Chmatákov online


Fórum – Red karma

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Red karma

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Navrhuji bud zrušení red karmy ( protože je to na nic prostě PKčka maj dva učty jeden red a na druhým si na něm dělaj karmu... Fakt o ničem) Prostě to nemá smysl... A druhá možnost můj naprosto geniální nápad ( nedotaženej ale k tomu jsme hráči ;)) Tak: Karma by se vynulovala Questem. Byl by quest donést to a to vyrobyt to a to a aby si vyrobyl to a to musíš si to koupit u toho co ti zadal quest no spoustu možností questu... Quest by ti karmu vynuloval nikoliv uplně zvýši takže by si byl neutrální. A ještě by si něco speciálního dostal...Quest by neměl bejt jednoduchej at to pak není o ničem... Potom už by se skillovala karma na redech ale jen do např proslulý na další stupně bych navrhoval další questy kdyby jste měli zájem nějakej bych i vymyslel... ( např: Donést srdce ze všech chobotníků- někteří by se ale museli dodělat což by bylo dobré pro lovce např krvák nebo písečnej na ochočení..) Já si myslím že by to bylo lepší propracovanější a zábavnější než si jen párkrát seknou do reda a být zase blue...
# 25.6.2007 20.17
 

Stránky: 1 2

tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
ja sem se zeptal...ja nerikal ze to nak vadi...VCG
# 29.6.2007 19.09
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
Zrušení karmy - to by potom hra neměla smysl
Quest - nesouhlasím
# 29.6.2007 21.05
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Hra neměla smysl? Ty si fakt uplnej idiot... Hra není jen o karmě. ( podle tvého příspěvku to z toho vyplívá....
# 30.6.2007 16.54
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Zrušení karmy je blbost.
Dneska jsem Gizmovi něco navrhoval, tak uvidíme...
# 30.6.2007 17.13
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
A řekneš mě ten návrh?
# 30.6.2007 18.24
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
jj pak ho sem hodím. Jednalo se tam o systém NPček v souvislosti s questy a interakčonst..
# 30.6.2007 18.56
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Slyším slovo questy to se mi asi bude líbit
# 30.6.2007 19.09
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Red karma

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.