Chmatákov online


Fórum – Test vektorové verze (1.ostrov) –staže

Fórum » Archiv » Test vektorové verze (1.ostrov) -staže [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
K dispozici test vektorové grafiky (jen část prvního ostrova).
S tímto klientem lze normálně hrát, jde o testovací verzi, pokud by někomu grafika blbnula (blikala atd), dejte vědět. Chybějící části mapy jsou OK.

http://www.chmatakov.cz/ChmatakovV.exe
# 25.4.2009 11.51
 

Stránky: 1 2 3 4

Mr Lexa
uživatel
SZ Mail

FeKka:

M3RkUR:

FeKka:

M3RkUR:

Mr Lexa:Jen bych se hctel zeptat bude potom vektorova verze i na neoficialni servery ?


Ne....


ANO - Pokud si majitel serveru koupí patche...


Pochybuju,že si majitel bude chtít koupit klienta,kterej je z jedné petiny hotov3-(


Ale už teď tam maj všechny skiny vektorové tak proč by si to nekupovali ty úchy*le ???


Souhlasim Fekka

+ 20 % XmenT
# 29.4.2009 13.50
Kdo ví ID Bílé Lamy napiste ;-)
VláďaS
uživatel
Obrázek
SZ
Netlačme autory, přijde čas .. :-|
# 4.5.2009 21.36
Obrázek

Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
autor je jen jeden... :D
# 5.5.2009 6.05
 
big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ
Zahy: když myslíš....... :-)
# 5.5.2009 13.43
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
Gizmo
autor hry
SZ
Současná grafička kreslí za peníze, takže když zaplatíte, klidně na ni tlačte :p
# 5.5.2009 14.14
 
X_XmafiosX_X
uživatel
Ve hře: MafiosCZ & El_DeMeNToS
SZ ICQ Jabber Skype
Gizmo a mohla by mi ta grafička udělat vip skin?Samozřejmě za Kč.
# 5.5.2009 15.32

Gizmo
autor hry
SZ
Mafios, raději ne, nemá přesně stejný styl jako Flyboj, což se u věcí jako zdi a stromy moc nepozná, ale u skinů by to bylo patrné.
# 5.5.2009 15.38
 
X_XmafiosX_X
uživatel
Ve hře: MafiosCZ & El_DeMeNToS
SZ ICQ Jabber Skype
A kdy se zase Flyboj vrátí?Vrátí se vůbec? :-(
# 5.5.2009 16.40

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Proč by se nevracel? třeba je nemocný nebo dělá maturitu
# 5.5.2009 18.10
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
VláďaS
uživatel
Obrázek
SZ
Autor hry je samodřejmě Gizmo, který to programuje to máte pravdu, když si vezmete na druhou stranu, tak bez Grafiky by taky nebyla hra.. :-|
# 5.5.2009 18.19
Obrázek

Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
hm co to máš za grafičku :P bych ti robil zadarmo :D
# 5.5.2009 21.18
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
To by byla qualita :-D
# 5.5.2009 21.18
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
to víš špičková nulka :D
# 5.5.2009 21.20
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P
Gizmo
autor hry
SZ
nations: omg, dělá maturitu? Mě občas fakt překvapuje, že si někdo myslí, že někomu z CH týmu je pod 20. Flybojovi je tuším 26, já jsem o cca rok mladší, spider byl (pokud se nepletu) stejně starý jako já.

Ovšem kdybyste četli web, tak si to z textu dovodíte (např. že dělám státnice, které se dělají na konci studia VŠ..

Mumoshek - silně pochybuju, že bys nakreslil grafiku jako ona, která má vystudované d.umění na FF. Je sice docela drahá, ale dělá rychle a upravuje obrázek podle toho, co jí řeknu.

Každopádně lockuju to, příští test bude test klienta CH2 s plynulým posunem obrazu a hardwarovým urychlením.
# 5.5.2009 22.37
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
lol prej Flyboj dělá maturitu lol lol ( sry, ale tohle jsem udělat musel :))
# 6.5.2009 14.36
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Test vektorové verze (1.ostrov) -staže [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.