Chmatákov online


Fórum – Takže znova...

Fórum » Archiv » Takže znova... [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Kernoll mi řekl,že mám založit malí topic,ve kterém bych se obhájil a podle toho se pak bude řešit můj warning a mělo by se řešit i nějaký trest pro pány Narayenka a Maniaka !! Takže to bylo asi takhle? Psaly jsme něco do nějakého topicu a Naray mi napsal,že prej nemám pravdu a že ještě jednou něco do toho topicu napíšu,tak že mi dá warning !! Načež já jsem reagoval tak,že jsem mu napsal že mě už štvě,že mi dává warning za uplné kraviny atd..A že prostě dostane,protože moje síla a trpělivost už vypršela..O 5 minut později mi přišla PMka od Maniaka,cituji:

Byl Vám zvýšen stupeň varování o 20 % na nynějších 85 % z důvodu:

Keď ti hovoríš ,že Naray dostane cez hubu som zvedavý ako dočiahneš sem...


No v tu chvíly jsem si řekl,že prostě todle neni zpravedlivé !! No a myslíte vy,že je ?? Tak jsem založil topic ve kterém jsem se prostě musel vyjádřit tak,že jsem se neudržel a upustil jsem pár vulgárních slov !! No..Jen bych rád dostal odpověd no to,co jsem udělal tak hrozného,že jsem dostal warning za výhružku co se ani netýče hry !! Rád bych,aby to rozhodl,někdo kdo je zpravedlivý,nejlépe DJ miky i když ten stejně uzná Narayenkovi výmluvy,protože ho má radši než mě a asi to jsou kamarádi,takže mám asi smůlu !! I tak bych chtěl,aby se k tomuto topicu vyjádřily všichni,co stím mají něco společného !! Myslím si,že moje obhajova je slušná a také bych řekl,že prostě jsem dostal warning za uplnou kravinu !!
# 2.9.2008 21.36
 

Stránky: 1 2

martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
Zopei: a ty si malé decko z mozgom ešte menšieho a chyba nastala u tvojich rodičov v posteli takže by som sa zdržiaval reči lebo sa zbytočne zhadzuješ



Naposledy upraveno: 2.9.2008 22.00

# 2.9.2008 21.48
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Neo__Cortex
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ

martyks:horšie veci ? veď ta najhoršia je vaša demencia takže sa staráme


hele nezacinej tady stoho delat konflikty jo??? dopadlobyto jako vzdycky Hraci Warningy na 100 a Moderatoři zase nic a mne nastvalo u Resi že proste zalozim to co mi pise afro ze mne zbijew a pod a hned cely tema o tom ze zamnou prijedou a zbijou mne já jim rekl at prijedou ze mnejeto jedno ze mne stejnak nepoznají ,,, a hned 100% Warningu a duvod byl nakej dementní ani nevím už jaký takže jako to proste by bejt taky nemnelo dostat 100% za to ze ONI mne vyhrozujou já jim jen řikám at prijedou žejeto moje vec noo, neřeknu tak 20% jako nakí upozornení (Chovej se slusneji) ale 100% :-! hlupe no
# 2.9.2008 21.48
Obrázek
BráááCHOvééé
Obrázek
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype

martyks:Zopei: a ty si malé decko z mozgom ešte menšieho a chyba nastala u tvojich rodičov v posteli takže by so msa zdržiaval reči lebo sa zbytočne zhadzuješ


Ty jsi trapáček..Zase urážíš !! A todle má být zpravedlivý moderátor ? Todle ? Vždyť jsetly já se chovám a vyjadřuji vulgárně a neslušně,tak co potom dělá on ??
# 2.9.2008 21.50
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Pre všetkých:V pravidlách sa píše ,že porušovanie platných zákonov Českej republiky je zakázané.A stavím sa ,že k nim patrí aj vyhrážanie.Mne je jedno ,či ja vyhráža verejne na fóre alebo PMkou.Porušuje pravidlá?Porušuje.



Naposledy upraveno: 2.9.2008 21.52

# 2.9.2008 21.52
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
pokiaľ si zrovna vtej mojej citovanej reakcí našiel vulgarizmus tak to máš taký talent že môžeš veštit a zase si sa raz zhodil
# 2.9.2008 21.52
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Maniak10:Pre všetkých:V pravidlách sa píše ,že porušovanie platných zákonov Českej republiky je zakázané.A stavím sa ,že k nim patrí aj vyhrážanie.Mne je jedno ,či ja vyhráža verejne na fóre alebo PMkou.Porušuje pravidlá?Porušuje.


Jako byhc o tom ve vedlejším zamčeným topicu nemluvil. Musíš to brát s nadhledem.
# 2.9.2008 21.55
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Neřeš to..Já si o tobě myslím své a ty také !! A už je mi opravdu jedno jaký máš narážky a co si myslíš...Jsi pro mě buran..A nemám náladu se zase nějak hádat..Mě to dneska stačilo...Jediný inteligentní člověk po dnešku z vás všech je Kernoll a Dieres..!! Vždy nemám pravdu a nekdy taky melu kraviny,ale dneska jsem mělc pravdu já a moderátor jako je Naray,15ti letý kluk co by měl vědět,se zachoval jako uplný vůl !!
# 2.9.2008 21.56
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Kernoll:Sorry toto som nepochopil...
# 2.9.2008 21.56
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Vy si pak všichni myslíte,že když jsem se jednou zachoval jako DMNT,tak že už pak nikdy nemohu mít pravdu !! Je to tak !! Pak už ani neberte ohled na to,že jsem dostal trest za něco,za co jsem neměl dostat !! Už jen obhajujete kamarády a sere*e na pravidla !!



Naposledy upraveno: 2.9.2008 22.00

# 2.9.2008 21.59
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Zopei:To o Kernollovi a D hovoríš len preto,že sa ťa zastali (tým ich nechcem uraziť).Nadával som ti niekedy?Nie.Buzeroval som ťa niekedy?Nie.Škodil som ti niekedy?Nie.Jak ti mne a mojim kamošom tak ja tebe.Nemienim sa tu s tebou hádať a držím sa svojho názoru že som ti ten warn pridal právom.A aj tak čo tu riešiš?Warning máš dole tak buď rád,že si rád.
# 2.9.2008 21.59
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Maniak10:Kernoll:Sorry toto som nepochopil...


Že děti mají tendence přehlížet takový věci jako zákony a to je jedna z věcí který se ještě učí. jistě za vyhrožování bych mu třeba "Varovných" 5% dal ale nepřeháněl bych to. Kdyby třeba měl námitky tak mu to vyzsvětlím, sundám 4% a varuju ho že příště to bude třeba za 30%:)
# 2.9.2008 22.01
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
A co že mám warning dole ?? Mě nese*e warning,ale zpravedlnost !! Vy !! Vy jste udělaly chybu a nejste natolik silní,aby jste to uznaly ;-) Tak se teda nebudeme hádat,tak už mi radši na moje posty neodepisuj,,Ani na tento !!
# 2.9.2008 22.02
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Tudíž to tu můžeme zamknout.
# 2.9.2008 22.04
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Takže znova... [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.