Chmatákov online


Fórum – zeleno žlutá čapka

Fórum » Archiv » zeleno žlutá čapka [zamknuto]

lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
hele ja sem se dozvěděl že ta zelená helma se da koupit tam jak se kupujou kulasi tak tam du s 1500chk v kapse a čekám že to vystačí a řeknu si no ku*** do pí** to budu šetřit 2 dny tak jsem si řekl že si koupim tu zlatou za 2500 když jsem měl našetříno a koupil jsem si tu čapku zjistil jsem že ja ji vidim zlatou ale ostatní hráči zelenou vím to ze dvou duvodu zaprví jsem si zpoměl ža mam asi 2k na učtě Lord Argor tak se na něj lognu uplně bez problemu uprostřed odpoledne lollol chci si překopnout ty prachy a najdnou na tom svim učtě vidim že muj druhej učet ma zelenou čapku když se kouknu zase na ten kde mam tu zlatou (i zelenou) čapku a vidim tam zlatou no neni to bug jo a ten druhej duvod a to je taky duvod proč to sem vubec píšu ja to řekl u banky a nations řekl že je to asi bug to by nepsal kdyby viděl tu moji čepku zlatě

ja vlastně ani tak nevim jestli to je bug protože když sem se šel znovu kouknout na jméno tý čapky bilo tam napsano maskovací přilbice tak jestli to neni nahodou tím

nazev učtu Lord Drinian
# 10.7.2008 17.51
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem

Stránky: 1 2

Petersman
uživatel
SZ Mail ICQ
drive se to taky stavalo me se to uz taky stalo ze sis koupil tu zlatou a mel si jakoby utt zelenou a ostatni videli zelenou vim o tom ale nwm jestli to je bug
# 10.7.2008 18.06
Obrázek
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
Je to bug..Gizi nahradil obrázky.Takhle se to stalo i u chobotů.Měl si toho za 259k a ostatní viděli draka za 29ok
# 10.7.2008 18.07
 
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
ty jo tak drahy choboti no nic doufam že to Gizmo co nejdřív vyřeší ta zlatá barva je přecejen hezčí než zelená
# 10.7.2008 18.10
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Petersman
uživatel
SZ Mail ICQ
jj je ale zase to mas za mensi prachy vis co das 2,5 k a mas jakoby zlatou a nezalezi co vidi oni ale co vidis ty takze jakovy 2,5 videlas ale elo by se to spravit taky si myslim....:-O
# 10.7.2008 18.12
Obrázek
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
Divný je že obě sou stejný a každá stojí jinak..2,5k a 5k :Dlol
# 10.7.2008 18.13
 
TheCrims
uživatel
Obrázek
Ve hře: BeHappy
SZ Mail ICQ
to se stává každému

btw: hlásilo se to asi 3x
# 10.7.2008 18.13
Obrázek
Obrázek
Obrázek
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
no ja sice nevim co to je jak když na sebe 2x kliknete tak se nalevo od toho jak tam jekreslená vaše postava je tam nějakej obrazek a když mam tu čapku mam u něj napsano 41
# 10.7.2008 18.15
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Petersman
uživatel
SZ Mail ICQ
nwm pockej spise az si to precte gizi a navic ma pravdu hlasilo se to nejmene 3krat a nic tak aspon ze si to pripomel tim lepe:-)
# 10.7.2008 18.17
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
tak s timhle zkusenost nemam ale pak napiste nade zaver zajimalo by mne kdybych si ji chtel koupit tak at vim kterou....
# 10.7.2008 19.29
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
žiadna zlatá prilba neexistuje, je to desert ( púštny maskáč ) ...
# 10.7.2008 20.14
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Nemluf:Divný je že obě sou stejný a každá stojí jinak..2,5k a 5k :Dlol



ja myslim že ta zelená dá víc odolnosti
# 13.7.2008 13.57
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
nedá každá dá stejně
# 13.7.2008 14.00
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
a kolik teda?
# 13.7.2008 15.08
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Michal Wojnar
uživatel
Obrázek
SZ
no když je krásnější tak to si nemusel ani hlásit a nechat si to (nikdo by to nevěděl)xDxDxD
# 12.12.2008 18.53
 
Dark Smoke
uživatel
Obrázek
SZ
Michal Wojnar: ty demente neobnovuj témata stará 5.měsícu, fakt demence3-(
# 12.12.2008 19.08
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » zeleno žlutá čapka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.