Chmatákov online


Fórum – Takže znova...

Fórum » Archiv » Takže znova... [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Kernoll mi řekl,že mám založit malí topic,ve kterém bych se obhájil a podle toho se pak bude řešit můj warning a mělo by se řešit i nějaký trest pro pány Narayenka a Maniaka !! Takže to bylo asi takhle? Psaly jsme něco do nějakého topicu a Naray mi napsal,že prej nemám pravdu a že ještě jednou něco do toho topicu napíšu,tak že mi dá warning !! Načež já jsem reagoval tak,že jsem mu napsal že mě už štvě,že mi dává warning za uplné kraviny atd..A že prostě dostane,protože moje síla a trpělivost už vypršela..O 5 minut později mi přišla PMka od Maniaka,cituji:

Byl Vám zvýšen stupeň varování o 20 % na nynějších 85 % z důvodu:

Keď ti hovoríš ,že Naray dostane cez hubu som zvedavý ako dočiahneš sem...


No v tu chvíly jsem si řekl,že prostě todle neni zpravedlivé !! No a myslíte vy,že je ?? Tak jsem založil topic ve kterém jsem se prostě musel vyjádřit tak,že jsem se neudržel a upustil jsem pár vulgárních slov !! No..Jen bych rád dostal odpověd no to,co jsem udělal tak hrozného,že jsem dostal warning za výhružku co se ani netýče hry !! Rád bych,aby to rozhodl,někdo kdo je zpravedlivý,nejlépe DJ miky i když ten stejně uzná Narayenkovi výmluvy,protože ho má radši než mě a asi to jsou kamarádi,takže mám asi smůlu !! I tak bych chtěl,aby se k tomuto topicu vyjádřily všichni,co stím mají něco společného !! Myslím si,že moje obhajova je slušná a také bych řekl,že prostě jsem dostal warning za uplnou kravinu !!
# 2.9.2008 21.36
 

Stránky: 1 2

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Myslím , že už by to snad stačilo ne?Zopei jsi fakt kámoš , ale nemá cenu pořád takhle bojovat...Zkus to vyřídit s těmi dotyčnými řes PMku

Jo a jen: Ono by se to takhle nezhroutilo kdyby jsi to řekl aspoň trochu slušně.Ty hned začneš nadávat atd...Nic proti tobě nemam jsi kámoš abys jen věděl



Naposledy upraveno: 2.9.2008 21.39

# 2.9.2008 21.38
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
ty sa sa mu tiež vyhrážal za pizdovinu takže ste pre teba vtom lepšom svetle natom aj tak rovnako
# 2.9.2008 21.38
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Neo__Cortex
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
tak todle jestli psal maniak tak to se dost zmnenil prezty pradniny !!! to by se teda mnelo řesit mooc využívají toho že mají prava moderatoru :evil:
# 2.9.2008 21.38
Obrázek
BráááCHOvééé
Obrázek
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Už jsem to řešil..Hele..Oni prostě neumí přiznat chybu !! A to je prostě moc...Moderátor by měl být zpravedlivý a néé tak neomalený jako oni dva !!

Cortex: Využívají,a jestly budou stále moderátoři,tak ještě dlouho využívat budou !!



Naposledy upraveno: 2.9.2008 21.40

# 2.9.2008 21.39
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Ako som písal.Vyjadriť sa môžeš keď nikoho neurážaš nevyjadruješ sa vulgárne,nikomu sa nevyhrážaš a podobne



Naposledy upraveno: 2.9.2008 21.40

# 2.9.2008 21.39
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Konečně stížnost napsána normálně, takže se k tobě můžu chovat slušně.

Tvoje warningy odemě byli zasloužené.(U každého je napsáno cos dělal).

Kdyby jsme ti warning sundali (To co si dostal od Maniaka), tak bys to zas nabral jiným trestem.(Např. nepřetržité šíření OT a nadávání).

Pokud někdo potrestá mě či Maniaka tak udělá chybu, protože my jsme jedni z nejaktivnějších moderátorů na fóru (tudíž nás nemá nikdo rád).

Úznám chybu, ale včem? V tom že jsem ti dal warning za to, že jsi porušil některé z pravidel ?



Naposledy upraveno: 2.9.2008 21.41

# 2.9.2008 21.39
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Neo__Cortex
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
jo přesne tak taky myslim že i moderátoři zneuzivaji svejch práv mistotoho abyse starali o jine a horsi veci
# 2.9.2008 21.40
Obrázek
BráááCHOvééé
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Dotyční to nevyřeší. Evidentně ještě nedospěli do fáze kdy si dokáží věci vyřešit potichu a vs soukromí. já jsem pro strhnutí 20% a omluvu Maniaka. To od něj bylo celkem neprofesionální.

Naray kecy prdy mašličky. nejaktivnější se nerovná tomu že ldoknete každou blbost. někdy mám pocit že se snažíš držet svoji posthunterskou konkurenci na uzdě a sám si huntíš což je podle toho cos říkal v boleslavi tvoje oblíbená zábava na foru.:/



Naposledy upraveno: 2.9.2008 21.42

# 2.9.2008 21.40
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Souhlasím , že někteří nejmenovaní moderátoři nevyslechnou co si onich my nemodi myslíme , ale s tim nic neuděláš.Zkus když jim už "nadáváš"Tak slušně a né ty h*vado,ko*ote atd...
# 2.9.2008 21.41
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
horšie veci ? veď ta najhoršia je vaša demencia takže sa staráme
# 2.9.2008 21.41
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Neo__Cortex
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ

Narayenko:Konečně stížnost napsána normálně, takže se k tobě můžu chovat slušně.

Tvoje warningy odemě byli zasloužené.(U každého je napsáno cos dělal).

Kdyby jsme ti warning sundali (To co si dostal od Maniaka), tak bys to zas nabral jiným trestem.(Např. nepřetržité šíření OT a nadávání).

Pokud někdo potrestá mě či Maniaka tak udělá chybu, protože my jsme jedni z nejaktivnějších moderátorů na fóru (tudíž nás nemá nikdo rád).

Úznám chybu, ale včem? V tom že jsem ti dal warning za to, že jsi porušil některé z pravidel ?


no hele potrestat no jak se to dá říct přeba vám aspon říct abyste nawarningovaly zakazdej post na forum :-|
# 2.9.2008 21.42
Obrázek
BráááCHOvééé
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Udělám mu radost, ztrhnu mu warning na 0. Ale zas mi udělej radost ty, když příště porušíš pravidla, a dostaneš warning, nepiš mi PM že jsi udělal jen to a to. (Je totiž jedno jaké pravidlo někdo poruší, prostě se nějaký poruší).



Naposledy upraveno: 2.9.2008 21.45

# 2.9.2008 21.43
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Zase prostě nepřiznají chybu :D:D Prostě jste malé děcka v těle puberťáka co neví,za co má dát warning a za co ne !! Trest pro ně nebude,a tak je to zbytečné rozebírání..Zase na to všichni zapomenete a nic !! Já udělat podobnout chybu,jak ve hře,tak na fórku,tak mám nápravák nebo tuny warningu !! Je to jedno...
# 2.9.2008 21.45
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Zopei:Za chyby sa platí.Kebyže sa mesiac správaš slušne tak ti % stiahnem(Opýtaj sa napríklad Nemluf.Jemu som tiež stiahol 10 % za to ,že sa správal slušne)
# 2.9.2008 21.46
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Naray:Není řešení mu strhnout war. na 0% to mi přijde spíše jako rychlé řešení.Spiše by jste se měli přes PMku SLUŠNĚ domluvit a strhnout 20-30% :-)
# 2.9.2008 21.47
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Takže znova... [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.