Chmatákov online


Fórum – Chmatákov

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Chmatákov

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jen tak mě napadlo: Chmat má poměrně velkou komunitu hráčů... Co takhle udělat aby byl chmat v obchodech jak jiné hry? Vím že to je freemonorpg..., ale mohla by se prodávat platinová editace např... Bylo by tam VIP... ( nějakej kod kterej by si dal adminovy a ten by ti dal VIP na učet kterej by si chtěl) byly by tam nějaké mapy/mapa Historie chmatu.. Dále např gizmův autogram :D a třeba vystřihovánka co já vím... Myslím že by bylo dost zájemců a kdyby to bylo za nějakou stovku až dvoustovku( 150-200 bez té věci... )tak by to bylo docela good... Bych si klidně i koupil....

Nebo aspon udělat figurky chmatáků.. Prostě u nějaké firmy si nechat udělat zakázku ( po zjištění o větším množství zájemců) a objednat to tam.. Třeba takového chmatáka na stojánku to by bylo zajímavé mít :D... Nebo aspon trička ty jsou ještě jednoduší zase po větším počtu zájemců to objednat říct cenu a pak by se uvidělo jak to je... ( aspon triko nebo něco)
# 19.6.2007 14.45
 

Stránky: 1 2 3 4 5

DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
loSOS: Přečti si celý průběh diskuse, než začneš odpovídat nesmysly, ok?
# 27.6.2007 20.11
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
Jedině ta figurka se mi zamluvila,ale to jí jako budeš mít furt v bance a ani na ní nešáhneš,protože kam bys jí položil?!
# 29.6.2007 21.18
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
AGENT: ne tu se jednalo o reálně "propagační" předměty.

Ale kvůli daním atp, to nejde realizovat.. Leda by se našel sponzor...
# 29.6.2007 21.24
Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
sponzor mozno niakeho najdem a co mi za to date???
# 29.6.2007 21.32
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Maniak: dobrý pocit, že jsi pomohl chmatu? Jeslti ti to nestačí, tak to si pak nezasoužíš nic.

Ono většinou když někdo nějak vypomůže, tak mu gizmo nějkou odměnu dá, ale pokud si o ní řekneš, jsi u mě IDIOT.
# 29.6.2007 21.38
Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
to bol vtip zabudol som dat smajla tak tu je :-D
# 29.6.2007 21.40
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
maniak:vtip to vubec nebyl jenom si nechtel aby si BD o tobe myslels ze si deb*l...chtel bych videte tebe sponzora:Dmuzes beht rad ze si pomohl chmatu a budes mit dobraj pocit z toho...a jeste se zeptzas jestli neco dostanes...fakt nechapu..
# 29.6.2007 21.44
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Chmatákov

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.