Chmatákov online


Fórum – Test vektorové verze (1.ostrov) –staže

Fórum » Archiv » Test vektorové verze (1.ostrov) -staže [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
K dispozici test vektorové grafiky (jen část prvního ostrova).
S tímto klientem lze normálně hrát, jde o testovací verzi, pokud by někomu grafika blbnula (blikala atd), dejte vědět. Chybějící části mapy jsou OK.

http://www.chmatakov.cz/ChmatakovV.exe
# 25.4.2009 11.51
 

Stránky: 1 2 3 4

namoot
uživatel
Obrázek
SZ

hatake kakashi:

namoot:to je nadheraaa a za jak dlho asi bude CH2


3 měsíce, 2 dny, 16 minut, 5 sekund, 864 tisícin.. Právě ód: TEĎ! 3-(


nemusis odpovidat kdyz to nevis



Naposledy upraveno: 2.5.2009 17.53

# 26.4.2009 11.55
 
Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Aspirín: to víš aspon si muzes vybrat na kterou stranu pujdeš :) trava na hrbitove za nic nestoji to je pravda :-|
# 26.4.2009 12.43
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P
juricek
uživatel
Ve hře: juricek0-juricek7777
SZ Mail ICQ
dobry uz se tesim xD
# 26.4.2009 12.49
Obrázek
namoot
uživatel
Obrázek
SZ
nezda se vam ta trave naka divna
# 26.4.2009 18.35
 
hanzPK
uživatel
Obrázek
SZ
JE TO PĚKNÝ nevim co to pořád všichni kritizujete estli se vám to nelíbí nemusíte tu hrát..xD chmátákov byl jen malá věc ale ted jde hodně nahoru a myslím že jen tak dál a bude se moc rovnat s jinýmy hrami(jako třeba dofus který je graficky hodně pěkný..)
# 26.4.2009 20.37
 
atlan2
zablokován
Obrázek
Ve hře: arky
SZ Web
Krása čekal jsem že to bude horší

Až teďka se do toho ty skiny a choboti hodí.
# 27.4.2009 22.16
Pro ty co to neví tak to co mám v Avartu je z pohledu normálního člověka šavlozub a jestly tomu někdo říká jinak ať si říká pro mě je šavlozub tohle a žádnej jinej chobot.
M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ

hanzPK:JE TO PĚKNÝ nevim co to pořád všichni kritizujete estli se vám to nelíbí nemusíte tu hrát..xD chmátákov byl jen malá věc ale ted jde hodně nahoru a myslím že jen tak dál a bude se moc rovnat s jinýmy hrami(jako třeba dofus který je graficky hodně pěkný..)


Každý má právo říci svůj názor,a jestli se mu to nelíbí,nemusí přestat hrát,tak se klidni Ty KIDE 3-(
# 28.4.2009 15.45
 
Mr Lexa
uživatel
SZ Mail
Jen bych se hctel zeptat bude potom vektorova verze i na neoficialni servery ?
# 28.4.2009 16.21
Kdo ví ID Bílé Lamy napiste ;-)
M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ

Mr Lexa:Jen bych se hctel zeptat bude potom vektorova verze i na neoficialni servery ?


Ne....
# 28.4.2009 18.06
 
FeKka
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už neni :-)
SZ ICQ Jabber Skype Web

M3RkUR:

Mr Lexa:Jen bych se hctel zeptat bude potom vektorova verze i na neoficialni servery ?


Ne....


ANO - Pokud si majitel serveru koupí patche...
# 28.4.2009 18.07

www.FeKka<!!!TeČkA!!!>Mybrute<!!!TeČkA!!!>c0m --- Pro někoho s Fantazií (Jako já) je tohle hódně nebezpečné...
M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ

FeKka:

M3RkUR:

Mr Lexa:Jen bych se hctel zeptat bude potom vektorova verze i na neoficialni servery ?


Ne....


ANO - Pokud si majitel serveru koupí patche...


Pochybuju,že si majitel bude chtít koupit klienta,kterej je z jedné petiny hotov3-(
# 28.4.2009 18.10
 
atlan2
zablokován
Obrázek
Ve hře: arky
SZ Web
Souhlas mrkur.

Dotaz: bude ještě někdy zpušetěna stará verze??
někde jsem slišel že prý přece jenom její záloha existuje.
# 28.4.2009 18.19
Pro ty co to neví tak to co mám v Avartu je z pohledu normálního člověka šavlozub a jestly tomu někdo říká jinak ať si říká pro mě je šavlozub tohle a žádnej jinej chobot.
MAK_obnova2
uživatel
SZ
A dost. Názor si pište na chatu. Tu pište jen chyby, už mě nebaví číst: To je krutý etc.

30% odmněna
# 28.4.2009 18.45
 
Brakeout
uživatel
Ve hře: Brakeout
SZ Mail ICQ Skype
Uplně paradni:-D;-)

// Spam - MAK
# 28.4.2009 20.32
Obrázek
FeKka
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už neni :-)
SZ ICQ Jabber Skype Web

M3RkUR:

FeKka:

M3RkUR:

Mr Lexa:Jen bych se hctel zeptat bude potom vektorova verze i na neoficialni servery ?


Ne....


ANO - Pokud si majitel serveru koupí patche...


Pochybuju,že si majitel bude chtít koupit klienta,kterej je z jedné petiny hotov3-(


Ale už teď tam maj všechny skiny vektorové tak proč by si to nekupovali ty úchy*le ???
# 28.4.2009 20.44

www.FeKka<!!!TeČkA!!!>Mybrute<!!!TeČkA!!!>c0m --- Pro někoho s Fantazií (Jako já) je tohle hódně nebezpečné...

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Test vektorové verze (1.ostrov) -staže [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.