Chmatákov online


Fórum – Nový design

Fórum » Archiv » Nový design [zamknuto]

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Omlouvám se Mikymu, že mu tím mírně fušuju do řemesla, ale komentářů je poměrně dost, a proto pište své návrhy na vylepšení sem. Chválit design už tu nemusíte. Pokud ovšem máte tu potřebu, použijte komentáře u novinky, která nový design oznamuje.

Já bych zasebe řekl, že se mi nelíbí toplist. Do dřívějšího designu celkem zapadl, ale nyní ne. Neříkej mi miky, že je pro tebe takový problém udělatr vlastní počítadlo, aby do designu sedělo.

Poté se mi nelíbí hover efekt v horním menu a v odkazech v textu (tam především). Myslím, že by stačilo udělat u jednoho podtržení a u druhého ne.

A nakonec mi přijde prázdný nadpis pravého menu (Pouze když je zaplé fórum) poněkud zvláštní.

EDIT: A ty tlačítka v levo pod avatarem (kontaktní údaje a mod. operace) by měli být bez hoveru a s průhledným pozadím.
# 2.8.2009 21.17
 

Stránky: 1 2

hatake kakashi
uživatel
SZ
Tady nejde o to, že by se mu nechtělo udělat vlastní počítadlo, ale kdyby cokoliv potřeboval (např. u reklamy, nebo u sponzora), tak mu nikdo jeho počítadlo nevezme, protože by si mohl upravit počet návštěv.

PS: Sorry za OT, ale už jsi poslal mikeyovi ty FTP?
RE: Jo
RE: Děk jak cyp.
# 2.8.2009 21.32
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
Souhlasím s RockFirem, ten hover efekt u horního menu je divný, podle mě by stačilo aby se změnila jen barva písma.

A ještě by se možná hodil nějakej hover na to levé vysunovací menu.

Btw.: Tohle je doufám jen menší úprava, ale nový, slibovaný web to doufám ještě není.
# 3.8.2009 1.00
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Súhlasím s posledným návrhom.Aj keď,čo tam dať aby to nebolo prázdne?
A súhlasím aj s editom.Je to také divné...
# 3.8.2009 9.09
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
hatake: o to vôbec nejde môže mať na webe neviditeľné toplist počítadlo a viditeľné vlastné a pri potrebe odkázať na toplist web zo štatistikami
# 3.8.2009 11.09
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
furt čekám na mikyho odpověď a pořád nic ... :-D

možná by bylo hezké udělat header se zabudovaným vrchním menu ( novinky, o hře ... ) ... například nějaké rozmístěné postavy po pozadí ( klidně stejném jak je teď) a nad nimi by stálo např. Novinky, o hře ... po najetí myší (hover efekt) by se třeba postava zablýskla, jako ve hře když si vybýráte postavu, nebo bar co prostě ...

nebo něco podobnýho na ten způsob ... třebas nějaké cedulky např.:
.________
|Novinky ..|
|_______.|
......|
......|
......|

atd... atd... ale to menu bych tak, jak je teď opravdu nedával
# 5.8.2009 1.10
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Podle mně je to ptákovina s těmi panáky:-),mně to takhle vyhovuje.
# 5.8.2009 8.22
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
LeeRasS
uživatel
Obrázek
Ve hře: LeeRasS
SZ Mail ICQ
Možná by se mohla zvětšit stránka na šířku, příde mi to takový dívný jak ta stránka je uzká.
# 5.8.2009 9.18
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web

RockFire:Já bych zasebe řekl, že se mi nelíbí toplist. Do dřívějšího designu celkem zapadl, ale nyní ne. Neříkej mi miky, že je pro tebe takový problém udělatr vlastní počítadlo, aby do designu sedělo.


Není problém udělat vlastní počítadlo, to v podstatě ani nepotřebujeme (máme serverové statistiky, ty jsou přesnější), důvod, proč tu TOPlist je, vystihl hatake. A s neviditelným TOPlistem - když je potřeba, tak musí být vidět... Posílat odkazy na statistiky není ideální řešení.

RockFire:Poté se mi nelíbí hover efekt v horním menu a v odkazech v textu (tam především). Myslím, že by stačilo udělat u jednoho podtržení a u druhého ne.


To podbarvení odkazů v textu jsem zkoušel, jak to bude vypadat. Tak to asi odstraním, dělá to víc škody než užitku.

RockFire:A nakonec mi přijde prázdný nadpis pravého menu (Pouze když je zaplé fórum) poněkud zvláštní.


Zkoušel jsem to bez nadpisu, ale to vykousnuté prázdné místo vypadá ještě hůř... Návrhy, jak to vyřešit? :)

RockFire:EDIT: A ty tlačítka v levo pod avatarem (kontaktní údaje a mod. operace) by měli být bez hoveru a s průhledným pozadím.


Průhledné pozadí by měly mít všechny (nevidím teď žádnou ikonku bez průhledného pozadí), hover odstraním.

LeeRasS:Možná by se mohla zvětšit stránka na šířku, příde mi to takový dívný jak ta stránka je uzká.


Zvětšit stránku by bylo možný maximálně o 50 pixelů, přece jenom víc než čtvrtina lidí pořád používá 1024x768 (nebo dokonce menší).
# 5.8.2009 13.36
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Guhor
uživatel
Ve hře: Ewen
SZ Jabber Skype Web
Souhlasim s Xmentem je to ptakovina s temi panaky;-)
# 5.8.2009 14.17
Chmatakov do toho!!!lol
hatake kakashi
uživatel
SZ
Dýdžej: Ani o 1px, protože když nějakej pták na fóru hodí např. obrázek tak se stránka rozšíří, a ptže na jednom pc mám snad ještě 14 palcovou obrazovku lol tak se mi často stává že je širší..
# 5.8.2009 19.36
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
LeeRasS
uživatel
Obrázek
Ve hře: LeeRasS
SZ Mail ICQ
Tak dát do nastavení optimalizaci, stránka by byla optimalizována třeba na 1280x1024 a další možnosti třeba 1280x768, 800x600 a 1920x1080 pro milovníky velikého monitoru s HD. Grafika by se musela sice někde udělat víckrát, ale moc se nevidí stránka, ve  které si můžete vybrat rozlišení.
# 6.8.2009 8.13
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ
Lee: Je to zbytečnost, můžeš si u fóra vypnout levý panel a tím si stránku "rozšíříš"..
# 6.8.2009 8.22
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Je potreba dodelat ramecek pri citovani, je to dobre videt u prispevku DJ Mikyho, je to myslim jen pokud pouzijeme citaci pri psani odpovedi a ne pri zmacknuti citovat u nejake osoby

jinak sry za odboceni
# 8.8.2009 15.33
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web

koly aneb qqqqqq:Je potreba dodelat ramecek pri citovani, je to dobre videt u prispevku DJ Mikyho, je to myslim jen pokud pouzijeme citaci pri psani odpovedi a ne pri zmacknuti citovat u nejake osoby

jinak sry za odboceni


Tohle nechápu, můžeš to trochu rozvést?
# 11.8.2009 11.08
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Promin, tak uz nic, to bude nejspis chyba pomaleho stahovani
# 11.8.2009 21.16
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nový design [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.