Chmatákov online


Fórum – Anketa–hráči

Fórum » Archiv » Anketa-hráči

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Takže jelikož mě to celkem zajímá, tak bych se vás chtěl zeptat na to, co vás na hráčích Chmatákova nejvíc štve. Nepište zde nic jiného jen příspěvky s odpovědí na tento topik. ;) Samozdřejmě vím, že všichni hráči nejsou takoví a tak se tedy tento topik týká jen a pouze těch nenapravitelných.

Mně osobně na hráčích štve:
1. Lhaní a to tu vidíme celkem často. ( Např. někdo tvrdí, že hraje xxx roků a přitom, když se ho na něco zeptáte ze starších verzí, tak vám neumí odpovědět a popřípadě špatně, nebo také asi častější, když někdo něco udělá nebo je AFK, rekiluje atd... vždy se z toho nějak vymluví. )

2. Vulgarismus ( Toto slyšíme/slyšeli jsme ve hře xxx krát za den i přesto, že v pravidlech je jasno napsáno, že se nemá mluvit vulgárně. )

3. Nefér hra ( Někdo si dá z někým duel, protože si na něj strašně vyskakoval a ten co si otvíral slušně řečeno nejvíc hub* pokud prohrával vždy odlogl jako zbabělec, ale naštěstí v nové verzi už Gizmo proti tomu udělal opatření. Dále mě štve na hráčích t, že neberou ohledy na slabší takzvaně třeba bojovník, mystik, lovec si dovolí bezdůvodně na řemeslníka, který se téměř nijak nedokáže bránit a napadnou ho jen třeba kvůli dobrým věcem, nebo hůře jen tak pro pobavení. )

4. AFK ( Kdysi trochu už později se ve hře nějak roz´šíril program " autoklik" a pár AFK se sem tam našlo, ale vždy jste je zabili, posbírali věci, které lagovali server, nebo správci DJ Miky občas koukli do hry vyhodili je, nebo snížili skily atd.. a byl klid, ale dnes od té doby co každý začal používat GMOUSE, tak na každém rohu vidíte AFK a jelikož správci nemůžou se neustále jen věnovat hře a dmntům, který si ze hry dělají holubník, tak většinou z toho vždy vyklouznou a tím pádem se nebojí být AFK klidně znovu . )

5. Organizace ( Někdy se stane, že se někdo dostane do organizace a vše probíhá v pohodě, dělá to co má atd..., ale pak za druhý svůj účet už třeba dělá vše co je proti pravidlům dané organizace, kiluje, rekiluje, nadává, spamuje atd... )


Věci, které mi na hráčích vadí je ještě poměrně dost, ale to by tu bylo ještě na několik hodin, které můžu strávit lépe.

Tato jakoby anketa nenaráži nikoliv na hru, protože jak jistě všichni víme nová verze bude mít různé opatření atd..., ale navazuje jen čistě na hráče "nynější verze". ;)

Po té jak zde bude více příspěvků, tak kdyžtak zhodnotím na 3 místa, co vám nejvíc na hráčích Chmatákova vadí.;)



Naposledy upraveno: 3.9.2008 13.51

# 3.9.2008 13.36
Simulátory všech kategorií.

Stránky: 1 2

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Založil jsi to 3x :-D
# 3.9.2008 13.39
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Jj vím, nwm čím to, ale už jsem požádal Chiquitku o smazání těch dvou ostatních. ;):)


chiq: smazano ;-)



Naposledy upraveno: 3.9.2008 13.40

# 3.9.2008 13.40
Simulátory všech kategorií.

tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Asi klikl omylem 3x na odeslat.
# 3.9.2008 13.40
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
to nereste ale vyjadrujte se k topiku...ja souhlasim zevsim co m!key napsal vse je pravda ale hlevne mi vadi nekteri kileri kdyz nic neudelam jen projdu kolem neho a uz na mne neco vytahuje... to je i celkem neprijemny a proto prosim aby se to vse nestavalo tek casto a zkuste se vsichni pojednon zemyslet nad sebnou...
# 3.9.2008 13.43
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Celkem bych byl rád, kdyby si to tito hráči přečetli a zkusili se polepšit do nové verze a chovali se tam slušně, protože byhc byl celkem rád kdyby Chmatákov byl aspoň trochu takoví jako dřív ( i když dnes už to asi možné nebude ), že sis tam přišel třeba jenom pokecat s kamarády a né, aby si se jenom přihlásil a už se nervoval kvuli nějakým hráčům.
# 3.9.2008 13.47
Simulátory všech kategorií.

chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
m!key: precist si to muzou ale zadne ponauceni si z toho nevezmou.. ver mi.. vetsine hracu je jedno, co si kdo o nich mysli, na forku obtezujou, nadavaj a kdyz jim nekdo neco rekne pripadne da warning (uz taky udeluju xD) jeste si stezujou a placaj nesmysly - jako, ze moderatori neuznaj svoji chybu a ze my jsme ti spatni...

krucinal, tohle me stve xD
# 3.9.2008 13.52
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
myslim jsi pokud byl nekdo zvolen modem tak jsi myslim ze uz neco vi a vi jak na to a pod. vi zaco davat waring a podobne...toto ani neresim kdybych ho dostal dostal bouzel moje vizitka...a prece jenom mood tu je od toho aby to hlidal tak hlidej chigitko....
jinak jis myslim ze se nepolepsi ani ti kteri to precnou a uz ted nevi co jsi vlastne cetly...
# 3.9.2008 14.13
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Štvě mě vše.
# 3.9.2008 14.15
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Blacky12
uživatel
Obrázek
Ve hře: Blacky12
SZ ICQ
na chmatakoch mi vadi ze su strasne chamtivi co teraz hraju ultimu online neco mi padne na zem a povim vratte to a hned ti to davaji na chmate to kazdy zapira ze to vzal na ultime maji cca 40GM ktere maji nektere prava ale su to line nad 18+ a tam ked je nekdo afk tak ho daju do  vezeni a ten skill mu znizia na 0 a nekdy i vic skillu ktere su podobbe tomu co delal afk a to si pak hrac zapameta a po 3. prestupakch je zmazan ucet a hrac si musi skillovat dalsi...
# 3.9.2008 14.22
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Demeter
uživatel
Obrázek
SZ
taka picovavina anie neviem co to je ! [daj mi sane ten pojebanz Warning uy ma stim serete vieto nieco ine len davat warningi dopice !

Narayenko:\\ přání splněno
# 3.9.2008 14.26
<--------------->Majesty123 Nema ViP a je to dement <--------------->Majesty123 Nema ViP a je to dement
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Blacky12: Kdyby to takhle bylo ve Chmatákově tak by to bylo teda fajn. GM by sice tolik nemuselo být, stačilo by tak jak teď 2-3, ale aby byly více aktivní. Ti nový pravda jsou přísní, a vím chodí také do práce nebo do školy, ale k čemu to je když jsou minimálně aktivní aby někdo čekal např. z Chmazky na svůj skin a také možnost psaní systémovek atd... více jak 2 týdny, je celkem blbí a hráči si pak udělají o každém svůj obrázek. Jediný takoví vcelku aktivní správce je správce 2 tuším a pokud je Chmatmaster správce tak pak i on. Ale u správců by bylo lepší, kdyby se i ve hře častěji vyskitovali tak jako kdyis Miky i když dneska to je fakt otrava, když deset lidí jej začne otravovat.
# 3.9.2008 14.34
Simulátory všech kategorií.

Blacky12
uživatel
Obrázek
Ve hře: Blacky12
SZ ICQ
kukni si to na you tube.com napis tam Ultima Online a mas tam kopuu videii ale tohle sem uz nepisme miimo tema m!key to nechtel tak aby sme nedostali varning
# 3.9.2008 14.39
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Bliding Killer
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber(Psycho)
SZ ICQ Jabber Skype
mne sa na CH nepaci ze si tu sami killeri afk-ari a chamtivi ludia ja pomaham newbilon dam chk klobuk chobot atd a ostatny ich vidia zavolaju dakam kde neplat obrana kilnu ich a maju po veiach
# 3.9.2008 14.44
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Mimo téma:Nedává se warning za setjný či hodně podobný avatar?Že demeter má stejný avatar jako já skoro kopírant hnusnej

Jinak k tematu s evyjádřim později
# 3.9.2008 15.23
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Blacky12
uživatel
Obrázek
Ve hře: Blacky12
SZ ICQ
davaj se warningy nary zalozil topic kde to mas vsecko popysane
# 3.9.2008 15.42
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Anketa-hráči

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.