Chmatákov online


Fórum – AFK hlídač :)

Fórum » Archiv » AFK hlídač :)

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Zdravím, dnes jsem potkal ve hře nějakého AFK hlídače, tak se ptám, jestli by měl i občejný hráč jako já možnost se jim stát, protože by mě to dost bavilo zabíjet hráče, kterým jde jenom a maximální skily a skilení podstivě už ani neví co znamená.

Zkušenosti s Chmatákovem mám dost velké hraji už něco okolo 3. let a za tu dobu jsem vystřídal :
• Kilování za pohodového hráče
• Pohodového hráče za CH.B.I
• CH.B.I. jsem opustil kvůli vedení Chmakuzi
• A po té jsem přešel z Chmakuzi do Chmazky

V Chmatákově se mnou problémy nikdy nebyli akorát v začátcích jsme měl ban za opětovné zabíjení jedhoho hráče. ( cca 5x zasebou )

A od té doby už žádné problémy dokonce jednu celou verzi jsme na všech mojich třech účtech měl pouze 5 zabití.

A jelikož mě štvou AFK hráči a nejvíc to, že nikdy se nedá poznat jestli je někdo AFK nebo ne, krom v zónách kde není obrana, v zónách kde je si lidé dělají i srandu, aby získali věci, takže i když je někdo AFK tak ho v obraně nezabiji.

Ještě jak byl správcem méďa každý den jsme mu nejméně na 10min dal ráci a to dát tresty vyscrenovaným AFK.

Pokud již máte vybrané lidi, tak nevadí, aspoň jsme to zkusil, ne?:-) Přeci jen za zkoušku nikdo nic nedá. :-P
# 28.11.2008 16.05
Simulátory všech kategorií.

Stránky: 1 2

TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
AFK hlídač už jeden je, může mi někdo vysvětli podle čeho chcete poznat, že je AFK? Na zprávy není povinnost odpovídat, nehýbat se může úmyslně a když jej někdo zasáhne tak na to čeká a dá obranu, ale jak to udělat na AFK hlídače? Zdá se mi to trochu divné.
# 28.11.2008 16.18
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Mě by jen zajímalo, jak screenem dokážeš že je někdo afk? Pochopil bych videem (i když ani to není důkaz,protože můj názor je ten,že nikdo není povinej ti odpovídat...)

Jinak podle toho co tu píšeš mi připadáš jako vhodný kandidát... ALE :-) myslím že Mojdisek to zvládne sám ;-)

Vše co jsem napsal je jen můj názor a pohled na věc..... :-)

EDIT: Terinečka - Vzhledem k tomu,že Mojdisek ma GM skin,tak není problém,aby přišel k hráči a řekl mu,že je AFK hlídač a ať mu odpoví, jinak ho potrestá.....
# 28.11.2008 16.22
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Mě rodiče naučili : S cizími lidmi se nebav a nevěř jim.
# 28.11.2008 16.26
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Gizmo
autor hry
SZ
Zásada u online her co se týče AFK je platná všude: máte povinnost odpovědět správci či jiné autoritě.

Správce nemusí nikomu dokazovat, že byl někdo AFK - absence odpovědi stačí. Být AFK samozřejmě není trestné, pokud netrénujete. Pokud tedy nemáte nic v ruce (a nikdo do vás neseká), nemáte se čeho bát.

Již jsem zmiňoval, na základě špatných zkušeností nebudu brát do správy hry nikoho, koho osobně neznám.
# 28.11.2008 16.30
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Ok, ale myslím si, že by nám měl dát nějaký čas na odpověď a to čas stanovéný a ne, že nás rozstříli do 2minut
# 28.11.2008 16.35
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Gizmo
autor hry
SZ
2 minuty jsou až až, pokud skilluješ, tak máš odpovědět prakticky hned. Skillování máte vypínat kdykoli jdete od PC..
# 28.11.2008 16.36
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Když nejsi AFK, tak se nemáš čeho bát ...
# 28.11.2008 16.37
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Tak ak uviďíš cudzieho človeka s klan-tagom AFK hliadka a neodpovieš mu, tak asi dostaneš nápravák a nikoho nebude zaujmať to, že ty si nebol AFK ale si len nechcel odpovedať.
Ja o žiadnej hliadke zatiaľ nič neviem, som chorý, ležím v posteli a pri PC som nebol a neviem či sa tam aspoň do zajtra dostanem. Ale tá AFK hliadka není zlý nápad, asi to zavediem.
# 28.11.2008 16.38
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Byl bych rád,kdyby bylo někde zdůrazněno,cituji - Být AFK samozřejmě není trestné, pokud netrénujete. Pokud tedy nemáte nic v ruce (a nikdo do vás neseká), nemáte se čeho bát.
Já vím,že jsem to tu někde četl,ale nevím kde a nikdo mi to nevěří.

A ještě se chci zeptat - už dlouho mám účet "AFK hlidka" teď po wipe za něj zatím nehraju,ale chtěl jsem se k němu vrátit. Byl to můj 100% vyskillený pobuda,kterým jsem zabíjel a okrádal AFKaře. Znamená to,že bych za něj už neměl hrát,aby mě někdo neosočil,že se vydávám za někoho,kým nejsem? Abych nakonec nebyl potrestán. Tento můj nick se zde už jednou řešil a nebyl označen za špatný a navíc jsem KAŽDÉMU říkal že NEJSEM žádná "oficiální" hlídka.
Prosím o odpověď...moc děkuju :-)

EDIT: pouze oprava překlepu ;-)



Naposledy upraveno: 28.11.2008 16.40

# 28.11.2008 16.38
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Gizmo a existuje alespoň na toho AFK hlídače icq, nebo nějaký rychlí kontakt, na který odpoví hned, protože mám teď problémy s PC a vše kolem toho tak, vyscrenovat nějakého AFK hráče dá celkem zabrat zmáčknu PrtScr a pak než se otevře program, než se to uloží, a než to nahraji, takže mnohdy to pak trvá i víc jak 10min a tak byhc mu třeba jen napsal, samozdřejmě pokud by byl online. Např., že tam a tam je AFK jestli to nechce omrknouta bylo by.
# 28.11.2008 16.40
Simulátory všech kategorií.

Gizmo
autor hry
SZ
čiro161: na tom není nic trestného, tobě se bránit můžou, skutečnému AFK hlídači těžko...navíc on má jiný skin než hráči.
Mikey: on není od toho, abyste mu něco nahlašovali, takže koho chytí, toho chytí..žádné bonzování.



Naposledy upraveno: 28.11.2008 16.41

# 28.11.2008 16.40
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Sam #12: Zavádět nic nemusíš, už to nejspíš je, ale prý zatím test. ;)
# 28.11.2008 16.41
Simulátory všech kategorií.

čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Já chci vědět, jak ze screenu pozná,že je někdo AFK ....

EDIT: Děkuju Gizi :-)

EDIT2: Já jsem 100%ně pro,aby to dělal Mojdisek, je to hráč,se kterým se člověk i pobaví,dobře pokecá a hlavně to zatím vypadá,že bude svoje poslání;-) vykovávat dobře.



Naposledy upraveno: 28.11.2008 16.48

# 28.11.2008 16.41
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Gizmo: Njn, ale pokud někoho dám do stížností tak se s tím nic nedělá, protože každý se nějak vymluví, že měl vyplí CHAT, nebo, že tam byl, ale neodpovídal, protože se mu nechtělo atd... a pak si vesele afkují dál, protože podle screenu něco dokazovat je dnes těžké existují i lidi co si nakopírují zprávu jsi tu a pak tě screenujou, že si afk a přitom ani nestačíš odpovědět.

A tak pokud je nenačape sám afk hlídač, který dejme tomu zajde jednou denně do hry, nebo správce, tak možná z 1-2 AFK najde a zbytek, už se třeba za tu dobu probere. A jsou bez trestu. Maximálně je jen kilne někdo a to jim fakt nějak nevadí. Kdysi byl přísný režim, že bylo snižování skilů, nápravák atd.. a to bylo fajn te´d tomu tak není, tak proto je tolik afk. Krom tedy nápraváku, ale tak díky tomu, žemají ostatní účty tak jim to taky moc nevadí.



Naposledy upraveno: 28.11.2008 16.48

# 28.11.2008 16.46
Simulátory všech kategorií.

TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Menší problém...nemá názec AFK hlídka nebo něco takového...je to prostě nějaký mojdisek nebo něco takové a podle mě je to divné...nevidíš ho a napíše Ti odepište. Vykašleš se na něj a on ti dá NP....jsem proto aby všichni o něm věděli jak jeho nick tak i to, co dělá. Informováni ve hře a na forum.
# 28.11.2008 16.47
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » AFK hlídač :)

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.