Chmatákov online


Fórum – trapna otazečka(y)

Fórum » Archiv » trapna otazečka(y) [zamknuto]

Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
hele potřebuju vědět jak se da skillit odolnost když du na muj red ucet všichni mě furt rekillujou a ani 1% a slyšel jsem že to de jen střelnejma zbraněma nebo něco takoviho

jo a ještě něco hledal jsem to ale nenašel takže mi to nemusíte vysvětlovat stačí když řekne kde to je napsano takže k věci:co všechno potřebuju na opravu zbraní,kolik zručnost a výroba,a jak je mam opravit??



Naposledy upraveno: 12.10.2008 21.18

# 12.10.2008 21.07
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)

Stránky: 1 2

Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype

juramraz:Odolnost jde skillovat střelnýma a loveckýma zbraněma...
Zbraně opravíš dole ve 4. městě... V ruce máš šroubovák a dílky přetahuješ na rozbitý předmět...;-)



a nic víc k tomu nepotřebuju??
# 31.10.2008 16.33
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
ne
# 8.11.2008 19.04
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » trapna otazečka(y) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.