Chmatákov online


Fórum – Anketa–hráči

Fórum » Archiv » Anketa-hráči

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Takže jelikož mě to celkem zajímá, tak bych se vás chtěl zeptat na to, co vás na hráčích Chmatákova nejvíc štve. Nepište zde nic jiného jen příspěvky s odpovědí na tento topik. ;) Samozdřejmě vím, že všichni hráči nejsou takoví a tak se tedy tento topik týká jen a pouze těch nenapravitelných.

Mně osobně na hráčích štve:
1. Lhaní a to tu vidíme celkem často. ( Např. někdo tvrdí, že hraje xxx roků a přitom, když se ho na něco zeptáte ze starších verzí, tak vám neumí odpovědět a popřípadě špatně, nebo také asi častější, když někdo něco udělá nebo je AFK, rekiluje atd... vždy se z toho nějak vymluví. )

2. Vulgarismus ( Toto slyšíme/slyšeli jsme ve hře xxx krát za den i přesto, že v pravidlech je jasno napsáno, že se nemá mluvit vulgárně. )

3. Nefér hra ( Někdo si dá z někým duel, protože si na něj strašně vyskakoval a ten co si otvíral slušně řečeno nejvíc hub* pokud prohrával vždy odlogl jako zbabělec, ale naštěstí v nové verzi už Gizmo proti tomu udělal opatření. Dále mě štve na hráčích t, že neberou ohledy na slabší takzvaně třeba bojovník, mystik, lovec si dovolí bezdůvodně na řemeslníka, který se téměř nijak nedokáže bránit a napadnou ho jen třeba kvůli dobrým věcem, nebo hůře jen tak pro pobavení. )

4. AFK ( Kdysi trochu už později se ve hře nějak roz´šíril program " autoklik" a pár AFK se sem tam našlo, ale vždy jste je zabili, posbírali věci, které lagovali server, nebo správci DJ Miky občas koukli do hry vyhodili je, nebo snížili skily atd.. a byl klid, ale dnes od té doby co každý začal používat GMOUSE, tak na každém rohu vidíte AFK a jelikož správci nemůžou se neustále jen věnovat hře a dmntům, který si ze hry dělají holubník, tak většinou z toho vždy vyklouznou a tím pádem se nebojí být AFK klidně znovu . )

5. Organizace ( Někdy se stane, že se někdo dostane do organizace a vše probíhá v pohodě, dělá to co má atd..., ale pak za druhý svůj účet už třeba dělá vše co je proti pravidlům dané organizace, kiluje, rekiluje, nadává, spamuje atd... )


Věci, které mi na hráčích vadí je ještě poměrně dost, ale to by tu bylo ještě na několik hodin, které můžu strávit lépe.

Tato jakoby anketa nenaráži nikoliv na hru, protože jak jistě všichni víme nová verze bude mít různé opatření atd..., ale navazuje jen čistě na hráče "nynější verze". ;)

Po té jak zde bude více příspěvků, tak kdyžtak zhodnotím na 3 místa, co vám nejvíc na hráčích Chmatákova vadí.;)



Naposledy upraveno: 3.9.2008 13.51

# 3.9.2008 13.36
Simulátory všech kategorií.

Stránky: 1 2

chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
aspire: taky za to warning dostal :-)
# 3.9.2008 15.45
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Anketa-hráči

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.