu, že mu tím mírně fušuju do řemesla, ale komentářů je poměrně dost, a proto pište své návrhy na vylepšení sem. Chválit design už tu nemusíte. Pokud ovšem máte tu potřebu, použijte komentáře u novinky, která nový design oznamuje.

Já bych zasebe řekl, že se mi nelíbí toplist. Do dřívějšího designu celkem zapadl, ale nyní ne. Neříkej mi miky, že je pro tebe takový problém udělatr vlastní počítadlo, aby do designu sedělo.

Poté se mi nelíbí hover efekt v horním menu a v odkazech v textu (tam především). Myslím, že by stačilo udělat u jednoho podtržení a u druhého ne.

A nakonec mi přijde prázdný nadpis pravého menu (Pouze když je zaplé fórum) poněkud zvláštní.

EDIT: A ty tlačítka v levo pod avatarem (kontaktní údaje a mod. operace) by měli být bez hoveru a s průhledným pozadím.
# 2.8.2009 21.17
 

Stránky: 1 2

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web

DJ Miky:

RockFire:A nakonec mi přijde prázdný nadpis pravého menu (Pouze když je zaplé fórum) poněkud zvláštní.


Zkoušel jsem to bez nadpisu, ale to vykousnuté prázdné místo vypadá ještě hůř... Návrhy, jak to vyřešit? :)



Zde může být i vaše reklama? :-P
# 16.8.2009 15.43
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web

RockFire:Zde může být i vaše reklama? :-P


Kolik nabízíš? :P
# 16.8.2009 23.03
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web

DJ Miky:

RockFire:Zde může být i vaše reklama? :-P


Kolik nabízíš? :P



:-) Nebo tam dej třeba datum (a čas) prostě něco, čím to zaplníš, i když to bude kravina.
# 16.8.2009 23.15
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Co tam takhle přemístit "Statistiky"... Pokud to ovšem jde něják přeformátovat.
# 16.8.2009 23.27
Áj níd mór drags! :idea:
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
Statistiky s vysunovacím hover efektem ne ? :-D ... třebas by to vypadalo dobře =-O
# 17.8.2009 0.19
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Sice to k novému desingu asi nepatři, ale určitě hodně lidí by to potěšilo, kdyby bylo u soukromých zpráv tlačítko: smazat všechny zprávy... nebo že by tam byly ty čtverečky, které by si označil a ty které jsou označené tak by si dal smazat a ony by se smazali
# 17.8.2009 10.05
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Místo toho jsem tam zatím dal stránkování, pro někoho to je mnohem vhodnější :).
# 17.8.2009 11.12
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nový design [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.