Chmatákov online


Fórum – Ůčet Zopei (fórum)

Fórum » Archiv » Ůčet Zopei (fórum) [zamknuto]

č€rn4-wdow4..
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Rád bych se zeptal za co mám BAN na ůčet Zopei ?? Měl jsem 0% warn. a ničim tak výrazným na BAN jsem se neprohřešil,tak nevydim důvod pro BAN !! Ani nevím zda jsem dostal BAN,ale když napíši nick,heslo tak se mi zobrazí: Tento ůčet je zablokován nebo nějak tak :D Rád bych nějaké rozumné vysvětlení !! Každopádně jestly jsem nějak výrazně porušil pravidla,tak budiž,ale nwm o ničem !! Proto prosím o UN BAN (Ůčet: Zopei) Děkuji :D
# 3.11.2008 22.04
(_._) (_._) (_._)

Stránky: 1 2 3

Fabos111
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Když budete UNBANovat Zopeie, můžete rovnou i mě, Miky.. :) Vůlgarně nemluvím a ten warn mi dal ten gej Naray xD Já už sem slušný hoch :) teda i vždy byl .. ^_^
# 21.11.2008 23.23
ObrázekObrázekObrázekObrázek-Ach, Pane Losos :'(
Acer
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web

č€rn4-wdow4..:NO COMENT !! Mě stejně zajimá názor Mikyho a néé tebe ani nikoho jiného !! Vím že mi Miky ten UN BANNED teď nedá,ale vy se do toho necpěte !!



Nevím proč bych nemohl říct svůj názor. Já se tě nebudu prosit o svolení, abych tu mohl napsat. Takže buť ticho ty!

chiquitka: Promin, ale musím to vyřídit. :-)
# 21.11.2008 23.29
Obrázek
[url]Obrázek[/url]
č€rn4-wdow4..
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Já jsem prostě jednoznačně řekl že mě tvůj názor nezajímá..!! Je mi uplně jedno jestly si tu budeš vyjadřovat nebo ne...Jsi mi ukradenej a já to prostě číst už nebudu !! Čekám jen na názory Mikyho,néé žádného Acera nebo jak !!
# 21.11.2008 23.58
(_._) (_._) (_._)
Acer
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web
Tak ty to v tom případě nekomentuj. Prostě jsem se vyjádřil a basta. Tak si ten můj názor příště nečti.
# 22.11.2008 0.00
Obrázek
[url]Obrázek[/url]

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Ůčet Zopei (fórum) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.