Chmatákov online


Fórum – Chmatákov

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Chmatákov

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jen tak mě napadlo: Chmat má poměrně velkou komunitu hráčů... Co takhle udělat aby byl chmat v obchodech jak jiné hry? Vím že to je freemonorpg..., ale mohla by se prodávat platinová editace např... Bylo by tam VIP... ( nějakej kod kterej by si dal adminovy a ten by ti dal VIP na učet kterej by si chtěl) byly by tam nějaké mapy/mapa Historie chmatu.. Dále např gizmův autogram :D a třeba vystřihovánka co já vím... Myslím že by bylo dost zájemců a kdyby to bylo za nějakou stovku až dvoustovku( 150-200 bez té věci... )tak by to bylo docela good... Bych si klidně i koupil....

Nebo aspon udělat figurky chmatáků.. Prostě u nějaké firmy si nechat udělat zakázku ( po zjištění o větším množství zájemců) a objednat to tam.. Třeba takového chmatáka na stojánku to by bylo zajímavé mít :D... Nebo aspon trička ty jsou ještě jednoduší zase po větším počtu zájemců to objednat říct cenu a pak by se uvidělo jak to je... ( aspon triko nebo něco)
# 19.6.2007 14.45
 

Stránky: 1 2 3 4 5

S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
Časák by se mi líbil nebo něco takovího jak stam psal za 15o až2oo kč bylo by to jednodužší než posílat přes účet přibilo by hodně new hráču,ale to by stálo dost peněz asi něco takového udělat.
# 19.6.2007 14.56
Informace o novém PSP Go.
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
Sry ale nejde tu edit tak treba tu figurku bych si určo koupil a dal k počítači:D a nebo přívěšek na klíče by se mi taky hodil;)
# 19.6.2007 14.56
Informace o novém PSP Go.
Onkuty
uživatel
Obrázek
SZ
Pěkný nápad líbí se mi to nějakou tu sběratelskou figurku chmatáka mít doma !
# 19.6.2007 15.27
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Super v tohhle jsem doufal uživatelé budou mít ještě lepší nápady než já ;) jinak časák taky good nápad a o tom posílání taky bych řekl že to je jednodušší...
# 19.6.2007 15.30
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
NO pokus pěkenj, nápad taky. Realizace pokulhává. Nejlepší způsob jak toto prodávat by byl e-shop.

Jenže sečti si výrobní náklady+ poštovné a navíc to musí být schopno pokrýt VIP a seš hned někde kolem 350kč minimálně ...

JO prodávat věcičky jako přívěšek chmatáka na klíče. Diář chmatákov nebo já nevím co, by nebylo marné. Jenže u těhe věci je pořeba pokrýt výrobní náklady. Kdyby někod mohl zajistit levnější výrobu. Bylo by to ok. Kdby se prodávali tyto věci pa by byla realizovatelná i ta edice, ale samostatně ne. A jak říkám, někdoby musel zasponzorovat výrobu.
# 19.6.2007 15.45
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
No však při velkém množství lidí by se zeptalo na cenu a pak by se řekla a ostatní by řekli jestli ano nebo ne... ( chcou nechcou)
# 19.6.2007 16.01
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Edit: Poštovné by se platilo k tomu....
# 19.6.2007 16.02
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Realizace je fakt skoro nemožná. Navíc distribuovat Chmat na CD ani rozumně nejde, protože za chvíli byste si museli stejně stáhnout novou verzi.
# 19.6.2007 16.09
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
No to je vlastně fakt ale třeba časák s nějakým velkým odkazem na hl.stránce plus do toho časáku nějaké plánující se news a nebo co vše si za příspěvek můžeme koupit atd...Pak nějaké obrázky(screenshoty)vtipy třeba něco s chmátákovem společného atd...nebo soutěže pak klany jaké se za poslední měsíc založili o kolik se zvíšil počet lidí od té doby co se prodává časopis atd...
# 19.6.2007 17.05
Informace o novém PSP Go.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Toto má být na webu. Nehledě na to, že kolik lidí schopných něco takového udělat tady je?? A navíc by to nikdo nekupoval. A zjistit si, co všechno je potřeba k vydání časopisu.

A pak- víš jaký je rozdíl mezi přízpěvkem a výtěžkem z pordeje "časpopisu"??
Z časopisu se musí odevzdat daň státu....
# 19.6.2007 17.31
Obrázek
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
No miky s tou aktualizací, realizace je sice skoro nemozna, ale slo by
to tak, že by se proste po nainstalovani hry delaly aktualizace sami,
dalsi narok na provedeni...

Jinak figurky neni nejhorsi napad
To BG:Ta výrobní cena není tak hrozná...
# 19.6.2007 17.33
 
Gizmo
autor hry
SZ
To fakt nejde, uz kvuli danim a zivnosti.
# 19.6.2007 17.39
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
To je pravda o tom CD ale co ty přívěšky?
# 19.6.2007 18.21
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Maku: přečti si post, který napsal gizmo nad tebou. Nemůžeš začít "jen tak prodávat"
# 19.6.2007 18.42
Obrázek
Olaf Kolcik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nemám
SZ Mail
a ohledne tech tricek, sefik myho labelu obednaval naky trika z velkym napise Extro na zadech a ve predu malynkym napiskem BiG Bo$$ a stalo to 350 triko, je to fakt dost problem... + postovny = min. 400,- na triko...
# 19.6.2007 19.00
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Chmatákov

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.