Chmatákov online


Fórum – Red karma

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Red karma

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Navrhuji bud zrušení red karmy ( protože je to na nic prostě PKčka maj dva učty jeden red a na druhým si na něm dělaj karmu... Fakt o ničem) Prostě to nemá smysl... A druhá možnost můj naprosto geniální nápad ( nedotaženej ale k tomu jsme hráči ;)) Tak: Karma by se vynulovala Questem. Byl by quest donést to a to vyrobyt to a to a aby si vyrobyl to a to musíš si to koupit u toho co ti zadal quest no spoustu možností questu... Quest by ti karmu vynuloval nikoliv uplně zvýši takže by si byl neutrální. A ještě by si něco speciálního dostal...Quest by neměl bejt jednoduchej at to pak není o ničem... Potom už by se skillovala karma na redech ale jen do např proslulý na další stupně bych navrhoval další questy kdyby jste měli zájem nějakej bych i vymyslel... ( např: Donést srdce ze všech chobotníků- někteří by se ale museli dodělat což by bylo dobré pro lovce např krvák nebo písečnej na ochočení..) Já si myslím že by to bylo lepší propracovanější a zábavnější než si jen párkrát seknou do reda a být zase blue...
# 25.6.2007 20.17
 

Stránky: 1 2

Gizmo
autor hry
SZ
V nové verzi to tak snadné nebude, protože smrti ubude hodnota nutná pro používáníněkterých věcí.
# 25.6.2007 20.30
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Aspon tak :) Stejně bych uvítal víc questů a můj nápad.
# 25.6.2007 20.31
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Edit: Jsem se zamyslel pořád to nemnění nic na tom že mu to může bejt jedno... On potřebuje jen si do něj seknout nebo ho killnout muze mít dva učty a hrát za něj kamarád a on sekat. A naopak kamarád si logna za svůj a ten druhej za ten karmovací učet...
# 25.6.2007 20.33
 
lukmachr2
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lukmachr2
SZ Mail ICQ
vypadá to dobře
# 25.6.2007 20.38
 
K!f[F]
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
Kdyby se zrušila red karma pak by se kilovalo ještě víc no jinak by to pak měli bojovníci úplně jednoduché a takhle musí aspoń nějakou chvilku objetovat aby nebyly red.;)
# 26.6.2007 8.43
 
Olaf Kolcik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nemám
SZ Mail
co tagle udelat max jeden ucet?
# 26.6.2007 12.58
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Olaf: a co takhle neveřejná IP?? A co takhle sourozenec?
# 26.6.2007 13.33
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Bigu: A co takhle vyjímky? A co takhle multáci? A co takhle zkusit se nad tím zapřemýšlet nevyvalit hned Tytyty!!!? Přesně tak to je řešené skoro všude- multáci-delete sourozenci- vyjímky....
# 26.6.2007 14.31
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
MAK: a jak mi dokážeš, že (ne)mám sourozence??
Nehledě na to, že je to tuna práce...
# 26.6.2007 15.11
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
MAK: To by bylo víc výjimek než pravidel... Je mnohem lepší ručně mazat mulťáky než ručně dělat výjimky.
# 26.6.2007 15.11
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Je mnohem lechčí srát na problémy než je řešit... Dělejte si to jak chcete seru na vás je to o ničem jen vidělat si na zbran killnout všechny bejt red a killnout reda a bejt blue fakt o ničem
# 26.6.2007 16.27
 
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
MAK: Buď se nauč psát slušně, nebo se radši na fóru vůbec nevyjadřuj.
# 27.6.2007 20.16
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
nebyla nahodou blue a red karma v ultima online?
# 29.6.2007 18.15
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
tomas.oxi: A čemu to vadí?
# 29.6.2007 18.41
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Tomas: A?? Jako inspirace z ultimy ve chmatu, je. ALe ultima je tak stará, že z té je inspirace skoro všude...
# 29.6.2007 18.48
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Red karma

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.