Chmatákov online


Fórum – zeleno žlutá čapka

Fórum » Archiv » zeleno žlutá čapka [zamknuto]

lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
hele ja sem se dozvěděl že ta zelená helma se da koupit tam jak se kupujou kulasi tak tam du s 1500chk v kapse a čekám že to vystačí a řeknu si no ku*** do pí** to budu šetřit 2 dny tak jsem si řekl že si koupim tu zlatou za 2500 když jsem měl našetříno a koupil jsem si tu čapku zjistil jsem že ja ji vidim zlatou ale ostatní hráči zelenou vím to ze dvou duvodu zaprví jsem si zpoměl ža mam asi 2k na učtě Lord Argor tak se na něj lognu uplně bez problemu uprostřed odpoledne lollol chci si překopnout ty prachy a najdnou na tom svim učtě vidim že muj druhej učet ma zelenou čapku když se kouknu zase na ten kde mam tu zlatou (i zelenou) čapku a vidim tam zlatou no neni to bug jo a ten druhej duvod a to je taky duvod proč to sem vubec píšu ja to řekl u banky a nations řekl že je to asi bug to by nepsal kdyby viděl tu moji čepku zlatě

ja vlastně ani tak nevim jestli to je bug protože když sem se šel znovu kouknout na jméno tý čapky bilo tam napsano maskovací přilbice tak jestli to neni nahodou tím

nazev učtu Lord Drinian
# 10.7.2008 17.51
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem

Stránky: 1 2

G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ
no o je asi bug
# 13.12.2008 8.21
Obrázek
Da[R]kErS
uživatel
SZ Mail
OMG,OMG,OMG..Proč se asi menuje maskovací Omfg aby všichni vyděli tu co jeza víc peněz a ty když tě killnou tak stratíž jen 2,5k a né 5k..;-)3-(
# 13.12.2008 9.09
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » zeleno žlutá čapka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.