Chmatákov online


Fórum – Ůčet Zopei (fórum)

Fórum » Archiv » Ůčet Zopei (fórum) [zamknuto]

č€rn4-wdow4..
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Rád bych se zeptal za co mám BAN na ůčet Zopei ?? Měl jsem 0% warn. a ničim tak výrazným na BAN jsem se neprohřešil,tak nevydim důvod pro BAN !! Ani nevím zda jsem dostal BAN,ale když napíši nick,heslo tak se mi zobrazí: Tento ůčet je zablokován nebo nějak tak :D Rád bych nějaké rozumné vysvětlení !! Každopádně jestly jsem nějak výrazně porušil pravidla,tak budiž,ale nwm o ničem !! Proto prosím o UN BAN (Ůčet: Zopei) Děkuji :D
# 3.11.2008 22.04
(_._) (_._) (_._)

Stránky: 1 2 3

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Máš prostě BAN pochop to... choval jsi se jak debil máš ho mít

Fakt miluju darebáky co nadávaj typu Jo jasný to kkte demente blbej atp a pak říkaj beee co je s mým učtem ecetera



Naposledy upraveno: 19.11.2008 19.10

# 19.11.2008 17.34
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Mak a tobě je kolik že nesnášíš dětí.:-P3-(
# 19.11.2008 17.36
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Co do toho pleteš kolik mě je? Tohle je o zopeiovi ne o mě

děti jsou často hloupé a nevyspělé tak je používám jako metafora ( nebo metonymii? tohle mi nikdy nešlo). Mno a on nadává spamuje atp a pak žádá o unban = demence
# 19.11.2008 17.38
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Jak mylsíš. Jenže vzhledem k tomu že za dítě považuju (až na těch pár vysokoškoláků a johna:-D(a jestli to vůbec) na chmatu každýho tak mě to uráží. Dítě nemá nic společnýho s vyspělostí a rozhodně to není urážka.;-)
# 19.11.2008 18.47
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Dobrá mistře, budu používat přirovnání "Darebák"
# 19.11.2008 19.09
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web

MAK:
děti jsou často hloupé a nevyspělé tak je používám jako metafora ( nebo metonymii? tohle mi nikdy nešlo). Mno a on nadává spamuje atp a pak žádá o unban = demence



Pěkně jsi se vystihl :-D Sry vtip - no ikdyž xD
# 19.11.2008 20.46
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
č€rn4-wdow4..
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Acer: Neser se do toho..!! Ani pořádně nevíš o co jde a pyskuješ tu !!

MAK: TY si strašně chytrý,dospělí chlapec có ?? Ty si hraješ na strašného machra...!! Jsi hloupej a mě tovje výlevy nezajímaj..Nebudu si to tady na fórku kazit ještě víc,než to mám jen kvůly DMNCi tvého JÁ !!

Jinak...Dostal jsem BAN a nedostanu UN BANNED jen kvůly tomu že mě Miky nemá rád a Narayenko taky ne !! Je to hloupí !!
# 20.11.2008 16.07
(_._) (_._) (_._)
Acer
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web
To byl můj soukromí názor, a ty mi ho rozhodně nevyvrátíš. Jen jsem říkal, co by se ti ještě mohlo stát. A libilo jse mi, jak jsi řek:

č€rn4-wdow4..:Jsi hloupej a mě tovje výlevy nezajímaj..Nebudu si to tady na fórku kazit ještě víc,než to mám jen kvůly DMNCi tvého JÁ !!



Myslím, že to máš horší, než jsi to měl na začátku. :-) Stejnak bych ti ten BAN nechal.
# 20.11.2008 16.42
Obrázek
[url]Obrázek[/url]
č€rn4-wdow4..
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
NO COMENT !! Mě stejně zajimá názor Mikyho a néé tebe ani nikoho jiného !! Vím že mi Miky ten UN BANNED teď nedá,ale vy se do toho necpěte !!
# 20.11.2008 16.53
(_._) (_._) (_._)
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
konec hadek a zacatek konstruktivni DEBATY!
# 21.11.2008 10.44
 
č€rn4-wdow4..
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
konstruktivni DEBATY ?? Tak debatuj...!! lol
# 21.11.2008 10.53
(_._) (_._) (_._)
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
ja nemam o cem debatovat

pro me je situace jasna - Miky rekl, ze ti unban neda, max za pul roku /pokud si dobre pamatuju/ tak co resit :-)

to vy se tu porad hadate jak maly :-)
# 21.11.2008 11.02
 
Da[R]kErS
uživatel
SZ Mail
chiqwuitko:krásně řečený..;-)
# 21.11.2008 13.42
Obrázek

č€rn4-wdow4..
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Mě řekl Miky že mi ho dá až uvidí že se chovám slušně :'( Ale já už nemluvim vulgárně
# 21.11.2008 21.53
(_._) (_._) (_._)
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Zopei : Kdo řekl že tě nemám rád ? Já bych ti ten unban klidně dal. Jenže Miky když už něco udělá, a řekne, tak se to snaží dodržet.
# 21.11.2008 22.34
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Ůčet Zopei (fórum) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.