Chmatákov online


Fórum – Další učet si už nemužete založit

Fórum » Archiv » Další učet si už nemužete založit [zamknuto]

Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
pořát mi to píše asi 6x sem to přepočítával a vždycky mě vyšlo že jsem si založil 7 učtů a počítal jsem s rezervou že sem se mohl seknout o 5 učtů a stejně bi vyšlo jen 12 řikali ste že se da založit jen 20 učtu a ja si potřebuju (no spíš chci) založit lovce abych mohl ochočovat ale píše mi to tohleto takže podle mě GM znají mojí IP adresu takže se na to prosím podívejte ten učet chci opravdu založit.
# 15.10.2008 20.15
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)

Stránky: 1 2

aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Až mně odbanují tak já ti klidně založím učet.;-)
# 15.10.2008 20.16
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

Archeolog
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ Web
Ja ti založim klíďo teď mam 18 ještě :-D

Do hry totiž nelezu
# 15.10.2008 20.16
Lidi kterých si vážím
Gizmo,Narayenko,Coca-Cola,Tým Chmatákov,
Zopei,a ostatní
Obrázek
Obrázek
Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
no jo ale kde mam vzít jistotu že se mi na ten učet nevloupate
# 15.10.2008 21.10
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Proč bych to dělal?
# 16.10.2008 6.55
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

Michal123.V
uživatel
SZ
Proboha....si změníš heslo ne ? ... ježiš
# 16.10.2008 6.59
 
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ty nebud chytrej když si nejde změnit heslo omg...
# 16.10.2008 6.59
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

Montik_obnova2
uživatel
SZ
já vytvořil asi 50 učtu nwm co je na tom a navíc si je máte šetřit spravně by vám měl stačit 1 učet ;-)
# 16.10.2008 11.43
 
Zeu
zablokován
Obrázek
Ve hře: Zeu
SZ
Nejlepší je si udělat 2 učty... 1x řemeslník 1x mystik nebo bojovník nebo ostatní povolaní
# 16.10.2008 12.00
Každej má chybu jen jeden MOD jích má vic
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
ja mam 2 účty a to mi stačí
# 16.10.2008 13.26
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
no jo ale jeden mi zrušili 2x se mi stalo že jsem se překlikl s povoláním a na jeden sem zapoměl heslo a navíc 7 učtů potom si asi ještě aspon jeden založit mužu ne3-(

mohl by se k omu prosím vyjádřil někdo jiný jesště
# 16.10.2008 14.10
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
Fabos111
uživatel
Obrázek
SZ Mail
A co je za problém, neumíš číst? Další si už prostě založit nemůžeš 3-(
# 16.10.2008 15.14
ObrázekObrázekObrázekObrázek-Ach, Pane Losos :'(
Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
ja jen řikam že je to divný když si založim 7 učtů tak by to nemělo psát3-(
# 16.10.2008 16.16
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
Montik_obnova2
uživatel
SZ
hhmm...a tak co říkals že by ti stačily 2 učty snad né? tak co to tu zas meleš?3-(
# 16.10.2008 16.17
 
Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
hele mě nejde o to že si nemužu založit novej učet přinejhorším si ho založim na jinym PC ale de mi hlavně o to aby se to vyřešilo když jsem si založil 7 učtů tak tu nekérujte že mi mají stačit 2 učty když si jich spravně mužu založit 20 účtů takže ja chci jen abi se to vyřešilo3-(:evil:;-):-[:-!
# 16.10.2008 16.24
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
Fabos111
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Kde je psáno, že jich můžeš založit přesně 20? Třeba sis jich založil víc nebo tvůj bratr či kdo nebo máš s někým stejnou IP 3-(
# 16.10.2008 17.59
ObrázekObrázekObrázekObrázek-Ach, Pane Losos :'(

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Další učet si už nemužete založit [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.