Chmatákov online


Fórum – AFK hlídač :)

Fórum » Archiv » AFK hlídač :)

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Zdravím, dnes jsem potkal ve hře nějakého AFK hlídače, tak se ptám, jestli by měl i občejný hráč jako já možnost se jim stát, protože by mě to dost bavilo zabíjet hráče, kterým jde jenom a maximální skily a skilení podstivě už ani neví co znamená.

Zkušenosti s Chmatákovem mám dost velké hraji už něco okolo 3. let a za tu dobu jsem vystřídal :
• Kilování za pohodového hráče
• Pohodového hráče za CH.B.I
• CH.B.I. jsem opustil kvůli vedení Chmakuzi
• A po té jsem přešel z Chmakuzi do Chmazky

V Chmatákově se mnou problémy nikdy nebyli akorát v začátcích jsme měl ban za opětovné zabíjení jedhoho hráče. ( cca 5x zasebou )

A od té doby už žádné problémy dokonce jednu celou verzi jsme na všech mojich třech účtech měl pouze 5 zabití.

A jelikož mě štvou AFK hráči a nejvíc to, že nikdy se nedá poznat jestli je někdo AFK nebo ne, krom v zónách kde není obrana, v zónách kde je si lidé dělají i srandu, aby získali věci, takže i když je někdo AFK tak ho v obraně nezabiji.

Ještě jak byl správcem méďa každý den jsme mu nejméně na 10min dal ráci a to dát tresty vyscrenovaným AFK.

Pokud již máte vybrané lidi, tak nevadí, aspoň jsme to zkusil, ne?:-) Přeci jen za zkoušku nikdo nic nedá. :-P
# 28.11.2008 16.05
Simulátory všech kategorií.

Stránky: 1 2

Gizmo
autor hry
SZ
Mikey: On je ve hře dnes cca 6 hodin...Nemá cenu někoho screenovat, stačí chytit je 2x a pak jim smazat účet.

Terinečka: pokud vidíš někoho s neviditelným skinem, je ti jasn, že to hráč není. On má navíc zbraně, který nejdou sehnat (doufám teda, dal jsem mu 3)
# 28.11.2008 16.49
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Terinečka:
No správně je jedno jestli někdo má klan tag afk hlídka nebo tak odepsat hráč musí tak či tak, pokud ovšem nějak ho ten co se ptá neobtěžuje dementníma otázkama. ;)

Gizmo: Tak to pak je tedy OK. :) A jinak "velké dík" Mojdískovi za to, že to tak pečlivě hlídá. Protože byl bych rád, kdyby se každý naučil podstivě skilovat a né jen zapnout klikery na léčení a kilení a po stovce třeba obratnosti jen šel kilovat a toť vše. To je pak hra oničem, když se někdo tak rychle vyskilí.



Naposledy upraveno: 28.11.2008 16.53

# 28.11.2008 16.49
Simulátory všech kategorií.

TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Jasný já to myslel tak, že je třeba vezmu příklad u těžby. Je u toho týpka jak se prodává zbija a já jsem u truhly. On něco napíše (třeba odepište kolik máte těžbu) neodpovím a on potom příjde a začne střelbou.
# 28.11.2008 16.52
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Remorseless
uživatel
Obrázek
Ve hře: LineAge ][
SZ ICQ Skype Web
A co když se ten dotyčný skryje mizítkem? Vidí ta AFK hlídka i ty hráče? Protože tohle hodně lidí dělá...
# 28.11.2008 16.54
Byl jednou jeden REMOREK. Ten hrál hru MYBRUTE. Koncovka je COM. :-D
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
A co se bude dělat s těma co jsou v chráněné zoně?
# 28.11.2008 17.22
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Mikey:taky jsem se uz hlidace ptal , ale rikal ze pry bude jen jeden.
# 28.11.2008 18.16
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Remorseless: Pokud někdo afkaří skrytý (mizítkem) tak asi těžko skilluje...cokoli by bylo vidět (i při skillení skrývání je po čase vidět mizítko).Leda by byl schovaný ještě třeba za stromem,ale i tak je vidět z vedlejší obrazovky...
# 29.11.2008 6.31
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
JackRozparovač
uživatel
Obrázek
Ve hře: Saibot, Tequilla, [Kanec]
SZ
čiro161:Tak koukám jestli nechceš zase oprášit svýho AFK hlídka když se tu tak diskutuje o AFKařích xD.
# 20.12.2008 17.46
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
No vim ze tu byl jeden co to celkem hlidal a hlasil je a vetsinu dostaly snizene skilly a NP, ale posledni dobou nic. A si ho to prstalo bavit
# 20.12.2008 19.27
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Za Méďi byl AFKřů nedostatek 8-)
# 20.12.2008 19.53
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » AFK hlídač :)

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.