Chmatákov online


Fórum – Další učet si už nemužete založit

Fórum » Archiv » Další učet si už nemužete založit [zamknuto]

Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
pořát mi to píše asi 6x sem to přepočítával a vždycky mě vyšlo že jsem si založil 7 učtů a počítal jsem s rezervou že sem se mohl seknout o 5 učtů a stejně bi vyšlo jen 12 řikali ste že se da založit jen 20 učtu a ja si potřebuju (no spíš chci) založit lovce abych mohl ochočovat ale píše mi to tohleto takže podle mě GM znají mojí IP adresu takže se na to prosím podívejte ten učet chci opravdu založit.
# 15.10.2008 20.15
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)

Stránky: 1 2

lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
s nikym kdo hraje chmat nemam stejnou IP víc sem si jich určitě nezaložil a těch 20 účtů sem viděl asi před rokem na foru když se o něčem hadali tak to tam gizmo napsal

BTW:jsem Lordík Drinian
# 16.10.2008 18.45
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype

Bajo:ja mam 2 účty a to mi stačí



ty 2 učty jsi myslil BajoOo a Collapse že? ale zapoměl jsi napsat že máš jěště dalších nejméně 8 ůčtu typu:asdfmajksfhajs lol
# 18.10.2008 22.05
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
keď pridáš nulu :p
# 18.10.2008 22.06
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
jo sorry překlep :D
# 18.10.2008 22.07
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Další učet si už nemužete založit [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.