Chmatákov online


Fórum – trapna otazečka(y)

Fórum » Archiv » trapna otazečka(y) [zamknuto]

Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
hele potřebuju vědět jak se da skillit odolnost když du na muj red ucet všichni mě furt rekillujou a ani 1% a slyšel jsem že to de jen střelnejma zbraněma nebo něco takoviho

jo a ještě něco hledal jsem to ale nenašel takže mi to nemusíte vysvětlovat stačí když řekne kde to je napsano takže k věci:co všechno potřebuju na opravu zbraní,kolik zručnost a výroba,a jak je mam opravit??



Naposledy upraveno: 12.10.2008 21.18

# 12.10.2008 21.07
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)

Stránky: 1 2

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Dykou , kulem , mecem , katanou atd musis killit hrace , ked rekillujes tak by som rekilloval v pk alebo vezenskem tam nikto nechodi :D
# 12.10.2008 21.10
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
sorry chtěl jsem napsat odolnost hned to upravim
# 12.10.2008 21.17
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
Denker
uživatel
SZ
Všechna zbraněma ale dýkou, kůlem ne;´)
# 12.10.2008 22.14
 
Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Musí do tebe někdo střílet střelnou, protože sečnýma to nikdy nefungovalo, nevím jak je tomu teď. ;)
# 12.10.2008 22.55
Obrázek

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Mno....Můžeš to skilovat jako REDka,ale problém je že jsi se teď přuznal k REKILLU ;-):D
# 13.10.2008 13.17
 
Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
nepřiznal ja řekl že když jsem se lognul na redku tak mě VŠICHNI REKILLOVALI a ja jsem svuj učet nerekilloval ja sem to skillil jinkak (duvod neprozradim)

k těm střelným zbraním patří i kuš a luk??
# 13.10.2008 16.06
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Jo i luk i kus proste to co je na naboje nebo sipy;-)
# 13.10.2008 16.11
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
aha takže: když je zakázáno rekillovat je zakázáno nechat se rekillovat?:-[
# 13.10.2008 16.30
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Jj , a ide to sipamy ? viem ze to predtym islo ale teraz sme s kamosom proste uplne mrte sipov a ziadny skill tak neviem no
# 13.10.2008 17.57
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
a jak se daj opravovat ty zbraně
# 27.10.2008 18.16
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
Pk_SmisS
uživatel
Obrázek
Ve hře: nepřispívám sem chudí
SZ ICQ
de to jen střelnou zbraní
# 27.10.2008 18.18
SPARTA Fůůůj kecam [Sparta oléééé
Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
odpoví mi sakra už někdu na tu druhou otázku :twisted::twisted::evil::evil:
# 27.10.2008 21.23
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
h4rdy
uživatel
Ve hře: hard,wurmishek
SZ Mail ICQ Web
ne:D
# 31.10.2008 12.13
 
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Nejlepší rekilovat bílím ale pak tě to hodně stojí...
# 31.10.2008 13.10
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Odolnost jde skillovat střelnýma a loveckýma zbraněma...
Zbraně opravíš dole ve 4. městě... V ruce máš šroubovák a dílky přetahuješ na rozbitý předmět...;-)
# 31.10.2008 13.40
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » trapna otazečka(y) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.